Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 16:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 61  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-03- 8:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
Grįžtant prie "kinietiškų telefonų", tai to, prie kurio buvau pajungęs LED lempą, baterija laiko įspūdingai: nuo paskutinio krovimo praėjo 35 dienos, o baterijos indikatorius rodo dar 50%.


Beja čia nieko keisto, tu gi telefoną naktimis išjungi, kad mirštantys giminaičiai neskambinėtų... XD

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-03- 9:13 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
O aš kažką rašiau apie gėjus!? 8(
Gal turėjau raumeny, kad tu vaikų tiesiog nemyli!? :oops: XD
Bl**... Arba myli... :nunu: :nunu:

Matai, po tiek metų forume pasidarė akivaizdu, kad jei PyfPafz kažką rašo, tai 90% tikimybė, kad apie gėjus XD Nebereikia net skaityt iki galo :E


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-03- 12:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
pyfpafz rašė:
O aš kažką rašiau apie gėjus!? 8(
Gal turėjau raumeny, kad tu vaikų tiesiog nemyli!? :oops: XD
Bl**... Arba myli... :nunu: :nunu:

Matai, po tiek metų forume pasidarė akivaizdu, kad jei PyfPafz kažką rašo, tai 90% tikimybė, kad apie gėjus XD Nebereikia net skaityt iki galo :E


Na jei kažkas akivaizdu tik tau vieninteliam tai dar nereiškia, kad toks akivaizdumas gali būti absoliutinamas ir išvis vadinamas akivaizdumu, nes tai kas akivaizdu turi būti akivaizdu bent jau daugumai, o ne tau vienam.
O dabar gaunasi, kad kas akivaizdu swerfot tai nėra akivaizdu daugiau niekam kitam iš ko seka, kad tai kas akivaizdu swerfot ištikro nėra akivaizdu. XD
Aš manau, kad daugumai akivaizdu, kad gėjų tema tau vieninteliam yra kažkodėl skaudi, o aš ja galiu juokauti lygiai taip pat kaip apie miesto nindzės stilių banke, ryžą barzdą ar aptemptą maikutę. ;)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-03- 12:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Jus tęskite, aš tik pažiūrėsiu


Prikabinti failai:
index.png
index.png [ 10.05 KiB | Peržiūrėta 3469 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-03- 14:16 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Na jei kažkas akivaizdu tik tau vieninteliam tai dar nereiškia, kad toks akivaizdumas gali būti absoliutinamas ir išvis vadinamas akivaizdumu, nes tai kas akivaizdu turi būti akivaizdu bent jau daugumai, o ne tau vienam.
O dabar gaunasi, kad kas akivaizdu swerfot tai nėra akivaizdu daugiau niekam kitam iš ko seka, kad tai kas akivaizdu swerfot ištikro nėra akivaizdu. XD
Aš manau, kad daugumai akivaizdu, kad gėjų tema tau vieninteliam yra kažkodėl skaudi, o aš ja galiu juokauti lygiai taip pat kaip apie miesto nindzės stilių banke, ryžą barzdą ar aptemptą maikutę. ;)

Na, šiaip jau bet kas, kas tave Facebook drauguose turėjo ilgiau nei savaitę gali pasakyt, kad gėjų tema tau nėra skaudi... Anaip tol, tu ja gyveni kiekvieną dieną :-D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-03- 14:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
pyfpafz rašė:
Na jei kažkas akivaizdu tik tau vieninteliam tai dar nereiškia, kad toks akivaizdumas gali būti absoliutinamas ir išvis vadinamas akivaizdumu, nes tai kas akivaizdu turi būti akivaizdu bent jau daugumai, o ne tau vienam.
O dabar gaunasi, kad kas akivaizdu swerfot tai nėra akivaizdu daugiau niekam kitam iš ko seka, kad tai kas akivaizdu swerfot ištikro nėra akivaizdu. XD
Aš manau, kad daugumai akivaizdu, kad gėjų tema tau vieninteliam yra kažkodėl skaudi, o aš ja galiu juokauti lygiai taip pat kaip apie miesto nindzės stilių banke, ryžą barzdą ar aptemptą maikutę. ;)

