Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Kodėl ne, patepus kokiu

2011-03-07- 22:23

Kodėl ne, patepus kokiu sėmenų aliejumi, tošis šiek tiek patamsės. Bent jau man, taip gražiau.

Pirmas blynas neprisvilo

2011-03-07- 22:51

Pirmas blynas neprisvilo :) gražus peiliukas!

Jei autorius būtų

2011-03-09- 0:25

Jei autorius būtų parašęs, kad tai pirmas peilis, kurį jie parodo publikai, bet ne pirmas bandymas- tikrai patikėčiau. Iš čia ir rekomendacija, toliau dirbti tik su rimtų gamintojų geležtėmis. Kalbant apie peilio dizainą į akis krinta atramos forma (foto) , kuri jau tampa LT darbinio peilio dizaino elementu. Kas netingi gali peržiūrėti Lino ir kt. autorių įliustracijas. Bet tai puiku, nes atsiranda atpažįstamas dizainas, kuris su ergonomika draugauja , o ne pykstasi. Laukiam naujų darbų!


As jau rasiau, kad tai pirmas

2011-03-09- 11:43

As jau rasiau, kad tai pirmas mano peilis ir naudojau pigia gelezte, kad netektu gailetis sugadinus brangias. Atrama nukopijuota nuo kazkurio Lino peilio (mokausi is geriausiu). Juk naivu tiketis, kad pirmas peilis bus su mano sukurtom originaliom kriaunom :)...
Remus, zinoma tavo valia abejoti mano zodzizais ir teigti, kad as meluoju, jog tai pirmas mano peilis, bet paprastai tam reikia tureti kazkoki pagrinda, o ne remtis vien savo subjektyviu manymu. Nebent kokioj milicijoj dirbi, tada butu suprantama is kur tas polinkis itarineti :)

vandeninis rašė: Remus,

2011-03-09- 14:12

vandeninis rašė: Remus, zinoma tavo valia abejoti mano zodzizais ir teigti, kad as meluoju, jog tai pirmas mano peilis, bet paprastai tam reikia tureti kazkoki pagrinda, o ne remtis vien savo subjektyviu manymu. Nebent kokioj milicijoj dirbi, tada butu suprantama is kur tas polinkis itarineti :)


Nepurkštauk baisiai - mes visi lietuvoj įtarūs :) O jei rimtai, tai ir man susidarė įspūdis, kad tai tikrai ne pirmasis tavo gamintas peilis - galbūt pirmasis skelbtas internete ar forume... Niekas tavęs neteisia gi, o Remus pakankamai prisičiupinėjęs peilių, kad galėtų rašyti ką jis mano. Kita vertus, pradžiai kalba gi pasisuko apie tavo norą gaminti naro peilį, - ar šitą peiliuką galvoji tam naudoti?> nes tošis tikrai neatlaikys vandenyno sūrymo, nekalbant apie anglinio plieno geležtę (jei ji tokia).

Naro peilio negaminu, per

2011-03-09- 14:28

Naro peilio negaminu, per daug problemu su jo asmenu plienu, o sita padariau siaip pramogai, be paskirties jis...
O del to "purkstavimo", kam malonu, kai kazkas ima jo zodziais abejoti. Parasiau pirmas - vadinasi pirmas :) ar jau lietuviu kalba tokia sunkiai suprantama?

vandeninis rašė: O del to

2011-03-09- 15:58

vandeninis rašė:O del to "purkstavimo", kam malonu, kai kazkas ima jo zodziais abejoti. Parasiau pirmas - vadinasi pirmas :) ar jau lietuviu kalba tokia sunkiai suprantama?


Aš tokias kolegų abejones priimčiau kaip komplimentą, nes įprastai pirmas peilis, kaip pirmas blynas būna nelabai vykęs. O tau pavyko iš pirmo karto. Tad valio. :)

Antras mano peilis

2011-03-12- 22:19

Antras mano peilis


..gražus..gal net ir

2011-03-12- 23:18

..gražus..gal net ir patogus..

Naujos foto, vakar

2011-03-13- 12:16

Naujos foto, vakar apsvietimas prastas ir fotografes mano nebuvo:)


Medis "amboina" gumbas, nisi, vulkanizuota medziaga raudona, nerudijancio plieno kniedes 4,2mm.


  

Bolsteris iš mokume? Ar tik

2011-03-14- 9:28

Bolsteris iš mokume? Ar tik susluoksniuotas? Šiaip tai peiliukas liuks, gerai rankoje turėtų gulėti.

Sloksniuotas, nes neturejau

2011-03-14- 17:07

Sloksniuotas, nes neturejau 6mm nisi ploksteliu, teko improvizuot. O kas tas "mokume"?

Difuzijos būdu "sulydytos"

2011-03-14- 17:36

Difuzijos būdu "sulydytos" įvairaus metalo plokštelės, kai kada išgaunant paviršinį raštą. Info ieškok intike. Asmeniškai man patinka, bandžiau padaryti, o kas išėjo gali pamatyt ir šiame puslapyje. Mokume - gane.

Nepaprastai svarus darbas.

2013-12-11- 23:55

Nepaprastai svarus darbas.
Atsakymo rašymas