Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-29- 11:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2014-08-24- 19:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
O tai DARKnives pasirodė užimtas ar tiesiog per brangu būtų registruoti pavadinimą klaustukas.

Tiesiog minėtas pavadinimas principinai buvo panaudotas projekto pavadinimui, o ne juridinio gamintojo vienetui, kaip kad kai kam pasirodė. Tai, kad nekiltų nesusipratimų dėl projekto dalyvių, buvo nuspręsta jo atsisakyti. Tai nesusiję nei su registracija, nei su pinigais :)

Desantas rašė:
O kaip jie rankoje guli? Mano manymu 1.1 turėtų geriausiai įsilieti į delną dėl lenktų kriaunų. Pats kažko tokio visai norėčiau EDC.

Rankoje guli puikiai. Tiesa, tokiose rankose kaip mano :) Kadangi neturiu skirtingų rankų modelių kolekcijos (o ir projektuoti tokio dydžio peilį mažoms rankoms nematau prasmės), projektavime buvo remtasi mano (+-) dydžio ranka.
Kas liečia EDC (pats nešioju), jo gabaritai ir svoris ne visiems gali būti priimtini, būtent kaip EDC. Čia reikia žiūrėti individualiai. Kad ir parodoje.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-24- 21:40 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
Loptar rašė:
Desantas rašė:
O tai DARKnives pasirodė užimtas ar tiesiog per brangu būtų registruoti pavadinimą klaustukas.

Tiesiog minėtas pavadinimas principinai buvo panaudotas projekto pavadinimui, o ne juridinio gamintojo vienetui, kaip kad kai kam pasirodė. Tai, kad nekiltų nesusipratimų dėl projekto dalyvių, buvo nuspręsta jo atsisakyti. Tai nesusiję nei su registracija, nei su pinigais :)

Desantas rašė:
O kaip jie rankoje guli? Mano manymu 1.1 turėtų geriausiai įsilieti į delną dėl lenktų kriaunų. Pats kažko tokio visai norėčiau EDC.

Rankoje guli puikiai. Tiesa, tokiose rankose kaip mano :) Kadangi neturiu skirtingų rankų modelių kolekcijos (o ir projektuoti tokio dydžio peilį mažoms rankoms nematau prasmės), projektavime buvo remtasi mano (+-) dydžio ranka.
Kas liečia EDC (pats nešioju), jo gabaritai ir svoris ne visiems gali būti priimtini, būtent kaip EDC. Čia reikia žiūrėti individualiai. Kad ir parodoje.


Dar durnas klausimas ar peilis būtų gaminamas pagal užsakymą ar išleista ribotą serija ir reikia skubet gaudyt kol dar yra? Ir dar kokia kaina už tokius šedevrus?

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-24- 22:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
Dar durnas klausimas ar peilis būtų gaminamas pagal užsakymą ar išleista ribotą serija ir reikia skubet gaudyt kol dar yra? Ir dar kokia kaina už tokius šedevrus?

Klausimas visai nedurnas :)
Peiliai, pavaizduoti nuotraukose, visi turi savininkus. Kita "partija", tobulinimai arba individualūs užsakymai bus galimi po naujų metų, po foruminio projekto pabaigos.


Rimtai besidominantys kainodaros klausimais geriau į AŽ.

P.S.
Be visa ko, dabar yra puiki proga gyvai apžiūrėti parodoje, ištaikysim kokį laiką, kad būtų galima iščiupinėti ir suformuoti savo nuomonę. Nes nuotraukose statinis vaizdas, nesimato ir nesijaučia apdailos niuansų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-24- 23:24 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-01-15- 22:37
Pranešimai: 1032
Miestas: Vilnius
Sauniai padirbeta,saunuoliai.Norisi greiciau pamatyti gyvai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-25- 0:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-10-06- 22:02
Pranešimai: 406
Miestas: Vilnius
Ne, Loptar ir Balt, jūs žiaurūs. v1 man jau naktim sapnuojasi. Ypač geležtės geometrija.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-25- 7:29 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
Nors ir mačiau dalį gamybos proceso, niekaip negaliu patikėti kad peiliai jau pagaminti :) Tikiuosi parodoje pavyks ir pačiupinėti :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-25- 11:23 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-11-21- 17:48
Pranešimai: 117
Miestas: Kaunas
Šauniai atrodo !


