Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 20:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 116 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Dėl plienų įsigijimo
StandartinėParašytas: 2014-12-18- 21:07 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2010-02-23- 14:53
Pranešimai: 225
Miestas: Naujoji Akmenė
Kestutis ply rašė:
O... kaip matau linksmybės tęsiasi XD Kai jau visi pasireikšit, ir dar labiau vienas kitą supainiosit, bus tikrai geriau :bravo: Gal dar kas nors gerų minčių turit ar jau bus viskas :/ XD
O dabar labai rimtai, arba baigiam šitą balaganą ir ramiai laukiam bendro užsakymo, arba viskas baigsis tuo kad kiekvienas užsakinėsim sau individualiai. Jei jau aptarėm kad užsakysiu aš, atsiėmimu rūpinsis Linas, tai gal nepradėkim kiekvienas iš eilės skambinėti, rašinėti ir į vietą važinėti. Jei piliečiams sudėtinga atsidarius nuorodą pasižiūrėti asotimentą ar siūlomus išmatavimus, tai kas bus jei dar kiekvienas pradėsim tiekėjus balamutinti. Ar po to norit užsakę lapą Elmax'o gauti kokio Rigoro?

Kažkaip pasigendu konkretumo. Jei Jūs užsakinėjate, tai gal galima būtų išgirsti ir konkrečiai: tokia juosta ir kainuos tiek. Tiems kas svajoja sisipjaustyti su bulgarke, siūlau darsyk atidžiai perskaityti Tomo komentarą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dėl plienų įsigijimo
StandartinėParašytas: 2014-12-18- 21:44 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
vito rašė:
Nepyk , Kęstuti , bet apart geros informacijos kurią pateikė Tomas , forume nieko neperskaičiau ...

Kęstutis davė nuorodą - ten surašyti visi gamintojo sortimentai. Ko dar reikia? 8(
Elmax 3,78 mm storio gaminamas tik ~650 mm pločio lapais, o pagal ilgį gamintojas lapą gali atpjauti kiek reikės. Gali supjaustyti lapą ir į juostas, bet už papildomą mokestį.
Tam kad užsakyti - kiekvienas turi nuspręsti kam kiek reikia "ilgio" - 650x35 mm, 650x70 mm etc. Įskaitant ir kokiu būdu jo gabaliukas turėtų būti atpjautas: gamykloje ar kitur.
Kaip užsakysite - taip pardavėjas ir atveš.
Mano manymu viskas pakankamai aišku.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dėl plienų įsigijimo
StandartinėParašytas: 2014-12-18- 22:07 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Gal pabandykit atidžiau peskaityti, kas rašoma šioje temoje :) Jau atsibodo 100 kart tą patį per tą patį kartoti. Kokio konkretumo jums dar reikia ir kas jums ponai neaišku? Nutarėm, kad tinkamiausias būtų Elmax plieno lakštas kuio storis 3,78 mm. Dabar laukiam, kol visi norintys atsižymės temoje. Kai žinosim kiek tiksliai to plieno mums reikia, tuomet ir užsakinėsim. Kilogramo kaina 110-120 Lt +PVM Taip šiandien atsakė tiekėjas. Šiuo metu tikslinam informaciją dėl galimų lakšto gabaritų. Apie lakšto supjaustymą bulgarke, ne svajojam. Aš pasiūliau alternatyvą ir jei reikės supjaustysiu. Ką apie tai mano Jonas, Petras ar Antanas man visiškai vienodai, jei jiems taip nesigauna, tegul moka už pjūvį po 10 Eurų. Jei mano pasiūlytas variantas netinka, galit siūlyti savo, jei bus pigiau ir paprasčiau - niekas tam neprieštaraus. Kokia juosta kiek kainuoja skaičiuokitės patys. Čia nei aš nei Linas nei kažkas kitas niekam nieko neįsipareigoję ir neskolingi. Iki šiol plienus pirkomės individualiai ir buvom laimingi. Po to kai kažkas iš forumiečių viešai paklausė, kur galima įsigyti švediško plieno, nutariau pabūti ,,geras", pasidalinau informacija ir net pasiūliau susikoopeuoti bendram užsakymui. Jei tai kažkam nepatinka ar atrodo nereikalinga, prašom užsakinėti kaip norit ir kur norit. Čia jūs nepykit, bet ateityje jokia informacija nebesidalinsiu Ir kitiems to dayti nepatariu.
O tuom kart, jei dar kažkas norit Elmax lakšto 3,78 mm., storio rašykit. Man reikalinga žinoti kokį tiksliai kiekį reikės užsakyti. Faktas, kad pjaustyti lapą Lietuvoje bus pigiau, o kokiu būdu tą padaryti, nuspręsti laiko turėsim, bet kokiu atveju plienas bus tik sausio mėnesį.

