Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-19- 7:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia galite perskaityti forumo taisykles



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 76 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2015-01-06- 20:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
Nu Vladai jaigu pradejai rodyti savo turta ilgaausis parode turiu ir as ka parodyti :E
O kur Lt raides beje taviskis gerooookai naujesnis pavydziu


Prikabinti failai:
kl.jpg
kl.jpg [ 43.07 KiB | Peržiūrėta 5935 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-06- 20:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Gal baigiam tą Delfį, viskas surašyta pirmam poste.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-06- 21:00 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
ERA rašė:
Vladai papilstet is tuscio y kiaura ir vistiek nieko nepasaket mandagiai bandet pasakyt kad skyryba nebutina ir tt ( cia turbut reikejo padet taska ) nebesuprantu jus yzeidzia sito tasko nebuvimas ( cia turejo but klaustukas turbut ir tai jus yzeide oi cia dar turejo buti į o blyn pasirodo cia yra lietuviskas tekstas ok
Dabar parašysiu lietuviškomis raidėmis.Kažkas pasikeitė, pradėjot labiau gerbti, ar tapau svarbesnis ?
Tam ilgaausiu galiu pasakyti kad ne visi sedi ant pinigu maiso ir pas kaika kompai ir telefonai dar vis be Lt klavos.Nusileisk ant zemes pamatysi ten yra ir paprastu zmoniu su zemiskom problemom o toky kompa koky as naudoju tu turbut ismetei dar 2007m o as vat vis dar naudoju.Naudoju toky kompa vadinasi negerbiu saves vadinasi ir kitu
Ok dedam bana ir problema ispresta
Nuotrauku nebededu del durnu komentaru apie foto kokybe vadina off ir forumo del .........
Ok nepykit ka yzeidziau ir kartais nusileiskit y vidutiny lygy

Mano 2004 m. TiBook'as irgi neturėjo lietuviškų simbolių ant klaviatūros, o lietuvybės apskritai Mac OS X 10.1 neturėjo...ir ką gi, pradėjome eksploatuoti naują OS savo rankelemis ir supratimu bandydami perdaryti senesnio Mac OS 9.2 kodavimo lenteles, kad turėtume lietuvių kalbą Mac'e.;) Po pusmečio pastangų ir be skaičiaus laišku Apple support'ui dviem gudriem broliams iš Prienų pavyko nuo nulio išmokti Cocoa programavimo aplinką ir padaryti pusėtinai veikiančią lietuvių kalbą...o dar po metų Apple ta mūsų kodą įtraukė į savo naują OS.:) Taigi noriu pasakyti, kad jei yra noras, bus dedamos ir pastangos, jei noro nėra tai ir gaunasi rašliava kaip pas tuteišį...

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-06- 22:27 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ERA rašė:
o toky kompa koky as naudoju tu turbut ismetei dar 2007m o as vat vis dar naudoju.Naudoju toky kompa vadinasi negerbiu saves vadinasi ir kitu

Turiu laptopą iš 2003 metų — jame įjungti lietuvišką raidyną truko kokias 30 sekundžių.

ERA rašė:
Dabar parašysiu lietuviškomis raidėmis.Kažkas pasikeitė, pradėjot labiau gerbti, ar tapau svarbesnis ?

Taip, pasikeitė — dabar skaitant paties žinutę jau nebėra mano vaizduotėj švepluojančio, protinės negalios kankinamo invalido. Dabar tikrai jaučiuosi lyg bendraudamas su normaliu žmogumi. Ir žiūrėk, pasirodo viską tu moki... Ir rašyba, ir skyryba daugmaž tvarkoj, rašai kaip baltas žmogus... Tai visgi visišką teisybę rašė PyfPafz — ne nemoki, o tiesiog nenori. Kaip tas vaikas, paprašytas susitvarkyt kambarį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-06- 23:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
GAdas
Nieko nesupratau tik paskutiny sakiny
NEMOKU
Sedejau pas mama namie o ten viskas uzrasyta kur tos stebuklingos raides
Nu matai tau truko 30s yjungti tu ragaves mokslu apie kompus kiek suprantu irgi rauki o ka man rasyti jaigu kompuose man tamsus miskas as dziauguosi kad jis dar bet kazkiek gyvas.Mano lopas jau tapo stacionaru prisuktas prie stalo kad ekranas neuzgestu kakavos atsigeres gal 3 kartus ne visos knopkeles veikia kartais spaudziu s o paraso r kartais dar koky brieda bet jis dar veikia :)
Is esmes man gaila taves kad tokia smulkmena tave privercia zmogu isvadinti silpnaprociu ar invalidu.
Diskusija negalima:as nesugebu rasyti lietuviskai tu nesugebi diskutuot be yzeidinejimu
Ok pasilik su savo poziuriu as jo nesiruosiu keisti tik kilo noras parodyti kad ne tik balta vyna zmones geria prie pietu stalo kaikurie geria ir vadeny ir man jie vistiek zmones
V


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-07- 0:22 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
ERA rašė:
GAdas
Nieko nesupratau tik paskutiny sakiny
NEMOKU
Sedejau pas mama namie o ten viskas uzrasyta kur tos stebuklingos raides
Nu matai tau truko 30s yjungti tu ragaves mokslu apie kompus kiek suprantu irgi rauki o ka man rasyti jaigu kompuose man tamsus miskas as dziauguosi kad jis dar bet kazkiek gyvas.Mano lopas jau tapo stacionaru prisuktas prie stalo kad ekranas neuzgestu kakavos atsigeres gal 3 kartus ne visos knopkeles veikia kartais spaudziu s o paraso r kartais dar koky brieda bet jis dar veikia :)
Is esmes man gaila taves kad tokia smulkmena tave privercia zmogu isvadinti silpnaprociu ar invalidu.
Diskusija negalima:as nesugebu rasyti lietuviskai tu nesugebi diskutuot be yzeidinejimu
Ok pasilik su savo poziuriu as jo nesiruosiu keisti tik kilo noras parodyti kad ne tik balta vyna zmones geria prie pietu stalo kaikurie geria ir vadeny ir man jie vistiek zmones
V

