Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 22:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 77 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2016-04-03- 23:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Iš tikro aš pats vos vos prisiverčiau prabalsuoti. Neperžiūrinėjau galerijos, rinkausi iš to ką kiti sukėlė į balsavimą.
Nėra patogu landžioti kažkur tai forume po gamintojų temas ir peržiūrinėti "N" puslapių su krūva postų ieškant foto.
Man gal net norėtūsi, kad gamintojas pats pristatytų tam tikrą ribotą kiekį savo peilių konkursui. Įdomu būtų pamatyti, ką patys meistrai iš savų laiko "ze best".

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-03- 23:18 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-11-27- 23:21
Pranešimai: 343
Miestas: N.Akmene
Va va ir aš ,keliais postais aukščiau, panašiai siūlau ... Jei po teisybei (jei būtų toks rinkimas) asmeniškai to,kuris dabar antroje vietoje , net nebūčiau įtraukęs į rinkimus :D ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-04- 13:10 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2014-11-20- 22:31
Pranešimai: 558
Miestas: Vilnius
taip, pritariu, kad reikia patogesnio būdo peržiūrėti peilius. neaišku, kurie peiliai kada pagaminti - daug laiko užtrunki, kol pereini puslapius. gal kokią nors suvestinę turėti visų peilių iš visų gamintojų. gal kaip nors per forumo administravimo panelę įmanoma ištraukti visus post'us su įkeltom nuotraukom nuo metų pradžios iki pabaigos ir patogiai jas sudėti su pavadinimais vienoje vietoje? gal kokį nors picassa arba FB panaudoti peržiūrai.

_________________
---
Geriausia, kai peilis yra pakankamai aštrus atlikti jam skirtą darbą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-04- 13:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Man pvz Vlado komodos principas visai patinka:
http://www.knives.lt/image/tid/10

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-04- 19:35 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-01-15- 22:37
Pranešimai: 1032
Miestas: Vilnius
As tai truputi kasko neikertu.Lietuvelej peiliadirbiu dvieju ranku pirstu perdaug suskaiciuoti,jeigu domiesi peiliais ir seki kiekvieno meistro ikeltas nuotraukas negi taip sunku perziureti galerijas viena karta metuose?Uztrukau maximum pusvalandi(nors nesu kietas kompiuteristas,sukelti padejo zmona,parode kaip ir viskas).Man atrodo tiesiog tingima tuo uzsiimti,reikia kad kaskas apkramtytu ir reiketu tik nuryti.Manau kad yra ir tokiu kaip as pats,kurie nelabai moka ta padaryti.Ir dar.Visai neikertu kas man gali uzdrausti balsuoti uz man patikusi peili,jei meistras jo ir nepasiule konkursui(kaip siulo pyf paf'as) ir jis atitinka konkurso reikalavimus?Ar jus norite prarasti galimybe rinktis?Kaip sovietais-sitas ir tik sitas?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-04- 22:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
_Vladas_
Mano nebalsavimo priezastis.
Ganetinai ilgai uztruks kol perziuresiu visu darbus.Kol ziuri pamirsti kitus.Tam kad galetum yvertinti kaip geriausia reik patikusius seivintis ar kur kitur keltis(gal cia mano neispriusimo kompuose kalte) kad galetum palyginti paziureti dar karta.
Ir paskutine priezastis gal per daug jau mano akis ispaikino musu gamintojai nes metus laiko stebedamas gamintoju galerija nepamaciau kurio as noreciau.Nieko TOOOKIO kad butu palike ispudy.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-04- 23:05 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
vienintelės ribos - vaizduotės ribos


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-04- 23:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:
vienintelės ribos - vaizduotės ribos

Šitas galima praplėsti. ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-04- 23:35 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Man pvz Vlado komodos principas visai patinka:
http://www.knives.lt/image/tid/10

Jau rašiau kitoje temoje - tokią nuotraukų galeriją gali susikurti kiekvienas.
Reikia tik noro bei truputi laiko ir visos nuotraukos nuolat bus patogiai peržiūrimos vienoje vietoje.
Yra galimybe ne tik pridėti aprašymus kiekvienai nuotraukai (pvz. nurodant peilio charakteristikas), bet ir sugrupuoti jas pagal metus.

Kas nori taip susitvarkyti savo nuotraukas - kreipkitės. Paaiškinsiu ką ir kaip daryti.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-05- 0:11 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-01-15- 22:37
Pranešimai: 1032
Miestas: Vilnius
ERA rašė:
_Vladas_
Mano nebalsavimo priezastis.
Ganetinai ilgai uztruks kol perziuresiu visu darbus.Kol ziuri pamirsti kitus.Tam kad galetum yvertinti kaip geriausia reik patikusius seivintis ar kur kitur keltis(gal cia mano neispriusimo kompuose kalte) kad galetum palyginti paziureti dar karta.
Ir paskutine priezastis gal per daug jau mano akis ispaikino musu gamintojai nes metus laiko stebedamas gamintoju galerija nepamaciau kurio as noreciau.Nieko TOOOKIO kad butu palike ispudy.

