Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 13:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 156 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2015-01-27- 12:06 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
Tiek triukšmo, o muštynių vis dar nėra. Neįdomu čia su jum :)

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-27- 21:55 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Reiktų forume sukurti naują titulą: "Kosmonautas". Kai kuriems dalyviams labai tiktų :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-28- 2:00 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
ERA rašė:
Zmogus pasake kas nesiziuri kas jam nepatinka vistik tu darai peilius funkcionalius tad lyrinis ispildymas neturetu kirstis su bedru peilio vaizdu.Aisku tai gana subjektyvu kas kam yra perdaug ar permazai bet AS manau kad tokioj vietoj reakcija buvo kaip zalciutes

Pamėginsiu ir dar kart paaiškinti :D Kritika mano supratimu yra tada, kai žmogus parodo kažkokią gamybos ar technologinę klaidą arba išsako kažkokias pastabas iš savo, kaip profesionalo pozicijos. Visi kiti lyriniai nukrypimai ir pareiškimai - patinka, nepatinka, gražu, blogai, gerai ir t.t., tėra tik nuomonės. PVZ.: Jonui nepatinka geležtė, bet Petras sako, kad jam gražu, Tomui nesižiūri atrama, bet Gediminui ji labai patinka, Rokas sako, kad jam rankena atrodo nuostabiai, o Mykolas šaukia, kad ji perkrauta ir negraži. Tai į kurio pasisakymus man atsižvelgti ? Atsakyk ERA, kaip tau atrodo? Nes man tai, TIK NUOMONĖS... ir mano supratimu, jei jau kas nepatinka, tai geriau patylėti, bent jau aš stengiuosi taip daryti :) O jei jau žmogui sakai, kad jo darbai, žmona ar vaikai negrąžūs, tai arba nori sąmoningai sukelti kivirčą, arba esi bukas ir nesupranti, kad po tokio pareiškimo jis kils. Aišku yra kategorija žmonių, kurie dėl įvairiausių priežasčių nereaguoja į tokius pareiškimus, bet aš matyt nemoku kito skruosto atsukti :D

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-28- 8:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Kestutis ply rašė:
[Aišku yra kategorija žmonių, kurie dėl įvairiausių priežasčių nereaguoja į tokius pareiškimus, bet aš matyt nemoku kito skruosto atsukti :D

Aš tai iš vis abejoju, ar tu tą kitą žandą turi. :/
Ir nesiputok, kivirčo neprovokuoju - čia komplimentas! :E
:buk:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-28- 22:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
Kaikuriems isvis reiktu pasimokinti bendrauti bet tokios temos nekuriu nes puikiai zinau kad bendravimo menas yra islavinamas o ne ykalamas ;) NE KIEKVIENA AVINA MOKSLAS LAVINA :cool:

..< išsako kažkokias pastabas iš savo, kaip profesionalo pozicijos.>
Va tu ir pasakei kad tavo darbus gali komentuoti tik PROFAI
O y kurio nuomone tau atkreip demesy tai cia tavo pacio reikalas tik kaip y tas kitas nuomones reguoti ?
Ar butina taip ?
Cia ir yra esme kad tu pateikei visu teismui tai visi gali ir komentuot ar cia kazkokia diedovcina
Tik sukures 158 peilius atitinkancius Kestucio skony gali komentuoti Kestucio peilius?
Patinka ar ne patinka cia irgi yra krtika y kuria tu nori ar nenori to vistiek atkreipsi demesy kitas momentas kaip tu ja priimsi ir stengsies padaryt kad patiktu ir petrui ir mykolui.Kitas mometas kai darai asmeiny uzsakyma kur salygas diktuoja uzsakovas
Kad geriau patyleti del to kas nepatinka tu beabejo teisus bet matai tokiu patylinciu mazai o su kiekvienu nepatylejusiu pasipesiot nematau tikslo.
Taigi vat ir yra tas kritikos priemimas toks kad imi tai kas naudiga kas ne atmeti.
Jug gaves tikslia kritika del tech dalyku nepuoli rasyti jo vyrai tuoj perdarysiu arba pataisysiu
Tiesiog ta padarai ir viskas
<Aišku yra kategorija žmonių, kurie dėl įvairiausių priežasčių nereaguoja į tokius pareiškimus, bet aš matyt nemoku kito skruosto atsukti >
Prie ko cia kitas skruostas taves jug neyzeide tik pasake kad jam nepatinka
Negi darydamas peily tikiesi kad jis patiks visiem ?
Tada pulk ir mane nes as ne prof bet pasakysiu kad ne visi peiliai tavo daryti man patinka.
Zinai techines puses kritika yra lengviau priimti negu ta kur patinka nepatinka nes tech galima dasveisti nusveisti pritrinti pakeisti
P.S
O kai pasako GRAZUS PEILIS tada tik nuomone ar cia jau gerai ? XD


