Apie parodas, šventes bei kitus su peiliais susijusius visuomeninius renginius
Atsakymo rašymas

Kaziuko mugė

2011-03-06- 22:46

Kas ką gero iš Kaziuko "parovėt"?? Aš tai nieko neradau. Keli kalviški peiliai buvo pardavime, bet daugiausia rožių ir vinių... Kokia jūsų nuomonė? Gal matėt kažką įdomaus? Nufotografavot? O Girez buvo sekmadieni? Aš kažkaip nemačiau..

Buvau penktadienį. Dėmesio

2011-03-06- 23:19

Buvau penktadienį. Dėmesio vertų peilių nemačiau, bet tai manęs nestebina - ne tas mugės profilis.
Klabėjomės su kolega Girez, kad gal jis sekančiam "Kaziukui" ką nors iš savų pasiims ar naujų padarys. Kad nebūtų gėda ir suprantantiems parodyti, ir šiaip žmonėms parduoti. :)
O lauktuvių gavau ąžuolinę taurelę-burnelę. 8)

Nu kodėl, profilis mugės

2011-03-06- 23:28

Nu kodėl, profilis mugės platus. Ten daug visko yra ir manau vienas peiliadirbys tikrai nesugadintų šventės, tik ją pagyvintų. :)

Turėjau minty, kad kol kas

2011-03-06- 23:48

Turėjau minty, kad kol kas nevažiuoja į "Kaziuką" meistrai gaminantys peilius. Neįprasta.

O juk yra kas daro. Užtenka į Gamintojų galeriją pažvelgti. ;)

Buvo mintis važiuoti, bet...

2011-03-07- 9:34

Buvo mintis važiuoti, bet... Gal į Jūros šventę susiruošiu :-/

Buvau sekmadienį, kelis

2011-03-07- 10:48

Buvau sekmadienį, kelis peilius mačiau, bet kad neverti dėmesio buvo. Užtat nufotkinau kolegą Girez su avatare :)

Paveikslėlis

Plius dedu nuotrauką, kurią būtų galima pavadinti "Viskuo pasirūpinta" :)

Paveikslėlis

"Viskuo pasirūpinta" - geras

2011-03-07- 11:13

"Viskuo pasirūpinta" - geras demotyvatorius išeitų :D

TerMind rašė: "Viskuo

2011-03-07- 20:17

TerMind rašė:"Viskuo pasirūpinta" - geras demotyvatorius išeitų :D



Geras, geras :D Pas tave Mindaugai kas ten atskrenda, sakei? :D

Pasižiūrėjau į nuotrauką su

2011-03-07- 20:22

Pasižiūrėjau į nuotrauką su kolega Algirdu, jo dešinėj
stovi "kėdutės-stovai", tai vat kiek pamenu, pas mano tėvus ant tokios papartis vazone visada stovėdavo, gražiai žiūrėdavos..

Silkinas rašė: Plius dedu

2011-03-08- 0:10

Silkinas rašė:Plius dedu nuotrauką, kurią būtų galima pavadinti "Viskuo pasirūpinta" :)

Paveikslėlis


Na pasijuokiau *lol* *lol* *lol* *lol* *lol* *lol* *lol* *lol*

Aš tai buvau nustebęs kiek

2011-03-08- 10:12

Aš tai buvau nustebęs kiek vaikų išties nešiojosi po Kaziuką laidynes. Negi šiais laikais tėvai tingi net laidynę padaryt patys? O ką jau kalbėt apie pačius vaikus.....

O.Benderis rašė: Pasižiūrėjau

2011-03-08- 12:10

O.Benderis rašė:Pasižiūrėjau į nuotrauką su kolega Algirdu, jo dešinėj
stovi "kėdutės-stovai", tai vat kiek pamenu, pas mano tėvus ant tokios papartis vazone visada stovėdavo, gražiai žiūrėdavos..

Buvo Kaziuke ir geresnė "kėdutė" :d
Paveikslėlis

Ant jos galima ir gėles statyti ir..... :d

milius rašė: Aš tai buvau

2011-03-08- 12:14

milius rašė:Aš tai buvau nustebęs kiek vaikų išties nešiojosi po Kaziuką laidynes. Negi šiais laikais tėvai tingi net laidynę padaryt patys? O ką jau kalbėt apie pačius vaikus.....

Gerą laidynę pagaminti, reikia geros gumos turėt. Buvo ir man noras pirkti, bet kai pas diedulį paprašiau dar ir akmenukų pabandymui (Gedimino prospekte) tai "nepardavė" :)

Silkinas rašė: milius rašė:

2011-03-08- 12:23

Silkinas rašė:
milius rašė:Aš tai buvau nustebęs kiek vaikų išties nešiojosi po Kaziuką laidynes. Negi šiais laikais tėvai tingi net laidynę padaryt patys? O ką jau kalbėt apie pačius vaikus.....

Gerą laidynę pagaminti, reikia geros gumos turėt. Buvo ir man noras pirkti, bet kai pas diedulį paprašiau dar ir akmenukų pabandymui (Gedimino prospekte) tai "nepardavė" :)



Tai ne akmenukų prašyt reikėjo, o kad paukščiams lesalo prie inkilų padėtų.

O aš čia pas kitą pardavėją

2011-03-08- 12:48

O aš čia pas kitą pardavėją buvau. Tas, kur su inkilėliais , mano pasakytą pavadinimą išgirdęs ir pats juoktis ėmė ir kaimynai aplink taip pat :)
Atsakymo rašymas