Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 20:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 69 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Kokio nori "Foruminio-2015"?
Apklausa baigėsi 2015-02-15- 3:22
1. Nedidelis ištisinis, tinkamas EDC 7%  7%  [ 6 ]
2. Virtuvinis (tradicinis) 30%  30%  [ 26 ]
3. Kelioninis virtuvinis (su dėklu) 42%  42%  [ 37 ]
4. EDC lenktinis 5%  5%  [ 4 ]
5. Peilis-peteliškė (balisongas) 3%  3%  [ 3 ]
6. Peilis-pakabukas (nekeris) 3%  3%  [ 3 ]
7. Senovinis-istorinis ištisinis 10%  10%  [ 9 ]
Viso balsų : 88
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2015-01-15- 22:21 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
shmitas1 rašė:
O kaip sužinot, ar pabalsavau?

Prie pasirinkto varianto kairėje matai juodą tašką, o dešinėje matai kryžiuką - jie ir žymi, kad prabalsavai ir už ką prabalsavai. :)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-15- 22:21 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2014-11-20- 22:31
Pranešimai: 558
Miestas: Vilnius
Sveiki, turiu trumputį klausimą - po to, kai išsirinksime šiame žingsnyje, judėsime link biudžeto?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-15- 22:34 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
_Vladas_ rašė:
GiedriusT rašė:
Linai,
Tu sugriovei sistemą !
:D

Vargu, juk jeigu išrinks kelioninį virtuvinį - jį bus galima užsisakyti be dėklo. Rezultatas bet kuriuo atveju tas pats: kas norės - naudos su dėklu, kas nenorės - naudos be jo. XD
Čia svarbiau pats peilis: ar tik stacionariam naudojimui namų virtuvėje, ar tinkamas naudoti ir už jos ribų. :/

Hmm, aš kiek kitaip suprantu :-) paprastas virtuvinis - viskas ok, naudojamas namuose. Bet, jei peilis smagus ir turi dėklą, automatiškai jis imamas į išvykas kurios vyksta ne visai laukinėje gamtoje.
Kelioninis virtuvinis butų naudojamas VISOSE išvykose + namuose kai reikia kiek mažesnių gabaritų ar panaudoti kiek daugiau jėgos :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-15- 22:55 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
danisei rašė:
Sveiki, turiu trumputį klausimą - po to, kai išsirinksime šiame žingsnyje, judėsime link biudžeto?

Nebūtinai. Priklausys nuo to - ką išsirinksime.
Preliminariai biudžetas jau žinomas: 100-300 € diapozone.

Linuks rašė:
_Vladas_ rašė:
Vargu, juk jeigu išrinks kelioninį virtuvinį - jį bus galima užsisakyti be dėklo. Rezultatas bet kuriuo atveju tas pats: kas norės - naudos su dėklu, kas nenorės - naudos be jo. XD
Čia svarbiau pats peilis: ar tik stacionariam naudojimui namų virtuvėje, ar tinkamas naudoti ir už jos ribų. :/

Hmm, aš kiek kitaip suprantu :-) paprastas virtuvinis - viskas ok, naudojamas namuose. Bet, jei peilis smagus ir turi dėklą, automatiškai jis imamas į išvykas kurios vyksta ne visai laukinėje gamtoje.
Kelioninis virtuvinis butų naudojamas VISOSE išvykose + namuose kai reikia kiek mažesnių gabaritų ar panaudoti kiek daugiau jėgos :-)

Teisingai supranti. :ok: Tik tiek, kad kelioninis virtuvinis gali būti smagus ir išvykose, ir namie.
O tradicinis klasikinis virtuvinis turi savo akcentus. Ir neprivalo būti patogus išvykose.
Tad pasirinkimas tarp 2-3 punktų iš esmės tarp klasikos (2) ir universalumo (3).

PS: kad būtų aiškiau apie ką kalbu, kaip pvz. tavo gamintas virtuvinis, kuris pagal savo gabaritus ir kitas tech. charakteristikas yra pakankamai universalus ir g.b. sėkmingai naudojamas tiek virtuvėje, tiek už jos ribų. Pridėjus jam dėklą - jis pilnai atitiktų "kelioninio" sąvoką.


_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-16- 0:53 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
_Vladas_ rašė:
PS: kad būtų aiškiau apie ką kalbu, kaip pvz. tavo gamintas virtuvinis, kuris pagal savo gabaritus ir kitas tech. charakteristikas yra pakankamai universalus ir g.b. sėkmingai naudojamas tiek virtuvėje, tiek už jos ribų. Pridėjus jam dėklą - jis pilnai atitiktų "kelioninio" sąvoką.