Na, šiaip jau bet kas, kas tave Facebook drauguose turėjo ilgiau nei savaitę gali pasakyt, kad gėjų tema tau nėra skaudi... Anaip tol, tu ja gyveni kiekvieną dieną :-D


Čia kaip ir su nedadibntu statybininkų telefonu, kuris tinka ir miesto nindzėms...
Teiginys yr, o įrodymų nėr. 8( :E

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-03- 15:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-07-16- 20:59
Pranešimai: 212
Miestas: Vilnius
Kokį telefoną rinktis?
Riboja tik biudžetas.. nenorėčiau išleisti nedaugiau nei 500€
Prieš tai turėjau iphone 6.
Naudoju daug email, socialiniai tinklai, kažkiek nuotraukos ir pan. Žodžiu POP dalykai :)
Nėra skirtumo iOS ar Android.

Gal Oneplus 5?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-03- 15:18 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Lukas rašė:
Kokį telefoną rinktis?
Riboja tik biudžetas.. nenorėčiau išleisti nedaugiau nei 500€
Prieš tai turėjau iphone 6.
Naudoju daug email, socialiniai tinklai, kažkiek nuotraukos ir pan. Žodžiu POP dalykai :)
Nėra skirtumo iOS ar Android.

Gal Oneplus 5?

Šiaip tai užmesk akį į Nokia 6: http://www.gsmarena.com/nokia_6-6885.php
Užteks pusės tavo biudžeto, ir gali būt labai praktiškas variantas tavo poreikiams.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-03- 16:38 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
https://www.amazon.com/Quad-band-Classi ... B00UYCER7Q gal kam patiks, o ir akumuliatorius turėtų ilgai laikyt :D

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-04- 10:05 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Žodžiu, apibendrinant ir galutinai užrišant šitą baisiai jautrią iPhone dievintojų temą, mano paskutinės mintys apie tai iš kur atsiranda šita masinė psichozė ir kodėl rodos iki tol buvę civilizuoti žmonės praranda bet kokią toleranciją ir ima deglus į rankas:
jei grįžtume kokius 1000 metų atgal, tai pastebėtume, kad labai panaši situacija buvo ir tada, kai pasaulį buvo užkariavusi kita religija: Krikščionybė. Bet kas, užsiminęs, kad garbina kitokį dievą, iš karto apšaukiamas heretiku, stabmeldžiu ir kvailiu. "Tavo dievas yra šūdas, ir dar kiniškas šūdas. Vienintelis tikras dievas yra iPhone. Grįžk į tiesos kelią ir geriau jau rinkis iPhone".
Vyresni žmonės su vaikais paprotindavo, kad "Kai turėsi vaikų, nebeliks laiko ir energijos kritiškam mąstymui, pasiduosi ir tikėsi kuo visi tiki." Dar kiti bandys tave išjuokt, surasdami "psichikos problemas" ir tikėdamiesi, kad susigėsi ir pripažinsi klydęs.
Jei išdrįsi pasakyt, kad gal "Davai tikėkim visi kuo norim ir nekniskim vienas kitam proto, nes juk visų mūsų požiūriai skirtingi?", tai bus priimta kaip didžiausias absurdas, nes juk yra tik vienas dievas visiems (ir statybininkui, ir direktoriui, ir moksleiviui).
Galų gale, jei pasakysi tokią ereziją, kaip "nereikia man jūsų dievo, pasilaikykit jį sau", tai pagrindinis kontra-argumentas bus "Šimtai milijonų keliais šliaužioja ir pinigus į bažnyčią neša, kad galėtų jo kūną ir kraują valgyt, o tu net nemokamai nenori???".
Jei papasakosi apie to dievo trūkumus ir klaidas, tai bus pasakyta "Melas, aš ir visa mano šeima dievą mylim, mūsų dievas tokių trūkumų neturi".

