Temos apie forumų veiklą, nesklandumus bei sutrikimus
Forumo taisyklės
Atsakymo rašymas

Re: Kaip naudotis nauju forumu

2015-03-29- 4:17

Nepamirškite įsijungti vasaros laiką. ;)
Einate į savo "Vartotojo valdymo pultas" -> "Diskusijų lentos nustatymai" -> "Ar šiuo metu naudojamas vasaros laikas:" -> "Taip".
Tada spaudžiate "Siųsti".

Re: Kaip naudotis nauju forumu

2015-04-11- 21:02

gal kas patartu kaip "uzrakinti tema"?

Re: Kaip naudotis nauju forumu

2015-04-11- 21:35

marcocarleoni rašė:gal kas patartu kaip "uzrakinti tema"?

Atsidarai savo temos pirmą pranešimą redagavimo režimu (mygtukas "Edit" dešinėje apačioje), tada lango apačioje pažymi "Užrakinti temą" -> "Siųsti".
Arba tiesiog temoje parašai naują pranešimą "Prašau užrakinti temą" ir tai padarys Administracija . :)

Re: Kaip naudotis nauju forumu

2015-04-12- 15:15

Aciu

Re: Kaip naudotis nauju forumu

2015-09-24- 14:03

Susidūriau su tokia bėda, kad pabandžius per "search" rasti temą "Peiliai iš ten" tai niekaip nepavyks (foto prikabinu). Ar yra kokių pasiūlymų?
Prikabinti failai
problema.jpg

Re: Kaip naudotis nauju forumu

2015-09-24- 14:13

GAdas rašė:Susidūriau su tokia bėda, kad pabandžius per "search" rasti temą "Peiliai iš ten" tai niekaip nepavyks (foto prikabinu). Ar yra kokių pasiūlymų?

Deja, čia yra phpBB forumo variklio apribojimas — jis nemoka ieškoti visos frazės, o tiktai pavienių žodžių :-( Paprasto sprendimo tam kol kas nėra...
Kaip "workaround" siūlyčiau naudoti tokią užklausą:
https://www.google.co.uk/?q=%22peiliai+ ... :knives.lt

Re: Kaip naudotis nauju forumu

2015-10-30- 23:36

Ar galima padaryti knopkę "Pažymėti visus forumus kaip perskaitytus " sekančią per visus langus?
Dabar ji egzistuoja tik pirminiam puslapy.

Re: Kaip naudotis nauju forumu

2015-10-30- 23:41

Tai iš pirmo puslapio ir pažymi visus. 8(

Re: Kaip naudotis nauju forumu

2015-10-31- 0:06

O jei aš jungiuosi tiesiai į naujus pranešimus tai tos knopkės nėr.
Tiesiog maža smulkmena, bet maloni. Čia daug reikalų padaryt?

Re: Kaip naudotis nauju forumu

2015-11-05- 2:20

So?

Re: Kaip naudotis nauju forumu

2015-11-05- 11:04

Tokia galimybė nėra numatyta forume, dėl to reiktų krapštytis prie kodo... Galbūt tai ir nebūtų labai sudėtinga (nesužinosiu, kol nepabandysiu), bet kiekviena tokia "custom" smulkmena prideda rizikos, kad po forumo versijos atnaujinimo kažkas suluš, dėl to nesinori daryti nieko, kas nėra "numatyta gamintojo", nebent tikrai būtina.

Re: Kaip naudotis nauju forumu

2015-11-05- 11:19

Dabar aišku.

Re: Kaip naudotis nauju forumu

2015-11-07- 18:28

Kodėl šitą įrašą jau trečią dieną rodo kaip mano neskaitytą,? Nors jau perskaičiau min. 30 kartų.

Re: Kaip naudotis nauju forumu

2015-11-07- 19:01

ramanc rašė:Kodėl šitą įrašą jau trečią dieną rodo kaip mano neskaitytą,? Nors jau perskaičiau min. 30 kartų.

Numanau, kad tavo naršyklė jau trečią dieną naudojasi ta pačia info iš laikinosios atminties. Išvalyk naršyklės atmintį ir problema turėtų išsispręsti.

Re: Kaip naudotis nauju forumu

2015-11-08- 0:42

ramanc rašė:Kodėl šitą įrašą jau trečią dieną rodo kaip mano neskaitytą,? Nors jau perskaičiau min. 30 kartų.

Pas mane taip pat buvo kol nepaspaudžiau "Pažymėti visus forumus kaip perskaitytus". Beje, čia ne pirmas kartas, bet pasitaiko labai labai retai.
Atsakymo rašymas