Tai ką Linai, "vlip achkarik".:D XD

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-16- 1:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-11- 19:20
Pranešimai: 226
Miestas: Kaunas
Lino butu cool :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-16- 7:31 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
Tai kad nelabai man gaunasi... :) ir laiko tiek neturėčiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-16- 8:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2014-07-29- 16:10
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius
_Vladas_ rašė:
GiedriusT rašė:
Linai,
Tu sugriovei sistemą !
:D

Vargu, juk jeigu išrinks kelioninį virtuvinį - jį bus galima užsisakyti be dėklo. Rezultatas bet kuriuo atveju tas pats: kas norės - naudos su dėklu, kas nenorės - naudos be jo. XD
Čia svarbiau pats peilis: ar tik stacionariam naudojimui namų virtuvėje, ar tinkamas naudoti ir už jos ribų. :/


Na, bet už virtuvės ribų ir yra skirti ne virtuviniai peiliai :/ Bijau tik dėl to, kad darant hibridą, gausis peilis, kuris netiks nei miške, nei virtuvėje... t.y. miške jis bus nepatogus, o virtuvėje nederės prie kitų normalių virtuvės įrankių. Tačiau balsavimas - demokatijos išraiška :) Tebūnie daugumos valia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-16- 15:20 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Valdasn rašė:
Na, bet už virtuvės ribų ir yra skirti ne virtuviniai peiliai :/ Bijau tik dėl to, kad darant hibridą, gausis peilis, kuris netiks nei miške, nei virtuvėje... t.y. miške jis bus nepatogus, o virtuvėje nederės prie kitų normalių virtuvės įrankių.

Klaidingai įsivaizduoji. Į žygį po miškus virtuvinio niekas neima. 8(
Reali kelioninio virtuvinio panaudojimo sritis - piknikas ar "šašlykingas" gamtoje, korporatyvinis susiėjimas darbe ar sąskrydis kur nors sodyboje. T.y. tie atvejai, kai maistas smulkinamas ir gaminamas ne namuose ir visas maisto paruošimo operacijas dažniausiai tenka atlikti vienu atsivežtų peiliu.
Negi niekada neteko gaminti maistą ne savo namų virtuvėje ir išsinešti virtuvinį peilį iš namų? :/

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-16- 17:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2014-07-29- 16:10
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius
Na, gal pas mane situacija yra ta, kad miške gyvenu ir "šašlykintis" dažniausiai vyksta pas mane. Bet netgi tokioje situacijoje aš iš daugelio savo virtuvinių tikrai laukan nenešu paties geriausio peilio. Piknikui, kur peiliu kažkas paieško bulvių šašlykinėje, kartais peilį palieka ant grotelių, numeta ant žemės, tikrai tinka ir pigesni universalai. O jau už 300 eurų norėčiau "deimantuko" savo virtuvėje, peilio, kurį saugočiau ir visiems demonstruočiau, kaip gero metalo, geros kokybės, konkretaus meistro darytą ir kasdien naudojamą. O gal tiesiog kiti kasdien važiuoja į piknikus? Kitas reikalas, jei, kaip jau buvo siūlyta, geram virtuviniam pagaminti dėkliuką, leidžiantį pasiimti jį į kelionę. Tada ir reiktų sakyti: virtuvinis su dėkliuku arba be jo. Man "kelioninis" visada asocijuojasi su blogesne kokybe. Tačiau, kaip minėjau, laikausi demokratiškų pažiūrų :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-16- 18:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Tai nereikia gero peilio palkti belekur ar duoti belekam.
Aš tai be jokių skrupulų py*** nulaužiu visiems svečiams jei man nepatinka kaip jie peilius mano naudoja.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-16- 19:14 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-22- 19:33
Pranešimai: 751
Miestas: Vilnius
Dabar interesna man pasidarė, prabalsavus galima pakeisti savo balsą? :/

Tokiu atveju išsispręstu ši problema:

Vincukas rašė:
Drunk rašė:
Nors persiplėšk... 50/50 už 3 ir 7 variantus, šiame etape norisi balsuoti už abu :)

Nepersiplėšk.
3+7=10.
10:2=5.
Balsuok už 5.

