Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 17:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 61  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-03-18- 21:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Testuoju čia vieną tokį telefoną. Prieš kelias valanas prasisuko 16 parų nuo krovimo:
Naudojimas: kasdien būna po kelis trumpus skambučius, plius gaunami visokie SMS pranešimai (banko sąsk., kortelių operacijos ir pan.). Kol kas man patinka ką matau...

Tai kad čia beveik budėjimo režimas gaunas..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-03-18- 22:56 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
loki rašė:
Tai kad čia beveik budėjimo režimas gaunas..

Nu, kaip kam. Mano darbo ir gyvenimo pobūdis nereikalauja prakalbėt po kelias valandas per dieną telefonu :-) Realistiškai sakyčiau, gaunasi kokios 5-15 minučių pokalbių kasdien ir krūva SMS.
Beje, ten dvi SIM kortos dedasi, labai patogu jei nori darbinio telefono atsisakyt.
Jei jis man taip temps virš 30 dienų (kaip atrodo iš indikatoriaus), tai būsiu laimingas kaip cepelinas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-03-19- 10:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-17- 14:48
Pranešimai: 530
Miestas: Palanga
loki rašė:
swerfot rašė:
Testuoju čia vieną tokį telefoną. Prieš kelias valanas prasisuko 16 parų nuo krovimo:
Naudojimas: kasdien būna po kelis trumpus skambučius, plius gaunami visokie SMS pranešimai (banko sąsk., kortelių operacijos ir pan.). Kol kas man patinka ką matau...

Tai kad čia beveik budėjimo režimas gaunas..

Nepamiršk, kad jis nakčiai išjungiamas ... :ok: XD


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-03-19- 12:18 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Ričardas.K rašė:
loki rašė:
swerfot rašė:
Testuoju čia vieną tokį telefoną. Prieš kelias valanas prasisuko 16 parų nuo krovimo:
Naudojimas: kasdien būna po kelis trumpus skambučius, plius gaunami visokie SMS pranešimai (banko sąsk., kortelių operacijos ir pan.). Kol kas man patinka ką matau...

Tai kad čia beveik budėjimo režimas gaunas..

Nepamiršk, kad jis nakčiai išjungiamas ... :ok: XD

Labai gaila, bet šitas neturi tokios funkcijos kaip auto-išjungimas... Jei turėtų, tai turbūt 60 dienų laikytų :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-03-21- 15:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
Testuoju čia vieną tokį telefoną. Prieš kelias valanas prasisuko 16 parų nuo krovimo:
Prikabintas failas:
20170318_203338.jpg

Naudojimas: kasdien būna po kelis trumpus skambučius, plius gaunami visokie SMS pranešimai (banko sąsk., kortelių operacijos ir pan.). Kol kas man patinka ką matau...


16 parų su išjungimu vakarais, kad mirštantys giminaičiai netrukdytų? :)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-03-21- 15:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
16 parų su išjungimu vakarais, kad mirštantys giminaičiai netrukdytų? :)

Kai taisai kompus, skambina ir naktį :D Aš kažkada irgi išjunginėjau nakčiai. O tai atsirasdavo gudruolių 23-24 valanda skambtelėti su klausimu - gali kompiuterį pagal nuotrauką pataisyti ? Arba - kažkas neveikia, pasakyk kas atsitiko.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-03-21- 17:02 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
Na nereikia čia jau taip į kraštutiniškumus mėtytis, (žinoma aš suprantu jei skambina pirmą nakties su klausimu ar bus koks skirtumas jei pelės USB laidą kiši į vieną ar į kitą lizdą) bet jaudintis dėl savo grožio miego (su agurkais ant akių ar be jų) ir dėl to išjunginėti telefoną lygiai toks pat kraštutinumas. O tas variantas dėl artimo nelaimės buvo pateiktas tik kaip aiškus pavyzdys suprantamas bet kuriam normaliam žmogui.

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-03-21- 19:03 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
Kai taisai kompus, skambina ir naktį :D Aš kažkada irgi išjunginėjau nakčiai. O tai atsirasdavo gudruolių 23-24 valanda skambtelėti su klausimu - gali kompiuterį pagal nuotrauką pataisyti ? Arba - kažkas neveikia, pasakyk kas atsitiko.