Gali nebūti kompe lietuviškų rašmenų, bet taškas, kablelis ir didžiosios raidės yra visada, be to pats parodei, kad rašyti sugebi kai esi priverstas taigi nėra tau jokio pasiteisinimo...net jei neįgalus būtum, - turiu draugų neįgaliųjų tarpe, kuriuos laikau pavyzdžiais sveikiesiems ir jie visi rašo ir kalba puikia lietuvių kalba.;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-07- 0:40 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-28- 11:50
Pranešimai: 680
Miestas: Kaunas
© "Skalsu kalbos."
Jei "stebuklingos raidės" nesurašytos šalia skaičiukų (net neatsimenu kada paskutinį kartą mačiau lietuviškai sužymėtą klaviatūrą), jas atsiminti visiems laikams užtruks du kart po po 10 min. - t.y. porą dienų iš eilės parašyt po kelis sakinius, pvz. komentarus šioje temoje. Trečią dieną neprisiminsi, kad buvo kitaip. Be abejo neįveikiamas darbas, geriau prišvepluoti paklodę "otmazų" :).
Apie skirybą nekalbu aplamai - tašką padėt, ko gero, darbas analogiškas kubo betono sumaišymui rankomis.

Taigi, "zero" pastangų padaryti savo rašliavą minimaliai suvokiamą pašnekovui iš pirmo perskaitymo = būtent tai, ką paminėjo kolega - elementari nepagarba.

p.s. Būna momentų, kai rimtai pasigendu forumo funkcijos Block sender.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-07- 1:13 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
paskaičius net susigėdau. velniai rautų. kelias minutes pasikuičiau kompe ir valio - radau lietuviškas rešmenis. :bravo:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-07- 1:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Banginis rašė:
paskaičius net susigėdau. velniai rautų. kelias minutes pasikuičiau kompe ir valio - radau lietuviškas rešmenis. :bravo:


Nu dar truputuką ir dižiąsias raides surasi :)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-07- 1:31 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
pyfpafz rašė:
Banginis rašė:
paskaičius net susigėdau. velniai rautų. kelias minutes pasikuičiau kompe ir valio - radau lietuviškas rešmenis. :bravo:


Nu dar truputuką ir dižiąsias raides surasi :)

XD

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-07- 1:39 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
dėl didžiūjų nereikia be reikalo kabinėtis - tokiu stailu rašau jau eilę metų.
galima sakyti, čia tas pats, kaip pas pyfpafz'ą šventas trejetas.
taigi prašau nekopijuoti!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-07- 1:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Banginis rašė:
dėl didžiūjų nereikia be reikalo kabinėtis - tokiu stailu rašau jau eilę metų.
galima sakyti, čia tas pats, kaip pas pyfpafz'ą šventas trejetas.
taigi prašau nekopijuoti!


Tau garbės tai neprideda :ne:

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-07- 1:56 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
gal, nepradėkim čia smulkintis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-07- 2:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Nado Fedia, nado :)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-07- 4:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-02- 16:33
Pranešimai: 79
Šalis: Anglija
Miestas: Bedford
Aš asmeniškai visai nebesuprantu, dėl ko jūs čia visi liežuviais pliekiate?
Taip, iš pagarbos mandagu būtų rašyti mūsų rašmenimis, be klaidų, su stiliumi ir t.t.
O dabar taip: man šį teksta prireike suvesti vos ne 3 kart daugiau laiko nei normaliai berašant (lotyniškais rašmenimis), nes pas mane klaviatūroje nėra lietuviškų raidžių, o ir UK jų nenusipirksi (lipdukų pavidalu) taip kaip Lietuvoje, čia nera elektronikos prekių parduotuvių kurios tuo prekiautų... Atsakyma (kaip rusai pasakytu: žopai čiuju): tai tavo problemos kad neturi lietuviškos klaviatūros.
O ne paprasčiau būtų remtis vien tik logišku mastymu, kad pilnumoje pakaktų laikytis elementarių gramatikos taisyklių, naudoti didžiąsias ir mažąsias raides, dėti skyrybos ženklus ir t.t.? Ir toleruoti žmones kurie rašo nebūtinai vien tik su lietuviškomis raidėmis?
Beto ir forumas yra ne literatūros, gramatikos ar tautininkų kokių nors.... Asmeniškai man pilnumoje pakanka kai žmogus sugeba rišliai ir aiškiai sudėlioti mintis taip, kad kitas perskaitęs nelaužytų galvos dėl teksto esmės.
Vieno dalyko netoleruoju, kai lietuviškuose žodžiuose vartojama W vietoje V, čia jau netoleruotina....

P.S.: tai bene mano pirmoji žinutė ir gal būt paskutinė nes prasikeikiau tiesiogine prasme kol parašiau šią žinutę mėgindamas mintyse atkurti lietuviškų raidžių išdėstymą. Su visomis pasekmėmis iš anksto sutinku, netoleruokit, neskaitykit, norit net blokuokit. At aš kaip instaliavau lietuviškus rašmenis vien dėl šitos žinutės, taip po jos ir pašalinsiu. Beje Pyfpafz, nebūk toks didelis LIETUVIS ir nekovok taip aršiai už lietuviškas raides, didžiasias raides ir t.t., kai pats YUOTUBE apžvalgas.... na nelabai lietuviu kalba vedi ;) tik nepriimk to asmeniskai, gerai?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 76 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007