O jei rimtai, tai bus taip: pasirinksi 7 variantą, jis surinks 15 balsų; 3 variantas irgi surinks 15 balsų (bet jau be tavo balso); o laimės 5 variantas su 16 balsų.
Tada tu rizikuoji (ir aš, aišku) likti be foruminio.
Beje, yra tokia teorinė galimybė, kad aš galėčiau balsuoti už 3 variantą - tada jis su 16 balsų išeitų į antrą turą. ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-16- 19:29 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Ugnius rašė:
Dabar interesna man pasidarė, prabalsavus galima pakeisti savo balsą? :/

Kol vyksta balsavimas - galima. :ok:

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-16- 19:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-02-11- 15:17
Pranešimai: 650
Miestas: Trakai
Valdasn rašė:
Na, gal pas mane situacija yra ta, kad miške gyvenu ir "šašlykintis" dažniausiai vyksta pas mane. Bet netgi tokioje situacijoje aš iš daugelio savo virtuvinių tikrai laukan nenešu paties geriausio peilio. Piknikui, kur peiliu kažkas paieško bulvių šašlykinėje, kartais peilį palieka ant grotelių, numeta ant žemės, tikrai tinka ir pigesni universalai. O jau už 300 eurų norėčiau "deimantuko" savo virtuvėje, peilio, kurį saugočiau ir visiems demonstruočiau, kaip gero metalo, geros kokybės, konkretaus meistro darytą ir kasdien naudojamą. O gal tiesiog kiti kasdien važiuoja į piknikus? Kitas reikalas, jei, kaip jau buvo siūlyta, geram virtuviniam pagaminti dėkliuką, leidžiantį pasiimti jį į kelionę. Tada ir reiktų sakyti: virtuvinis su dėkliuku arba be jo. Man "kelioninis" visada asocijuojasi su blogesne kokybe. Tačiau, kaip minėjau, laikausi demokratiškų pažiūrų :)

Tesingi žodžiai :liuks2:
norėčiau "deimantuko" savo virtuvėje, peilio, kurį saugočiau ir visiems demonstruočiau, kaip gero metalo, geros kokybės, konkretaus meistro darytą ir kasdien naudojamą
:bravo:

_________________
Aquila non captat muscas


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-16- 21:21 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-09-08- 12:42
Pranešimai: 352
Miestas: Visaginas
AD rašė:
Valdasn rašė:
Na, gal pas mane situacija yra ta, kad miške gyvenu ir "šašlykintis" dažniausiai vyksta pas mane. Bet netgi tokioje situacijoje aš iš daugelio savo virtuvinių tikrai laukan nenešu paties geriausio peilio. Piknikui, kur peiliu kažkas paieško bulvių šašlykinėje, kartais peilį palieka ant grotelių, numeta ant žemės, tikrai tinka ir pigesni universalai. O jau už 300 eurų norėčiau "deimantuko" savo virtuvėje, peilio, kurį saugočiau ir visiems demonstruočiau, kaip gero metalo, geros kokybės, konkretaus meistro darytą ir kasdien naudojamą. O gal tiesiog kiti kasdien važiuoja į piknikus? Kitas reikalas, jei, kaip jau buvo siūlyta, geram virtuviniam pagaminti dėkliuką, leidžiantį pasiimti jį į kelionę. Tada ir reiktų sakyti: virtuvinis su dėkliuku arba be jo. Man "kelioninis" visada asocijuojasi su blogesne kokybe. Tačiau, kaip minėjau, laikausi demokratiškų pažiūrų :)

Tesingi žodžiai :liuks2:
norėčiau "deimantuko" savo virtuvėje, peilio, kurį saugočiau ir visiems demonstruočiau, kaip gero metalo, geros kokybės, konkretaus meistro darytą ir kasdien naudojamą
:bravo:

O ka jus vadinate saugojimu. Peilis bus naudojamas tik per velikas ir kaledas?. As manau kad foruminis peilis turi labiau kolekcine verte nei panaudojimo. Jei peilis bus naudojamas kasdiena virtuveje ji taipogi reikes daznai galasti astrinti, ir t.t. O daznas naudojimas ir galandimas (neturint igudziu ir priemoniu ) trumpina jo (givenimo laika). Jeigu kam reikalingas virtuvinis peilis ar butinai jis turi buti foruminis. Asmeniskai man foruminis ira kolekcinis peilis ir po iskilas, medziokles ar virtuves jis butu panaudotas labai retais atvejais. Toligu eti i medziokle su muskieta.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 69 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007