Oi, nereikėjo čia tau to sakyt... :-D Nes turim forume veikėjų, kur prisižiūrėję melodramų per TV įsisvaigsta ištisus scenraijus kaip vidury nakties skambučio prikelti važiuoja su taxi per pusė Lietuvos kažko gelbėt :-D
O jei rimtai kalbant, tai yra viena iš priežasčių kodėl taip mėgau BlackBerry ir CAT telefoną -- jie turi auto-išjungimo funkciją. Užstatai valandas ir ramu, pats išsijungia, pats įsijungia :-) Kadangi šitą naujausią telefoną nusipirkau labai pigiai, svarstau greitu metu dar vieną iš panašios serijos bandymams pasiimt... Galbūt turės net ir auto-išjungimo funkciją :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-03-21- 19:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
mahelad rašė:
Kai taisai kompus, skambina ir naktį :D Aš kažkada irgi išjunginėjau nakčiai. O tai atsirasdavo gudruolių 23-24 valanda skambtelėti su klausimu - gali kompiuterį pagal nuotrauką pataisyti ? Arba - kažkas neveikia, pasakyk kas atsitiko.

Oi, nereikėjo čia tau to sakyt... :-D Nes turim forume veikėjų, kur prisižiūrėję melodramų per TV įsisvaigsta ištisus scenraijus kaip vidury nakties skambučio prikelti važiuoja su taxi per pusė Lietuvos kažko gelbėt :-D


O kodėl su taxi!? :/
Šiaip forume yra veikėjų kurie ir teises, ir savo auto, ir aukštesnius nei miegas prioritetus turi. :E

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-03-27- 15:18 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Taigi štaigi vagi na. Telefonas be išjungimo nakčiai ir man gan intensyviu tempu atlaikė 25 paras.
Remdamasis patirtimi ir pasiskaičiavęs galiu prognozuoti, kad sugrįžus įprastinį skambinimo ritmą ir išjungiant nakčiai turėtų laikyti 45 paras. Gan geras rezultatas kaip pigiam rugged-fonui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-05-04- 14:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Turėjau Pildyk numerį kurį naudojau atostogų metu ar išvažiavęs į medžioklę ar žvejybą, kad niekas netrukdytų, net ne visi draugai jį žinojo.
Buvo seniai nenaudotas, nes tiesiog neprireikė ir dabar bandau įsijungti, bet kortelės neregiatruoja, o skambinant į tą numerį sako, kad tokio nr nėra.
Paskambinau į Tele2 sako tipo kažkiek ten laiko įmokos nebuvo gautos tai numeris panaikintas, nors sąskaitoje pinigų tikrai buvo. Sako numerio atstatyti negalim.
Tiksliai žinau, kad Tele2 anksčiau atstatinėjo pildyk numerius. Gal kas kokių minčių turit?

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-05-04- 14:39 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Pre-paid SIM kortelės yra toks jau laikinas resursas, kuris negali ilgai gyvent jau vien dėl to, kad jų nuperkama baisiai daug. Visiškai normalu, kad neaktyvius "zombius" operatorius laikas nuo laiko pratrina, nes didžioji dalis tokių SIM kortelių jau senai išmestos/pamestos/sugadintos ar tiesiog užmirštos. Protingiau turbūt yra pasiimt antrą numerį ant savo abonemento su pačiu minimaliausiu planu koks įmanomas. Kitaip šita situacija tik kartosis.
O neatstatyti numerio gali todėl, kad jau pradėjo pernaudoti seniausiai ištrintus pre-paid SIM numerius naujoms SIM kortelėms. Aišku, čia tik spėjimas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-05-04- 19:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Na skambinant sako, kad tokio numerio išvis nėra.
Prieš kokius metus dėl kažko kito kalbėjau su operatore ir tarp kitko paklausiau ar atstato pildykus, tada sakė taip.
Aš galvoju gal kažkaip vartyti, kad ten buvo pinigų ir jie man žalą padarė. Bet man ne žalos atlyginimo, o to numerio reikia.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-05-04- 22:34 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Aš galvoju gal kažkaip vartyti, kad ten buvo pinigų ir jie man žalą padarė. Bet man ne žalos atlyginimo, o to numerio reikia.

Paskaityk taisykles - numeris galioja 180 dienų nuo paskutinio papildymo (11.1 p.). Norint pratęsti SIM kortelės galiojimą, sąskaitą užtenka papildyti 0,50 Eur iki tol kol nepraėjo 180 d. Tada vėl galioja 180 d. ir t.t. Pinigų likutis sąskaitoje tam jokios reikšmės neturi. Jeigu laiku nepapildei nors €0,5 - numeris nustoja galioti. Ir likęs nepanaudotas pinigų likutis - tai jau tik tavo problema. ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-05-04- 22:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Tai numestas telefonas buvo, gal ir praėjo tos 180 d.
Dabar svarbiau ne kiek praėjo, o kaip atstatyt. XD

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 61  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 36 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007