As ir sakau,ispindejo tautieciai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-05- 16:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
_Vladas_ rašė:
pyfpafz rašė:
Man pvz Vlado komodos principas visai patinka:
http://www.knives.lt/image/tid/10

Jau rašiau kitoje temoje - tokią nuotraukų galeriją gali susikurti kiekvienas.
Reikia tik noro bei truputi laiko ir visos nuotraukos nuolat bus patogiai peržiūrimos vienoje vietoje.
Yra galimybe ne tik pridėti aprašymus kiekvienai nuotraukai (pvz. nurodant peilio charakteristikas), bet ir sugrupuoti jas pagal metus.

Kas nori taip susitvarkyti savo nuotraukas - kreipkitės. Paaiškinsiu ką ir kaip daryti.


Nei tamsta, nei aš už meistrus jų galerijų nekursime.
Mano galva, meistrai turėtų būti patys suinteresuoti turėti savo portfoliuo be jokių komentarų.
Kitas variantas nuleisti taisykles konkursui iš viršaus ir nurodyti, kad taip turėtų būti daroma ir amen, o kas tinkamai neįformino tas nedalyvauja. :)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-05- 16:57 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
Nei tamsta, nei aš už meistrus jų galerijų nekursime.
Mano galva, meistrai turėtų būti patys suinteresuoti turėti savo portfoliuo be jokių komentarų.
Kitas variantas nuleisti taisykles konkursui iš viršaus ir nurodyti, kad taip turėtų būti daroma ir amen, o kas tinkamai neįformino tas nedalyvauja. :)

Amen +:o

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-05- 17:14 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
pyfpafz rašė:

Nei tamsta, nei aš už meistrus jų galerijų nekursime.
Mano galva, meistrai turėtų būti patys suinteresuoti turėti savo portfoliuo be jokių komentarų.
Kitas variantas nuleisti taisykles konkursui iš viršaus ir nurodyti, kad taip turėtų būti daroma ir amen, o kas tinkamai neįformino tas nedalyvauja. :)

Žinoma, jūs nesivarginkit, čia tik mes kalti kad ne tokius peilius gaminam, blogai juos pateikiame, nepatogiai nuotraukas sukeliame :D Juk čia jums sunkiausia, ir kritikuok ir balsuok, o juk pirštukus ir taip skauda nuo klaviatūros maigymo XD
Susikurti atskiras galerijas be komentarų žinoma galim, bet gal galima tokią funkciją į forumą instaliuoti, kad tai vyktų automatiškai? Arba padaryti galimybę iš karto vertinti darbus ir metų gale tik pateikti suvestinę :/

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-05- 22:35 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
Kestutis ply rašė:
Žinoma, jūs nesivarginkit, čia tik mes kalti kad ne tokius peilius gaminam, blogai juos pateikiame, nepatogiai nuotraukas sukeliame :D Juk čia jums sunkiausia, ir kritikuok ir balsuok, o juk pirštukus ir taip skauda nuo klaviatūros maigymo XD
Susikurti atskiras galerijas be komentarų žinoma galim, bet gal galima tokią funkciją į forumą instaliuoti, kad tai vyktų automatiškai? Arba padaryti galimybę iš karto vertinti darbus ir metų gale tik pateikti suvestinę :/

Bepigu tau kalbėti, kai ant pirštų mozoliai nuo mosavimo kūju tai klaviatūros maigymas nesukelia jokio "pirštukų skausmo" XD

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-05- 23:09 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-01-15- 22:37
Pranešimai: 1032
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
Kestutis ply rašė:
Žinoma, jūs nesivarginkit, čia tik mes kalti kad ne tokius peilius gaminam, blogai juos pateikiame, nepatogiai nuotraukas sukeliame :D Juk čia jums sunkiausia, ir kritikuok ir balsuok, o juk pirštukus ir taip skauda nuo klaviatūros maigymo XD
Susikurti atskiras galerijas be komentarų žinoma galim, bet gal galima tokią funkciją į forumą instaliuoti, kad tai vyktų automatiškai? Arba padaryti galimybę iš karto vertinti darbus ir metų gale tik pateikti suvestinę :/

Bepigu tau kalbėti, kai ant pirštų mozoliai nuo mosavimo kūju tai klaviatūros maigymas nesukelia jokio "pirštukų skausmo" XD

O kas paciam neleidzia kuju pasimosikuoti kad mozoliai atsirastu,suzunotum kas tai yra ir klaviatura butu lengviau maigyti :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 77 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007