Apie peilius nuo A iki Z. Ir apie viską, kas susiję su peiliais.
Atsakymo rašymas

Svajonių peilis

2011-01-18- 6:00

 Peržiūrinėjant temą "Mano mėgstamiausias peilis" man "užkliuvo" kolegos Bozkurt replika apie Vox Boker Prymate, kuris jam labai patinka, bet kurio įsigyti galimybės neleidžia.

Pagalvojau - įdomų, o kokie "svajonių peiliai" pas kitus kolegas ir forumo dalyvius? :/

Juk turbūt kiekvienas turime iš gausybės peilių nusižiūrėję ką nors ypatingo, ko labiausiai norisi, bet dėl vienokių ar kitokių priežasčių įsigyti negalime.


Tad pasidalinkite savo svajonėmis. :)

Svajonių peilis

2011-01-18- 6:00

...

O, plati tema, nes norisi ne

2011-01-18- 7:14

O, plati tema, nes norisi ne vieno peilio :)

Iš lenktinių - Benchmade 755BK (gerai, kad tai dar sąlyginai lengvai gaunamas peilis, todėl vieną gražią dieną... ;)).
Kitas variantas - Burchtree Bladeworks Dao Flipper arba to paties gamintojo Chop Suey Folder.

Įdomias formas pasirinkai.

2011-01-18- 15:49

Įdomias formas pasirinkai. Netipinės :)

Savo rankom nukaltas,

2011-01-18- 18:58

Savo rankom nukaltas, apdirbtas, užgrūdintas, aprengtas ir apmautas peilis - svajonių peilis! :D

O kolkas man labai patinka šito gamintojo peiliai, kurie taip pat ne pagal mano kišenę: http://www.driftwoodwalker.co.uk/BUSHCRAFTER.htm

Na buvo svajonė turėt kataną

2011-01-18- 22:38

Na buvo svajonė turėt kataną gal nuo14,bet namuose atsirado 2maži vaikai ...dar yra svajonė pagamint ergonomišką lenktinį peiliuką nuo a iki z,gera aeb-l ,ar net rvl-34,geležte.

Va taip atrodo mano svajonė:

2011-01-19- 11:04

Va taip atrodo mano svajonė: :)
http://www.fallkniven.com/en/shop/detai ... ives/nl5cx

Pas mane svajonių daug.) Ir

2011-01-19- 13:09

Pas mane svajonių daug.) Ir kinta jos kaip metų laikai, panašu kad tai amžinos paieškos.... :-D

Na , idomu kokios skirtingos

2011-01-20- 12:22

Na , idomu kokios skirtingos pas visus svajones .
Siaip as apsisprendziau kad man idomus tik peiliai pagaminti asmeniskai pazystamu ir vertinamu autoriu arba bent jau semi custom made .
Peilis be idejos , svariu liniju , be jausmu be asmeniskumo arba gamyklinis su iskreipta ideja ar dizainu kaip tas Boker Haddock arba kaip slamstiniai perdarymai DDR peiliu netraukia net is tolo.
Metalolauzas : )
Dixi : )

Labai pagirtinas požiūris

2011-01-22- 0:09

Labai pagirtinas požiūris :)

SiDis Nura ir bet koks kitas

2011-01-24- 0:24

SiDis Nura ir bet koks kitas SiDis. :)

Netiek daug aš tų peilių

2011-01-24- 10:29

Netiek daug aš tų peilių čiupinėjęs ir matęs, bet giliausią įspūdį paliko SiDis'o 'karkasas' :)

Ech, tos svajonės Maniškės

2012-05-23- 18:33

Ech, tos svajonės *eche* Maniškės į metus bent sykį pasikeičia *oops*

Bet kol kas svajonių peilio vietoje stabiliai laikosi ZT 777

P.S. Labai laukiu kada išleis Kershaw Cryo tai toli gražu ne svajonių peilis, bet... :-/

Ugnius rašė: Ech, tos

2012-05-24- 1:30

Ugnius rašė:Ech, tos svajonės *eche* Maniškės į metus bent sykį pasikeičia *oops*

Bet kol kas svajonių peilio vietoje stabiliai laikosi ZT 777

P.S. Labai laukiu kada išleis Kershaw Cryo tai toli gražu ne svajonių peilis, bet... :-/

Nelauk ZT 0777, čiupk šitą http://forum.guns.ru/forummessage/94/998004.html ;-)

Gavo už šitą peiliuką

2012-05-24- 1:38

Gavo už šitą peiliuką Microtech'as ieškinį, ir nutraukė gamybą, ar tuo viskas pasibaigė nežinau :/
Atsakymo rašymas