Atsakymo rašymas

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-13- 21:05

2 dienas neisleidziu is ranku!
10 minuciu ant spyderco balto, rudo + pasta ir asmenys blizga kaip veidrodis. Ant koju nebera ko depiliuoti :/
O mechanika, isbaigimas ir medziagos virsyja lukescius 130%!!!

Dar siandien saskaitu daug gavau tai buvo kaifas vokus atidarineti ;D

Manau, kad tai foruminio apogejus ir reikia pradeti is naujo. Gal koks kirvis, machete ar nckeris tebuna naujas atsparos taskas ir po to galesim vel kilti. Nes dabar tik standoka klipsa sunkiai draugauja su kostiumo kiseniue, bet tai iprocio reikalas.

Aciu Dainiui, Vladui ir Ko uz puiku pavasari!

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-13- 21:50

Jei nori dar pakaifuot, galiu kokią nors sąskaitą persiųst. ;)

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-13- 22:05

Aij gali, paleisiu i salotas - vis tiek ne man ;)

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-13- 22:07

GiedriusT rašė:Nes dabar tik standoka klipsa sunkiai draugauja su kostiumo kiseniue, bet tai iprocio reikalas.

Segtuko kibumas sumažės kai kiek apsitrins segtuko apačioje kyšantis "pimpačkiukas". Patikrinta praktiškai. (c)

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-13- 22:11

_Vladas_ rašė:Отличные фото. +1
Интересно узнать и мнение о ноже.
----
Puikios nuotraukos. +1
Įdomi būtų ir nuomonė apie peilį.


Благодарю!
Мне нож понравился. Очень и очень качественное изделие получилось.
Конечно, можно найти какие-то моменты, которые можно было улучшить и реализовать иначе, но, увы, нет ничего идеального в этом мире. В целом, нож получился весьма и весьма достойным, я считаю. Ни капли не жалею, что принял участие. Еще раз благодарю и все причастных, ну и особая благодарность - Мастеру!

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-13- 22:14

_Vladas_ rašė:
GiedriusT rašė:Nes dabar tik standoka klipsa sunkiai draugauja su kostiumo kiseniue, bet tai iprocio reikalas.

Segtuko kibumas sumažės kai kiek apsitrins segtuko apačioje kyšantis "pimpačkiukas". Patikrinta praktiškai. (c)

Slifuosim ... ziuresim, kas laimes ar kostiumas ar pimpackiukas

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-13- 22:24

GiedriusT rašė:
_Vladas_ rašė:
GiedriusT rašė:Nes dabar tik standoka klipsa sunkiai draugauja su kostiumo kiseniue, bet tai iprocio reikalas.

Segtuko kibumas sumažės kai kiek apsitrins segtuko apačioje kyšantis "pimpačkiukas". Patikrinta praktiškai. (c)

Slifuosim ... ziuresim, kas laimes ar kostiumas ar pimpackiukas

Jeigu pergyveni dėl kostiumo - paimk smulkią (pvz. stiklinę) nagų dildę ir pakėlęs segtuko galą porą kartų švelniai perbrauk dilde per "pimpačkiuką". ;)

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-13- 22:30

Nerizikuosiu sveikata, nes savo nagams dildziu neturiu :D geriau ryt garaze svitrinio paimsiu 1000 gabaleliuka :nunu:

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-14- 0:38

GiedriusT rašė:Aij gali, paleisiu i salotas - vis tiek ne man ;)

Kai apmokėsi, galėsi į salotas šiečkavot. Kad ir į sušius. :E

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-14- 1:01

GiedriusT rašė:
_Vladas_ rašė:
GiedriusT rašė:Nes dabar tik standoka klipsa sunkiai draugauja su kostiumo kiseniue, bet tai iprocio reikalas.

Segtuko kibumas sumažės kai kiek apsitrins segtuko apačioje kyšantis "pimpačkiukas". Patikrinta praktiškai. (c)

Slifuosim ... ziuresim, kas laimes ar kostiumas ar pimpackiukas

Segtuko prispaudimo jėgą galima sumažinti kiek tik nori jį tiesiog atlenkiant. Nelūžta. XD

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-14- 1:59

Tomas rašė:
GiedriusT rašė:
_Vladas_ rašė:Segtuko kibumas sumažės kai kiek apsitrins segtuko apačioje kyšantis "pimpačkiukas". Patikrinta praktiškai. (c)

Slifuosim ... ziuresim, kas laimes ar kostiumas ar pimpackiukas

Segtuko prispaudimo jėgą galima sumažinti kiek tik nori jį tiesiog atlenkiant. Nelūžta. XD

Prispaudimo jėgos mažinti manau nereikia, ji gera. Už kostiumo medžiagos kimba "pimpačkiukas". Kol naujas. O kai jo viršūnė kiek apsitrina - viskas ok. +1

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-14- 20:58

Klipsas tikrai neluzta(palenkus atgal),tik persistengiau,dabar reikia grazinti atgal.

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-15- 17:14

Pas mane viskas gerai - nei kas kliūva, nei tempia, nei kimba ir kelnių nedrasko. Jokių 'patobulinimų' daryti nereikia.

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-15- 17:25

Aš tai dar "testuoju": kas antrą dieną klipsą tai nuimu, tai vėl prisuku, nesu apsisprendęs kaip man labiausiai patinka jį nešioti -- giliai kišenėje, ar prisegtą prie kišenės :-)

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-15- 21:56

swerfot rašė:Aš tai dar "testuoju": kas antrą dieną klipsą tai nuimu, tai vėl prisuku, nesu apsisprendęs kaip man labiausiai patinka jį nešioti -- giliai kišenėje, ar prisegtą prie kišenės :-)

O tai gal jau ir kostiumą dėvi darbe?!
Atsakymo rašymas