Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-29- 1:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2017-02-12- 18:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
vito rašė:
Cituoti:
Jei tiesiog draugas iš užsienio atsiųs man dovanų gali prisikabint? Turėsiu įrodyti, kad man draugas siunčia ir už nieką aš nieko nemokėjau? O jei, kad ir iš to pačio ebay perku ir su pardavėju susitariu, kad man užrašytų tarkim ne 50 eurų, o 10, gali ir nepatikrint, nes suma neviršija 22eurų?


Žinoma ,galima , bet yra niuansai :) ... Kai siunčia iš Kinijos , tai jie net patys taip daro , bet iš tokios JAV , Vokietijos nepaprašysi , jie to nesupras :D ...gausi piktą atsakymą , kad reikia mokesčius mokėti ...O šiaip ir tas triukas praeis iki tam tikros ribos , jei daiktai tikrai brangūs , apmokestins imdami rinkos vertę .
Buvo toks variantas su geležte iš Ukrainos , sumokėjau per tarpininkus , dokumento jokio neturėjau , tai paprašiau ,kad siųstų kaip dovanaą , kažkiek įvertinę . Na, su muitinės tarpininku reikėjo vargti ne vieną dieną :) , reikalauja įrodyti vertę ir tiek . Aš savo laikiausi,kad prašom vertinti kiek yra užrašyta ant siuntos . Po ilgo susirašinėjimo , laimėjau :) ...
Aišku yra pikta , kai reikia PVM mokėti ir nuo siuntimo kainos , dar visai nesenai reikėjo tik nuo daikto vertės ... Bet yra kaip yra . Kai jau žinai , prieš pirkdamas daiktą iš trečių šalių ,primeti , ar verta tai daryti ...


Nuo kada Vokietija išstojo iš ES!? :)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2017-02-12- 19:50 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-11-27- 23:21
Pranešimai: 343
Miestas: N.Akmene
Sorry ,su Vokietija pravalas :E , prisiminimai iš to laiko kai nebuvom mes ES ...
Ot ir akylumas :) ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2017-07-12- 12:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-03- 23:02
Pranešimai: 346
Miestas: Ukmergė/Vilnius
Siunčiau registruotu paštu į Angliją siuntą (batus atgal į Sportpursuit). Siunta iš Anglijos grįžo pas mane. Paštas motyvuoja, kad neaiškus gavėjo adresas. Grąžinta siunta akivaizdžiai buvo atidaryta - praardyta pakuotė, užklijuota nauja lipni juosta. Bet, matyt, mano kedai paštininkam nelabai patiko, tai paliko juos :)
Lipdukas su gavėjo adresu išblukintas, ant viršaus užklijuota kažkokia lipni juosta... Adresas praktiškai nebeįskaitomas. Parašiau pretenziją. Pinigų grąžint nelinkę. Prašo įrodyt, kad buvau teisingą adresą nurodęs ant siuntos. Buvo gal kam tokių nesąmonių su paštu?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2017-07-12- 12:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
ArunasR rašė:
Siunčiau registruotu paštu į Angliją siuntą (batus atgal į Sportpursuit). Siunta iš Anglijos grįžo pas mane. Paštas motyvuoja, kad neaiškus gavėjo adresas. Grąžinta siunta akivaizdžiai buvo atidaryta - praardyta pakuotė, užklijuota nauja lipni juosta. Bet, matyt, mano kedai paštininkam nelabai patiko, tai paliko juos :)
Lipdukas su gavėjo adresu išblukintas, ant viršaus užklijuota kažkokia lipni juosta... Adresas praktiškai nebeįskaitomas. Parašiau pretenziją. Pinigų grąžint nelinkę. Prašo įrodyt, kad buvau teisingą adresą nurodęs ant siuntos. Buvo gal kam tokių nesąmonių su paštu?


Man. Buvo. Bet kitokių... :E
Kaip suprantu siuntei registruotu? Apmokėjimo čekyje turi būti nurodytas tracking numeris, gavėjas ir adresas. Va tau ir įrodymas. ;)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2017-07-12- 13:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-03- 23:02
Pranešimai: 346
Miestas: Ukmergė/Vilnius
Su pretenzija jiems buvo pateikta čekio kopija. Deja, pašto darbuotoja į čekį pilno adreso nesuvedė. Yra pašto kodas, miestas. Gatvės ir numerio neįrašė.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2017-07-12- 13:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
O online paieškos sistemos suvedus trakingą nerodo galutini pristatymo adreso?

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2017-07-12- 17:02 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ArunasR rašė:
Prašo įrodyt, kad buvau teisingą adresą nurodęs ant siuntos.

Jeigu teisingai suprantu, siunta buvo nepristatyta ne dėl klaidingai/nepilnai nurodyto adreso, o dėl to, kad adresas neįskaitomas. Darant prielaidą, kad jis toks buvo pateikiant siuntą siuntimui, tai pašto kaltė, kad darbuotojas priėmė netinkamai paruoštą siuntą.
Kitą vertus, tai, kad registruota siunta buvo priimta ir iforminta, liudija, jog viskas su adreso aiškumu buvo gerai.
Tad bet kuriuo atveju, tau nieko įrodinėti nebūtina, o paštas neatliko paslaugos ne dėl tavo kaltės, todėl privalo grąžinti pinigus už neatliktą paslaugą.

pyfpafz rašė:
O online paieškos sistemos suvedus trakingą nerodo galutini pristatymo adreso?