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dėl plienų įsigijimo
StandartinėParašytas: 2014-12-19- 1:46 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-04- 12:31
Pranešimai: 284
Miestas: Marijampolė
Buvo parašyta, kad 10 Eur už pjūvį - kaina labai apytikslė. Reikia teirautis dėl konkretaus pjovimo, nes ten jie kažkaip įdomiai skaičiuoja - kažkiek už lapo uždėjimą ant staklių plius už kiekvieną pjūvį.
Karbone ar kur kitur supjaut irgi įmanoma.
Balgarke irgi įmanoma.
Tik reikia, kad kas užsiimtų. XD

3,78 lapas realiai būna 3,85-3,95 mm, 4,56 - 4,7-4,9 mm storio.
Elmax lapai iš abejų pusių "laminuoti" ~0,1 mm mažaangliu kitos markės plienu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dėl plienų įsigijimo
StandartinėParašytas: 2014-12-22- 19:28 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-11-27- 23:21
Pranešimai: 343
Miestas: N.Akmene
Cituoti:
Plieno storis 4,56mm lapo dydis 495x1000mm , reikėtų supjauti į juostas 35x1000mm (13 pjūvių) .Kainuotu 150 euru+PVM
Gamyba butu 15 metu 3-4 savaite. Apmokejimas avansinis.

Gavau atsakymą iš Karbono dėl pjaustymo . Klydau , pigiau už švedus nebūtų ...
Manau, alternatyvus pirkimas būtų iš pačių švedų . Yra juostų įvairių ilgių ir pločių , storių ,be Elmax taip pat ir kitų metalų pasirinkimas - RWL34 , 12C27 , damasko . Tik RWL 34 vieno ilgio - 1m .
Kaina gal ir kiek didesnė išeitų , plius siuntimas brangokas (užklausiau ,gavau atsakymą apie siuntimą) , pvz. 5kg - 485sek (180lt) , 10kg (254lt) . Siunčiantis daugiau žmonių ,gal nebūtų kritiška ...
Jei kam įdomu , patyrinėkit kas kiek ...
http://www.si-knives.se/?a=

p.s. Orientacijai , paklausiau švedų kiek sveria juosta RWL34 38x4,0x1000 mm - 1,2kg . Manau ,maždaug galima pasiskaičiuoti kiek svertų ir kitokio dydžio ...


Paskutinį kartą redagavo vito 2014-12-22- 20:55. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dėl plienų įsigijimo
StandartinėParašytas: 2014-12-22- 19:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-03- 23:02
Pranešimai: 346
Miestas: Ukmergė/Vilnius
Kiek teko susidurt, Karbonas smulkiems užsakymams su kaina nesikuklina :)
Pabandykit http://politeca.lt užklaust.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dėl plienų įsigijimo
StandartinėParašytas: 2014-12-22- 22:46 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
vito rašė:
Jei kam įdomu , patyrinėkit kas kiek ...
http://www.si-knives.se/?a=

p.s. Orientacijai , paklausiau švedų kiek sveria juosta RWL34 38x4,0x1000 mm - 1,2kg . Manau ,maždaug galima pasiskaičiuoti kiek svertų ir kitokio dydžio ...

