Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 20:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 156 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2015-01-29- 19:06 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Tomosius rašė:
O ko tu tikejaisi ikeldamas peilio nuotraukas i sita foruma? Liaupsu? Nenori kritikos?

Jei po šiai dienai tebekeliu savo darbų nuotraukas į šį forumą, manau galima daryti prielaidą, jog gaunu, tai ko tikiuosi ;) Nors yra nemažai peiliadirbių, kurie bijodami kritikos ir nepalankių komentarų iš vis nebekelia savo darbų :( Mano galva, tai nėra visai gerai, nes kitas, net ir darydamas tikrai tvarkingus ir gražius peiilius iš baimės ar kuklumo vengia juos viešai parodyti. Gal vertėtų susimastyti, ar ne geriau kartais patylėti, jei mums kažkuris darbas nepatinka, jei neturim daugiau jokių priekaištų apart savo nuomonės. :/ Čia tik mano pamastymai, nebūtina jiems pritarti. Mano supratimu, ,,atmušti kreivarankius" nuo peiliadirbystės, nereikėtų labai skubėti, pirma reikėtų pažiūrėti ar žmogus nors kiek progresuoja ar ne. O forumas, manau labiau reikalingas dalintis informacija ir padėti mūsų meistrams tobulėti.
Taip pat noriu užduoti priešingą klausimą. O ko tikitės rašydami ,,nepasvertus" komentarus? padėkos? nuolankumo? dėkingumo? Tikrai nesiruošiu pulti ant kelių ir kojas bučiuoti kožnam, kuris sukritikuoja mano darbus. Nenoriu dabar vardinti konkrečiai, bet yra šiame forume nemažai žmonių į kurių pastabas viuomet atkreipiu dėmesį, esu jiems už tai dėkingas ir tikrai nesu niekada grubiai atsakęs. Juos aš ir laikau profesionalais. Tačiau yra ir tokių kuriems, nu paprasčiausiai reikėtų pirma patiems kažką išmokti, o tik tuomet kitus mokinti. :buk:

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-29- 19:11 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Kestutis ply rašė:
Mano supratimu, ,,atmušti kreivarankius" nuo peiliadirbystės, nereikėtų labai skubėti, pirma reikėtų pažiūrėti ar žmogus nors kiek progresuoja ar ne. O forumas, manau labiau reikalingas dalintis informacija ir padėti mūsų meistrams tobulėti.

Pritariu. :ok:

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-30- 1:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-02- 16:33
Pranešimai: 79
Šalis: Anglija
Miestas: Bedford
Na as atsiprasau labai jei ka izeidziau. Tikrai nenorejau.

O kas Del Zemaitijos ir ju bendravimo... nepykite, nesu ten buves... As paprastas Dzukelis kaip sakant, pas mus kitaip iprasta :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-30- 8:29 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2010-02-23- 14:53
Pranešimai: 225
Miestas: Naujoji Akmenė
Tomosius rašė:
Na as atsiprasau labai jei ka izeidziau. Tikrai nenorejau.

O kas Del Zemaitijos ir ju bendravimo... nepykite, nesu ten buves... As paprastas Dzukelis kaip sakant, pas mus kitaip iprasta :D

Tai ir norėtusi kad apie tai, kur nesi buvęs, ko nesi matęs ar su kuo nesi bendravęs, nepultum diskutuoti ar vertinti. :E . O įsižeidimai čia ne prie ko, manau kad labai teisinga pozicija: Žmogų galima įžeisti tik tada, kai jis tai leidžia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-30- 16:51 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ramzis rašė:
Žmogų galima įžeisti tik tada, kai jis tai leidžia.

Šis posakis yra ir su kiek kitokia konotacija: "Žmogaus neįmanoma įžeisti, kol jis pats neįsižeidžia." (c) ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-10-27- 15:03 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Lukas rašė:
helmut rašė:
O Jus galit nurodyti kur rast tuos visuotinai pripazintus standartus su teisingom linijom, kompozicijos , proporciju jausmu ir panasiai?
Mano manymu kiekvienas individas mato savaip ir tai kas vienam grazu kitam gal ir nelabai.
Galvoju, kad neesu nei meninkas nei meistras. Iki tokiu titulu labai toli!

Čia galima rasti. Fi [Phi] vadinasi ; )
https://lt.wikipedia.org/wiki/Fi
https://en.wikipedia.org/wiki/Golden_ratio
Paveikslėlis

Šis filmukas manau gerai iliustruoja Fi dermės/harmonijos esmę:
https://www.facebook.com/JamieJanover.a ... 452583907/

Beje, šiemetinis foruminis buvo specialiai suprojektuotas pagal šį "Auksinio santykio" principą. ;)


_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 156 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007