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-25- 21:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-11-05- 21:22
Pranešimai: 26
Miestas: Vilnius
Pagarba meistrams


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-25- 23:52 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2011-04-18- 23:47
Pranešimai: 1207
Miestas: Vilnius
Kai i ranka paemi tai visai pasaulis susisuka.... puikus darbas!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-26- 11:55 
Atsijungęs
Graveris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-02-23- 12:30
Pranešimai: 152
Miestas: Tauragė
Ar ne per drąsiai pasakyta ,,Pilnai rankų“ darbo. Nereiktų užmiršti ir tų staklių kurios padarė didžiumą darbo. Ne bent, jei visos detalės padarytos dildės pagalba, o ašmenys suvesti iš rankos. Juk ir ,,Lego“ konstruktorius ne su kojomis renkamas.
O taip tai čia daugiau inžinieriaus konstruktoriaus nuopelnas. Surinkti tiksliai staklių ,,sudrožtas" ir sugręžtas detales nereikia jokių ypatingų įgūdžių.
Ir kur tas rankinis graviravimas, aš kaip ir nematau


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-26- 12:24 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Algirdas rašė:
Ar ne per drąsiai pasakyta ,,Pilnai rankų“ darbo. Nereiktų užmiršti ir tų staklių kurios padarė didžiumą darbo. Ne bent, jei visos detalės padarytos dildės pagalba, o ašmenys suvesti iš rankos. Juk ir ,,Lego“ konstruktorius ne su kojomis renkamas.
O taip tai čia daugiau inžinieriaus konstruktoriaus nuopelnas. Surinkti tiksliai staklių ,,sudrožtas" ir sugręžtas detales nereikia jokių ypatingų įgūdžių.
Ir kur tas rankinis graviravimas, aš kaip ir nematau


...o čia priėjo Algirdas... :D XD


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-26- 12:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Algirdas rašė:
Ar ne per drąsiai pasakyta ,,Pilnai rankų“ darbo. Nereiktų užmiršti ir tų staklių kurios padarė didžiumą darbo. Ne bent, jei visos detalės padarytos dildės pagalba, o ašmenys suvesti iš rankos. <...>

Ne per drąsiai. Tos staklės, kurios darė "didžiumą" darbo, visos valdomos rankomis (tekinimo, frezavimo, pjovimo, plokščio šlifavimo). Bolsterio atskyrimas ant V1.1 kaip tik dildėm ir padaryta. Čia nėra nei lazerio, nei EDM, nei CNC. O ašmenys, kas be ko, suvesti rankomis, beto, pas V3, ne taip ir paprastai :) Zapadlo ...

Algirdas rašė:
O taip tai čia daugiau inžinieriaus konstruktoriaus nuopelnas. Surinkti tiksliai staklių ,,sudrožtas" ir sugręžtas detales nereikia jokių ypatingų įgūdžių.

Aš ir nematau, kad reiktų ypatingų įgūdžių. Bėda tik ta, kad šiuo atveju čia nėra nei 1 tiksliai staklių ,,sudrožtos" ir sugręžtos" detalės.
Zapadlo, ne?
Čia viena iš priežaščių, kodėl man nei karto neįdomūs serijiniai peiliai -> nesugebėjimas netgi surinkti kokybiškai :)tiksliai staklių ,,sudrožtų" ir sugręžtų detalių.

Algirdas rašė:
Ir kur tas rankinis graviravimas, aš kaip ir nematau

V1.1 dalis rankenos praeita rankiniu boru, suformuojant tokį paviršių, koks yra.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-26- 13:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
GAdas rašė:
Algirdas rašė:
Ar ne per drąsiai pasakyta ,,Pilnai rankų“ darbo. Nereiktų užmiršti ir tų staklių kurios padarė didžiumą darbo. Ne bent, jei visos detalės padarytos dildės pagalba, o ašmenys suvesti iš rankos. Juk ir ,,Lego“ konstruktorius ne su kojomis renkamas.
O taip tai čia daugiau inžinieriaus konstruktoriaus nuopelnas. Surinkti tiksliai staklių ,,sudrožtas" ir sugręžtas detales nereikia jokių ypatingų įgūdžių.
Ir kur tas rankinis graviravimas, aš kaip ir nematau


...o čia priėjo Algirdas... :D XD


...ir eilinį kartą praleido gerą progą patylėti... 8(

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-26- 13:24 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
tai tegu tie kurie nori grynai rankų darbo peilio patys ima dildę į rankas ir pabando bent jau geležtės nuolydžius tvarkingus padaryt, manau greitai gerbti kitų darbą pradėtų.

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-26- 13:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Prie ko čia dildė!? Su dilde bus jau dildės darbas XD
Tegul daro nagais ir dantimis :)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 34 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007