Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Darbinukas matosi. Gana

2010-12-05- 14:40

Darbinukas matosi. Gana gerumo. O beržo gumbas čia nuo vaško toks gražiai geltonas gaunasi ? Turėtų šviesesnis būti.

Gana daug yra įvairių

2010-12-05- 17:17

Gana daug yra įvairių priemonių medžiui impregnuoti. Naudoju Danish oil, teak oil, tung oil, carnauba waks. Konkrečiu atveju nemeluosiu nebeprisimenu, ką naudojau, nes dariau jį prieš gerą pusmetį, greičiausiai tai buvo teak oil.

Dar vienas nebenaujas,

2010-12-12- 20:18

Dar vienas nebenaujas, darytas prieš metus. Geležtė nukalta iš 30 mm storio vagono spyruoklės 120x25x3 mm, ėsdinta, kad išryškinti metalo struktūrą. Apsaugėlė nikelis, ebonitas, nikelis, oda, juodmedis (eboni), oda, beržas, oda, juodmedis, savadarbė dekoratyvinė kniedė. Makštys: oda, štampingas, plastikinis įdėklas. Tiesa, ašmenų plienas 60C2A.


   

Gražus darbelis , patiko

2010-12-12- 20:40

Gražus darbelis ;-) , patiko savadarbe dekoratyvinė kniedė :) bet man asmeniškai, nepatiko oda (kaip tarpinė) dėl to, kad išsikišus.

Dailus peiliukas. Yra kelios

2010-12-12- 21:26

Dailus peiliukas. 8)
Yra kelios smulkmenėlės (pvz. nuolydžių išvedimas į geležtės plokštumą prie rankenos, jau minėtos iškilios odinės tarpinės, neužapvalintas makšties kraštas palei siūlę), bet visumoje - labai vykęs darbas. :)

Geležtė labai daili, tik

2010-12-13- 8:42

Geležtė labai daili, tik galėtų rankenos ir penties linijos sutapti. Gražus peilis.

Dar vienas peilis darytas

2010-12-17- 18:00

Dar vienas peilis darytas praėjusią žiemą: geležtė - Byriukovo damaskas 130x30x4 mm, apsaugėlė - sidabras, toliau balintas briedžio ragas, sidabras, Medis goldfield. Makštys oda, štampingas.


    

Geras. Gal sumažinus atramą

2010-12-17- 18:25

Geras. Gal sumažinus atramą ir pagyvinus baltą intarpą atrodys dar geriau?

Jo atramos sumažininimas

2010-12-17- 19:31

Jo atramos sumažininimas pagyvintų peilį, Linas nesenai tokios formos darė http://host-photo.com/?module=show&file_name=c.jpg

Linkęs pritarti kolegoms, kad

2010-12-17- 21:57

Linkęs pritarti kolegoms, kad peilis žiūrėtųsi harmoningiau, jei metalinė atrama būtų patrumpinta su lyg ašmenimis. Koks nors piešinio ar ornamento (pvz. kaip makšties štampingas) išraižymas ar išdeginimas ant raginio intarpo taip pat nepakenktų. Ir viršutinę rankenos dalį ties geležte galima buvo kiek daugiau pašlifuoti.
Užtai rankenos ir geležtės sukomponavimas - labai geras. Ir padaryta viskas stropiai. :)

Nieko peiliukas, man ir

2010-12-17- 22:25

Nieko peiliukas, man ir uzkliuvo per daug issikisusi apsauga, visa kita liuks.

Ačiū visiems už komentarus,

2010-12-18- 10:10

Ačiū visiems už komentarus, na o dėl kai kurių detalių, tai "klijentas visada teisus".

Ut, kiek sidab nepagailėta

2010-12-18- 11:40

Ut, kiek sidab nepagailėta :) Rezultatas - liuks, tik tikrai piešinuko ant baltos dalies norisi :)

Labas, visiems, su praėjusiom

2010-12-29- 19:36

Labas, visiems, su praėjusiom ir ateinančiom šventėm. Buvau sumanęs atžymėti Žalgirio mūšio 600 metų jubiliejų. Na ir šių metų pavasarį sumeistravau kuklų tokį peiliuką. Geležtė Byriukovo damaskas 150x30x4 mm, rankena ebony, visi apkaustėliai ir makščių užsegimas iš plieno. Makštys - oda. Tiesa, kaukoliukas - karoliukas išdrožtas iš balinto briedžio rago.


       

Simpatukas, garda ,,military"

2010-12-29- 19:44

Simpatukas, garda ,,military" šarmo duoda, tik tas žiedas ,,pavdžiui" man užkibo.
Atsakymo rašymas