Sekimo sistema galutinio pristatymo adreso nerodo.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2017-07-12- 18:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-03- 23:02
Pranešimai: 346
Miestas: Ukmergė/Vilnius
_Vladas_ rašė:
Jeigu teisingai suprantu, siunta buvo nepristatyta ne dėl klaidingai/nepilnai nurodyto adreso, o dėl to, kad adresas neįskaitomas


Ant siuntos užklijuotas lipdukas, kur pažymėta "Insufficient address". Kol kas jie taip ir nepaaiškino kas ten "insufficient". Atsakymai iš jų pusės formalūs, apie nieką.. Susidaro įspūdis, kad ne stengiasi išspręsti problemą, bet ieško būdų kaip išsisukti nuo nepatogių klausimų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2017-07-12- 21:43 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ArunasR rašė:
Susidaro įspūdis, kad ne stengiasi išspręsti problemą, bet ieško būdų kaip išsisukti nuo nepatogių klausimų.

Tokia korporatyvinė LP politika. :down:
Kažkada senai turėjau atvejį kai siunta grįžo dėl nusitrynusio adreso. Perpakavau ir išsiunčiau pakartotinai. Tik nuo to karto siųsdamas į užsienį adresą apsaugau skaidria lipnia juosta. Nes šiaip jau, pats esu labiausiai suinteresuotas, kad siunta sėkmingai pasiektų adresatą.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2017-07-13- 8:06 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2014-11-20- 22:31
Pranešimai: 558
Miestas: Vilnius
Naujausioj diskusijoj nesudalyvausiu, bet noriu pasiguosti, išgirsti jūsų nuomonę: pastebėjau, kad pastaruoju metu, jeigu muitinės procedūros nereikalingos, lp yra linkę užlaikyti siuntą. Toks auhsmas, kad taip jie bando paskatinti gavėjus užsakyti pristatymo į lpexpress terminalą paslaugą, kuri yra pauldomai apmokestinama. Čia tik man taip sekasi, ar ir kitiems teko su tuo susidurti?:)

_________________
---
Geriausia, kai peilis yra pakankamai aštrus atlikti jam skirtą darbą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2017-07-13- 11:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Pas mane keliavo kelios siuntos iš JP pastaruoju metu tai jokių užlaikymų.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2017-08-01- 22:02 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
Turiu klausimą beveik į temą.
Mūsų kvartale įrengtas šlakbaumas ir paštininkas pareiškė kad jis neprivalo nešti pašto iki dėžutės, neva jis važinėjantis, o ne vaikštantis paštininkas (mano namas toliausiai nuo gatvės, tai jam praeinant pro visas kaimynų pašto dėžes iki mano ir atgal manąu susidarys ~300 metrų). Atneša tik registruotas siuntas arba kai prisikaupia pašto. Gal kas žino kiek jis čia teisus kiek išsidirbinėja. Ar numatyta kiek jis turi eiti arba nuo kokio atstumo gali nebeiti?

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2017-08-01- 22:57 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
Gal kas žino kiek jis čia teisus kiek išsidirbinėja. Ar numatyta kiek jis turi eiti arba nuo kokio atstumo gali nebeiti?

Pagal Pašto paslaugų teikimo taisykles (V skyrius) paprastosios korespondencijos siuntos, įteikimo pranešimai pristatomi gavėjams į tvarkingas gaunamųjų laiškų dėžutes, pašto dėžutes, pašto siuntų dėžes.
Jokių išlygų nei ratuotiems, nei batuotiems paštininkams nenumatyta. 8(
Svarbu, kad pašto dėžutė būtų įrengta tinkamai (IX skyrius). Tik patariu apie tai aiškintis ne su paštininku, o su aptarnaujančio pašto skyriaus vadovybe.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2017-08-02- 6:32 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
_Vladas_ rašė:
Desantas rašė:
Gal kas žino kiek jis čia teisus kiek išsidirbinėja. Ar numatyta kiek jis turi eiti arba nuo kokio atstumo gali nebeiti?

Pagal Pašto paslaugų teikimo taisykles (V skyrius) paprastosios korespondencijos siuntos, įteikimo pranešimai pristatomi gavėjams į tvarkingas gaunamųjų laiškų dėžutes, pašto dėžutes, pašto siuntų dėžes.
Jokių išlygų nei ratuotiems, nei batuotiems paštininkams nenumatyta. 8(
Svarbu, kad pašto dėžutė būtų įrengta tinkamai (IX skyrius). Tik patariu apie tai aiškintis ne su paštininku, o su aptarnaujančio pašto skyriaus vadovybe.

Tai vat būtent kad čia nieko apie tai nerašo, o mūsų paštininkas išpūtęs žandus aiškina kad jis turi teisę nenešt korespondencijos jei jam reikia eiti toliau nuo kelio, bet nepasakė kokiu pagrindu. Tai ir galvoju iš kur jis tai traukia.

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: LP siuntos
StandartinėParašytas: 2017-08-02- 7:29 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
Tai vat būtent kad čia nieko apie tai nerašo, o mūsų paštininkas išpūtęs žandus aiškina kad jis turi teisę nenešt korespondencijos jei jam reikia eiti toliau nuo kelio, bet nepasakė kokiu pagrindu. Tai ir galvoju iš kur jis tai traukia.

Jei dėžute tvarkinga ir tinkamai įrengta - korespondencija turi būti pristatyta į dėžutę. Negauni korespondencijos - kaip ir rašiau, kreipkis į pašto skyriaus vadovybę. Ji ir paaiškins savo darbuotojui kokios jo teisės ir kokios pareigos. ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007