Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 12:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 61  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-02- 10:15 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2014-12-14- 0:27
Pranešimai: 205
Miestas: Vilnius
Gal dar galetum ivardint skaiciais kiek parduodama iphonu ant gaublio ir kiek defektu lends.Po to analogiskai tuos pat skaicius pateikt apie cat, finale isverst i procentus ir paskbt verdicts katras gamintojas laimi Beje ekranus iphonas naudoja samsung kaip ir cat deklaruoja viduriai samsungo


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-02- 10:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-12-03- 10:14
Pranešimai: 344
Miestas: Vilnius
Šeimoj yra 5,6 ir 7 kartos iphone. Nėra buvę nei vienos tavo išvardintos problemos. Telefonai puikūs. Krenta dažnai. Esu sukūlęs kelis apsauginius stiklus. Neskendo nei vienas. Drėgmės šiaip gavę. Ryšio stiprumas su samsungais ir sony - nelyginamas. Akumai laiko ilgai. Po softo atnaujinimų telefonai greitėja.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-02- 10:42 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
lolas-3 rašė:
Gal dar galetum ivardint skaiciais kiek parduodama iphonu ant gaublio ir kiek defektu lends.Po to analogiskai tuos pat skaicius pateikt apie cat, finale isverst i procentus ir paskbt verdicts katras gamintojas laimi Beje ekranus iphonas naudoja samsung kaip ir cat deklaruoja viduriai samsungo

Ne, negaliu, nesu rinkos ekspertas, prie globalios Apple ir CAT garantinių statistikos priėjimo irgi neturiu :-) Tu, kaip suprantu turi visą šitą informaciją ir gali paskaičiuoti? Na laukiam, įdomu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-02- 10:45 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
PatikrintaLaiko rašė:
Šeimoj yra 5,6 ir 7 kartos iphone. Nėra buvę nei vienos tavo išvardintos problemos. Telefonai puikūs. Krenta dažnai. Esu sukūlęs kelis apsauginius stiklus. Neskendo nei vienas. Drėgmės šiaip gavę. Ryšio stiprumas su samsungais ir sony - nelyginamas. Akumai laiko ilgai. Po softo atnaujinimų telefonai greitėja.

Šaunuma :liuks2: Gaila tik, kad ne visiems taip pasiseka.
Va matai, pora veikėjų čia varo ant CAT ir bijo kaip velnias kryžiaus, o man CAT — aukščiausios klasės telefonai. Tuo tarpu iPhone man yra didžiausias košmaras, absoliuti tragedija ir nelaimė.
Akivaizdu, kad visi sprendžiam apie firmą grynai vien iš savo ir savo draugų ratelio asmeninės patirties. Taip kad bendro "konsensuso" taip niekada ir neprieisim.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-02- 13:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Gavę madingą saldainiuką, kurį patys pasirinko, žmonės yra linkę mažiau jį kritikuoti ir labiau taikytis su jo trūkumais ir problemom

Man atrodo, kad nepigiai nusipirkę nemadingą nesaldainiuką, kurį patys pasirinko, žmonės yra linkę dar mažiau jį kritikuoti ir dar labiau taikytis su jo trūkumais ir problemom, o viešai įrodinėdami, kad tai ne š.. gabalas, o bandutė, stengiasi sau pateisinti savo pasirinkimą.

Tai čia šiaip. O iš esmės - tai nelabai suprantu, ką ir kam tu čia nori įrodyti? Juk akivaizdu, kad daiktai yra visiškai skirtingi, ir žmonės juos pasirenka dėl tam tikrų, jiems svarbių savybių. Palygink Apple ir CAT pardavimus ir suprasi (aišku, jeigu nebūtum užkietėjęs demagogas), kuris daiktas žmonėms reikalingesnis, o tuo pačiu ir geresnis. O genda, deja, visi naudojami daiktai. Atsiliepimai internete, apie patikimumą, nėra neginčijami įrodymai, todėl, neturint realios gedimų statistikos, belieka pilstyti iš tuščio į kiaurą.
Be abejo, tu, tavo vertybės, tavo poreikiai ir bendravimo maniera yra išskirtiniai, ir eiliniams žmonėms nelabai suprantami. Todėl man atrodo, kad protingiausia būtų, ne rašinėti čia paklodes pagyrų cat'ams ir paniekų iphone'ams, o suburti bendraminčius atskiroje temoje apie termovizorius su skambinimo funkcijomis.
8(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-02- 13:56 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
Tai čia šiaip. O iš esmės - tai nelabai suprantu, ką ir kam tu čia nori įrodyti? Juk akivaizdu, kad daiktai yra visiškai skirtingi, ir žmonės juos pasirenka dėl tam tikrų, jiems svarbių savybių. Palygink Apple ir CAT pardavimus ir suprasi (aišku, jeigu nebūtum užkietėjęs demagogas), kuris daiktas žmonėms reikalingesnis, o tuo pačiu ir geresnis. O genda, deja, visi naudojami daiktai. Atsiliepimai internete, apie patikimumą, nėra neginčijami įrodymai, todėl, neturint realios gedimų statistikos, belieka pilstyti iš tuščio į kiaurą.
Be abejo, tu, tavo vertybės, tavo poreikiai ir bendravimo maniera yra išskirtiniai, ir eiliniams žmonėms nelabai suprantami. Todėl man atrodo, kad protingiausia būtų, ne rašinėti čia paklodes pagyrų cat'ams ir paniekų iphone'ams, o suburti bendraminčius atskiroje temoje apie termovizorius su skambinimo funkcijomis.
8(