Tai kad kaina gaunasi nemaža: RWL 34 kilogramas 214,- Lt., Elmax kilogramas 241,-Lt. Ir čia kaina be siuntimo :D Na bet bent jau geresnis variantas nei Brisa 8(

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dėl plienų įsigijimo
StandartinėParašytas: 2014-12-29- 22:07 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-01-05- 11:55
Pranešimai: 254
Šalis: Lietuva
Miestas: Varėna
Sveiki, gal kam teko pirkti plienus iš UAB "Lukomas", radau aš pas juos įvairaus materialo peilių gamybai :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dėl plienų įsigijimo
StandartinėParašytas: 2014-12-29- 23:17 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Eimantas rašė:
Sveiki, gal kam teko pirkti plienus iš UAB "Lukomas", radau aš pas juos įvairaus materialo peilių gamybai :)

parašiau AŽ

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dėl plienų įsigijimo
StandartinėParašytas: 2015-02-11- 0:40 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Dėl plieno įsigijimo naujienos tokios. Užsakiau Elmax 3,78 mm., lakštą. Lakštas turėtų būti 745mm., pločio, tad tokio ilgio juostelėmis ir pjaustysim. Dabar taip:
juostelė 745x35 mm., kainuos 33€, atitinkamai - 745x70mm., kainuos 66€, o 745x105mm., kainuos 99€. Pasitarę su Linu nusprendėm, jog pinigus surinks jis. Taigi, kas norit plieno turit iki šio mėnesio 18 d.perduoti pinigus Linui ir atsižymėti. Plieno galim išdalinti apie 560~595 mm., arba 16~17 juostelių 35x745 mm.

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dėl plienų įsigijimo
StandartinėParašytas: 2015-02-11- 20:20 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
DĖMESIO! plieno užsakyta kiek mažiau negu pageidauta, todėl šį kartą dalinamės po VIENĄ juostą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dėl plienų įsigijimo
StandartinėParašytas: 2015-02-17- 9:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-12-07- 13:34
Pranešimai: 61
Miestas: Plungė
Aš jau nebesitikėjau, kad liks ir man, tad nebeatšaukiau užsakymo. Dabar Linuks parašė, kad liko ir man. Priverstas atsisakyti pasiulymo. Buvau suradęs termistą, sutiko grūdinti, sake, kad kaip 2 pirštus apm... Po savaitės matyt apsišvietė, pradėjo laužytis, kiba laiko nėra, kiba garantijos duoti negali, vienžo vieni atsikalbinėjimai, o siuntinėti dar kažkur kitur, man per daug knebinio. Vienu žodžiu, perleidžiu bet kam. Jei mano atšaukimas sudaro kažkam problemų, ma šunys, nupirksiu, kad nesusigadinti reputacijos, pasidėsiu geresniems laikams.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dėl plienų įsigijimo
StandartinėParašytas: 2015-02-17- 10:01 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
Dėl užsakymo tai nesuk galvos, nemanau kad kas nors nuliūs jei gaus papildomą juostą :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dėl plienų įsigijimo
StandartinėParašytas: 2015-02-19- 20:12 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Plienas gautas ir supjaustytas. Dėl atsiėmimo derinkit su Linu :D
p.s. visiems skeptikams ir manantiems jog elmax'o neįmanoma atpjauti: sunaudoti ne pilni 8 pjovimo diskeliai 125 mm., skersmens, pjaustymas užtruko truputį daugiau nei valandą, padaryta 18 pjūvių 745 mm ilgio :P

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dėl plienų įsigijimo
StandartinėParašytas: 2015-02-19- 21:40 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
Kauniečiai skambinkit rytoi (geriau nuo ryto) sutarsim kaip atsiimsit. Į Vilnių važiuoju pirmadienį (blogiausiu atveju perduosiu) Į kitus miestus galiu išsiūsti per autobusų siuntas.
Tel 8686 41740


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 116 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007