Temos apie forumų veiklą, nesklandumus bei sutrikimus
Forumo taisyklės
Tema užrakinta

Ryšio su serveriu sutrikimai

2010-09-24- 0:43

Buvo gauta informacija, kad kai kuriems registruotiems dalyviams kyla problemų su prisijungimu prie tinklalapio ar dingsta ryšys su serveriu.

Kam tai atsitinka - prašome apibūdinti problemą išsamiau: kaip dažnai, kuriuo paros metu ir kaip ilgam tai atsitinka. Esant galimybei - nurodykite, koks gaunamas sistemos pranešimas.

labas , siandien buvo dinges

2011-05-23- 18:28

labas , siandien buvo dinges rysys su serveriu , neprieme slaptazodzio , teko is naujo ji gauti per e-maila , tai jau nutinka gal jau 3 ar 4 karta nuo registracijos pradzios , o prisiregistravau 2011-02-17... :(

Sveiki, man labai dažnai,

2013-01-31- 15:57

Sveiki, man labai dažnai, tiksliau beveik visada bandant naudotis paieška (virš "Naujausias narys") išmeta

500 InternalServer Error.
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, [no address given] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.



Ar čia tik man vienam taip?
Bandžiau su keliomis naršyklėm bet tas pat..

Man tas pats. Dar šitą išmeta

2013-01-31- 16:07

Man tas pats. Dar šitą išmeta (bet rečiau) atidarant kaip background tab kokią temą.

Ir man panašiai būdavo.

2013-01-31- 16:20

Ir man panašiai būdavo. Išvalyk "Naršymo retrospektyvą"- pas mane taip juokingai įvardinta arba angl. "History". Turėtų pamačyt :)

O kas tai yra "Naršymo

2013-01-31- 16:44

O kas tai yra "Naršymo retrospektyva"? 8( Čia naršymo istorija, "sausainiukai"? Aa, Ričardas parašė :)

Kažko antra diena iš eilės

2013-04-04- 16:55

Kažko antra diena iš eilės stringa prisijungimas prie forumo, o ir puslapius sklaidyti reikia laukti 30-50 s. Išmeta: Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, [no address given] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.

Ar čia man vienam, ar ir kitiems tas pats?

Bent jau kraunasi labai

2013-04-04- 17:10

Bent jau kraunasi labai sunkiai.

Ir man labai ilgai kraunasi,

2013-04-04- 18:46

Ir man labai ilgai kraunasi, jau kelios dienos *taip*

Ir man tas pats

2013-04-04- 20:54

Ir man tas pats :(

jooo, kol sita puslapi

2013-04-04- 21:04

jooo, kol sita puslapi uzkrauna - galima ir pypke papapseti...

Tai visi po kartą parašom kad

2013-04-04- 21:15

Tai visi po kartą parašom kad nesikrauna, ir pasitaisys... xD

Ilgai kraunasi, paieška

2013-04-04- 21:46

Ilgai kraunasi, paieška neveikia visai.

Dėkui už pastabas. Yra

2013-04-04- 22:48

Dėkui už pastabas.
Yra problema su serveriu. Bandysim kuo greičiau sutvarkyti.

Sveiki. turiu nusiskundimų

2013-04-07- 19:44

Sveiki. turiu nusiskundimų jūsų paieškos sistema: kad ir ką beparašyčiau, meta tokius ir panašius langus:

"Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/kniveslt/domains/knives.lt/public_html/modules/filter/filter.module on line 758"

tikrai pagelbėtumėte su normalia paieškos sistema. Ačiū.
Tema užrakinta