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-28- 23:08 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
ERA, pasakysiu trumpai. Tegul bus pagal tave. Taip, kiekvienas gali išsakyti savo nuomonę apie mano darbus (kaip ir apie bet kurio kito) Bet, lygiai taip pat ir aš galiu išsakyti savo nuomonę apie kiekvieną komentarą. Tai kame problemos? Kodėl mano nuomonė blogai, o tavo gerai? Nebeturiu noro ginčytis, tik dėl ginčo, nei tu mane pakeisi, nei aš tave. Taip kad susitaikyk su tuo, kad aš ir toliau sakysiu ką noriu, kam noriu ir kada noriu :D Ir jei tave tai kažkokiu būdu nervina, tai čia tavo bėdos. Man tavo komentarai, kokie jie bebūtų netrukdo . Ir jei tu jauti kažkokią nuoskaudą, kad esi padaręs mažiau peilių nei aš, tai padaryk daugiau ir nuoskaudos dings ;)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-29- 9:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
Nieko Kestuti tau as neyrodinejau ir net tokios misijos sau nebuvau nustates tiesiog man buvo ydomu suzinot kas ir kada gali komentuoti tavo gaminius.
Beabejo tu gali ir komentuoti ir na...siusti cia kiekvieno asmeninis reikalas.Kad mao nuomone gerai as niekur nerasiau Jaigu tai buvo gincas tai tikrai nera prasmes test bet jaigu diskusija tai nematau jokiu problemu.
Nuoskauda del to kad tu peiliu padarei daugiau beabejo jauciu bet sveiko proto ribose gal greiciau ne nuoskauda o pavyda :E


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-29- 10:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2014-07-29- 16:10
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius
ERA rašė:
Kaikuriems isvis reiktu pasimokinti bendrauti bet tokios temos nekuriu nes puikiai zinau kad bendravimo menas yra islavinamas o ne ykalamas ;) NE KIEKVIENA AVINA MOKSLAS LAVINA :cool:

ERA, kai diskutuoji apie peilius, aš dar galiu sutikti, nes ir be didelio išsilavinimo galima vertinti grožį, naudojimo patogumą. Bet kai jau pradedi kalbėti apie bendravimo meną ir išsilavinimą su šitiek klaidų tekste..., tu jau nepyk, bet nei vieno, nei kito nedemonstruoji. Kaip kažkas yra pasakęs, jei gali nerašyti, geriau nerašyk.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-29- 12:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-02- 16:33
Pranešimai: 79
Šalis: Anglija
Miestas: Bedford
Mieli kolegos, ar ne pakankamai tulzies isliejote peilio griozio ir funkcionalumo pastaboms, komentaru kulturingumui ir tikslingumui, EGO pazeidimams ir t.t.?
Kiek gi galima. Skaitau visa tai, nesikisu, bet gal but jau pakaks?
Kaip rusai sako: "na vkus i cvet tovariscej net" ;)
Vieni yra teisus issakydamas savo nuomone, pastebejimus, kritika ir visa kita. Cia forumas ir jo paskirtis diskutuoti mums aktualiais klausimais, kas patinka arba nepatinka. Tuo tarpu Kestutis irgi elgiasi atitinkamai, jei jis pagamino peili pagal savo norus, vadinasi jam tas peilis patinka toks koks jis yra, nepatiktu - butu pagamines kitoki. Tad gal but jau pakaks pilstyti is tuscio i kiaura?

Beje, paaiskinkite ka reiskia profesionalas? kuom tai apibreziama ir nusprendziama? Meskite i mane pati didziausia akmeni, jei net pas pacius geriausius profesionalus nebuna kliurzu. Visi klystame, padarome klaidu ir del to nereikia nei smerkti nei pulti kitu zmoniu.