Dabar galit mane degint ant laužo, bandyt pašiept, rast užslėptas psichologines problemas, kaip aš bandau kažką kompensuoti, kaip aš ruošiuosi apokalipsei, ar dar kažką, kas jums į galvą ateina (nors man pačiam niekada neateitų) :liuks:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-04- 12:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-07-16- 20:59
Pranešimai: 212
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Šiaip tai užmesk akį į Nokia 6: http://www.gsmarena.com/nokia_6-6885.php
Užteks pusės tavo biudžeto, ir gali būt labai praktiškas variantas tavo poreikiams.


Dėkui už rekomendaciją.
Kadangi labai neskubu tai preorderinau china brand... Elephone S8
4000 mAh baterija, didelis ekranas emailui, o ir kaina ~200€ manau galima ir pabandyti.. :))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-04- 12:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-12-03- 10:14
Pranešimai: 344
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Žodžiu, apibendrinant ir galutinai užrišant šitą baisiai jautrią iPhone dievintojų temą:
"Tavo dievas yra šūdas, ir dar kiniškas šūdas. Vienintelis tikras dievas yra iPhone. Grįžk į tiesos kelią ir geriau jau rinkis iPhone".

tai kad niekam apart tavęs nėra įdomu, su kokiais rageliais vaikšto kiti ir kodėl (jei jau žinai, ką jie nešiojas) jie turi kąžką kito nei turi tu. sunku suprast, ko tu taip nekenti to iPhone. su kai kuriais tavo teiginiais galima iš dalies sutikti (kaip kad obuolys reikalingas pasimaivymui daliai žmonių, bet patikėk yra begalė žmonių, kurie išnaudoja šio aparato funkcionalumą ir jo nekeistų į jokį kitą gamintoją. kaip ir tu nekeistum savo. gal.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-04- 13:50 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-08-26- 18:28
Pranešimai: 173
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
Žodžiu, apibendrinant ir galutinai užrišant šitą baisiai jautrią iPhone dievintojų temą,

Ginčas prasidėjo ne nuo to kokie geri iPhone o kokie blogi CAT telefonai. Vietoj obuolio galėjau sulyginti su Sony, Samsung, Huawei ir t.t.
Sakiau, gal juos pardavinėji, kad taip išgyrei. Nes kiek pažįstamų buvo nusipirkę, visi jau pridavė pardavėjui arba išmetė. Tai tiek.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-04- 22:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
PatikrintaLaiko rašė:
swerfot rašė:
Žodžiu, apibendrinant ir galutinai užrišant šitą baisiai jautrią iPhone dievintojų temą:
"Tavo dievas yra šūdas, ir dar kiniškas šūdas. Vienintelis tikras dievas yra iPhone. Grįžk į tiesos kelią ir geriau jau rinkis iPhone".

tai kad niekam apart tavęs nėra įdomu, su kokiais rageliais vaikšto kiti ir kodėl (jei jau žinai, ką jie nešiojas) jie turi kąžką kito nei turi tu. sunku suprast, ko tu taip nekenti to iPhone. su kai kuriais tavo teiginiais galima iš dalies sutikti (kaip kad obuolys reikalingas pasimaivymui daliai žmonių, bet patikėk yra begalė žmonių, kurie išnaudoja šio aparato funkcionalumą ir jo nekeistų į jokį kitą gamintoją. kaip ir tu nekeistum savo. gal.


Čia kaip toj patarlėj: pats muša, pats rėkia. 8(

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-06- 10:04 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
viskas ok. visiems reikia atsipalaiduoti. vieni atsipalaiduoja bare kilnodami stikliuka, kiti su ziupsneliu dovanu is Columbia & Co. kiti saviraiskos buda randa lauzydami kompo klava.... kiekvienam savo. kaip is su religija - tiketi pasakomis apie roju/pragara arba ne.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 61  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 29 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007