Gal but Kestutis ir nera profesionalas (o gal ir yra, as to nezinau), bet jis isstate savo peili i ekspozicija cia, forume. Tad jei jau pasiryzai tokiam zingsniui, susitaikyk ir su tuo kad bus visokiu nuomoniu, geru, blogu ar net iskaudinanciu del tam tikru tavo sprendimu. Bet tokia jau tavo dalia kaip gamintojo. As tai isivaizduociau sekanciu budu: tu gamintojas, kolegos forumieciai - potencialus pirkejai. Ir cia galioja auksine taisykle: pirkejas visada teisus. Tad gana kandziotis del kazkokiu komentaru, ypac jei jie nera izeidziantys. As cia nepastebejau nieko panasaus, o tamsta puolate ginti savo sprendimus kaip vista savo visciukus. Taip, tai tavo kurinys, tavo dizainas ir visa kita, bet tada klausimas, bet ... O ko tu tikejaisi ikeldamas peilio nuotraukas i sita foruma? Liaupsu? Nenori kritikos? Tada pirmyn, i koki maza miesteli, turgu ir rodyk zmonems kurie nera mate jokiu kitu peiliu apart tuos kuriuos turi namie nuo tarybiniu laiku, kuriems absoliuciai dzin peilio paskirtis, funkcionalumas, ergonomika ir dizainas, kurie suvokia tik viena: pjauna, vadinasi dar nebukas.

Pabaigai: Prisiminkite senaji animacini filmuka Katinas Leopoldas. Kad ir kiek peliukai besityciojo is katino, jis visviena sugebejo pasakyti: "rebiata, davaite zit druzno" ;) Tad ir mes, galime graziuoju viska spresti nepuolant vieni kitu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-29- 13:06 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
tiek daug prirašyta, o esmės jokios...
Cituoti:
Beje, paaiskinkite ka reiskia profesionalas?

mano nuomone profesionalas - tai žmogus pragyvenantis iš to amato. pvz: Tomas (GIKO).


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-29- 13:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-02- 16:33
Pranešimai: 79
Šalis: Anglija
Miestas: Bedford
Banginis, dekui uz paaiskinima, nes kiekvienas savaip suvokia zodi profesionalas :)

Esmes jokios, mano intessija buvo tokia, kad gana pilti pamazgas del komentaru. Nereikia isizeidineti ir t.t. kiek galima? Zinau ir pats kartais pasikarsciuoju ir priimu komentarus per daug asmeniskai, parasau atsakyma ant karstuju, o paskui sedziu ir nagus grauziu :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-29- 14:13 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Tomosius rašė:
Gal but Kestutis ir nera profesionalas (o gal ir yra, as to nezinau), bet jis isstate savo peili i ekspozicija cia, forume. Tad jei jau pasiryzai tokiam zingsniui, susitaikyk ir su tuo kad bus visokiu nuomoniu, geru, blogu ar net iskaudinanciu del tam tikru tavo sprendimu. Bet tokia jau tavo dalia kaip gamintojo. As tai isivaizduociau sekanciu budu: tu gamintojas, kolegos forumieciai - potencialus pirkejai. Ir cia galioja auksine taisykle: pirkejas visada teisus. Tad gana kandziotis del kazkokiu komentaru, ypac jei jie nera izeidziantys. As cia nepastebejau nieko panasaus, o tamsta puolate ginti savo sprendimus kaip vista savo visciukus. Taip, tai tavo kurinys, tavo dizainas ir visa kita, bet tada klausimas, bet ... O ko tu tikejaisi ikeldamas peilio nuotraukas i sita foruma? Liaupsu? Nenori kritikos? Tada pirmyn, i koki maza miesteli, turgu ir rodyk zmonems kurie nera mate jokiu kitu peiliu apart tuos kuriuos turi namie nuo tarybiniu laiku, kuriems absoliuciai dzin peilio paskirtis, funkcionalumas, ergonomika ir dizainas, kurie suvokia tik viena: pjauna, vadinasi dar nebukas.


Kaip pirštu į akį! +1 :)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-29- 16:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
As nemoku rasyt tai tiesa bet jums kolega su skaitymu irgi e kazka
Niekur nerasiau apie issilavinima rasiau apie ISLAVINIMA (ygudziai gali buti islavinami,skonis gali buti islavinama tai praktinis ismokimas mazdaug taip kaip su galva y siena dauzai ir paskui supranti kad tai veltui. Su vienu pasnekovu apie medziokle bendravau tai gavosi kaip y ta siena )
O tai kad ne kiekviena avina mokslas lavina tai tik dar kart yrodo :E


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-29- 16:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
:E Tomosius
Jaigu tau atrodo kad cia as su Kestuciu riejames tai tu klysti
Sugryzk y lietuva ir nuvazuok y zemaitija ten bendravimas dar baisiau atrodo
Zmones atrodo koliojasi o pasiro jie tik snekasi :E


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-29- 17:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
:E :E :E


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 156 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 22 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007