Matai, aš esu linkęs adaptuotis prie pašnekovo. Kai diskusijoje atsiranda veikėjų, kurie spangsta visiškas nesąmones apie tai, kad USB lizdai bei FLIR kenkia sveikatai, kad absoliučiai visi tam tikro gamintojo telefonai sugenda per pusė metų, nors aš turiu akivaizdžių įrodymų jog taip nėra... Tada ir aš "diskutuoju" tokiu pačiu stilium.

Man visiškai neįdomu niekam nieko įrodyt nei apie CAT, nei apie Apple, nei apie bet kokius kitus telefonus. Bet va aš turiu prolemų su melagiais ir šiaip žmonėmis, kurie (gal kartais patys nežinodami) viešai skleidžia dezinformaciją. Nesvarbu kokia būtų tema, pas mane tokiems žmonėms tolerancijos nėra ir nebus.

Va, kai atsirado vienas (ir kol kas vienintelis!) žmogus, kuris aprašė realias problemas, pateikė realius skaičius ir realias situacijas, aš iš karto pripažįstu, kad taip, CAT tikrai yra prigaminę daug šūdo. Taip kad, kaip šauksi, taip atsilieps...

Vincukas rašė:
Man atrodo, kad nepigiai nusipirkę nemadingą nesaldainiuką, kurį patys pasirinko, žmonės yra linkę dar mažiau jį kritikuoti ir dar labiau taikytis su jo trūkumais ir problemom, o viešai įrodinėdami, kad tai ne š.. gabalas, o bandutė, stengiasi sau pateisinti savo pasirinkimą.

Tai vat, kad esu aš prisipirkęs ir turėjęs krūva pačių brangiausių, naujausių, aukščiausios klasės Samsung žaisliukų, tokios pačios klasės HTC žaisliukų ir dar daug visko. Vienareikšmiškai galiu pasakyt, kad man asmeniškai visi jie iki vieno buvo šūdo gabalas. Nes, kai pagalvoji, jie visi iš esmės yra vienodi (kartu su iPhone). CAT S60 kol kas yra vienintelis mozoklinis smartfonas, kurį aš galiu pakęsti ilgesniame laikotarpy...


Paskutinį kartą redagavo swerfot 2017-10-02- 14:00. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-02- 13:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-11-01- 23:37
Pranešimai: 10
Šalis: Lt
Miestas: Jonava
Butent del to navaroto ir pirkau CAT.
Vis dar nesigailiu ;) Atskira tema cat s60 turetojams,butu idomu.Galima butu dalintis patirtim ir patarimais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-02- 14:05 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
Juk akivaizdu, kad daiktai yra visiškai skirtingi, ir žmonės juos pasirenka dėl tam tikrų, jiems svarbių savybių.

Skaitant diskusiją ši mintis ir man "zvimbė" galvoje. :ok:

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-02- 14:07 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
_Vladas_ rašė:
Vincukas rašė:
Juk akivaizdu, kad daiktai yra visiškai skirtingi, ir žmonės juos pasirenka dėl tam tikrų, jiems svarbių savybių.

Skaitant diskusiją ši mintis ir man "zvimbė" galvoje. :ok:

Aš galėčiau parašyt atskirą pastraipą apie šitą momentą ;-) Bet tai sukeltų dar daugiau nesusipratimų ir įžiebtų naują ginčą :-D Kodėl? Nes čia labai jaučiasi nusistatymas, kad iPhone yra pats geriausias aparatas, puikiai tenkinantis absoliučiai visus poreikius... Tiek statybininko, tiek direktoriaus, tiek 14-metės "fyfos", tiek pusantrų metų vaikui pažaist tinkamiausias...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-02- 15:31 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
sadlave rašė:
Butent del to navaroto ir pirkau CAT.
Vis dar nesigailiu ;) Atskira tema cat s60 turetojams,butu idomu.Galima butu dalintis patirtim ir patarimais.

Kurk ;-)
Mano atveju, pavyzdžiui, dirbant su tam tikra technika, yra labai naudinga greitai suieškoti labiausiai kaistantį komponentą, kuris generuoja didžiąją dalį šilumos:
Prikabintas failas:
Spinta1.jpg
Spinta1.jpg [ 62.82 KiB | Peržiūrėta 3425 kartus(ų) ]

Prikabintas failas:
Spinta2.jpg
Spinta2.jpg [ 114.84 KiB | Peržiūrėta 3425 kartus(ų) ]

Prikabintas failas:
Spintele.jpg
Spintele.jpg [ 48.03 KiB | Peržiūrėta 3425 kartus(ų) ]


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-02- 21:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
Banginis rašė:
kas del vaiku - suprasi, kaip turesi pats vaikuciu pabiruciu.

Smarkiai abejoju, kad man tokia nelaimė kada nors nutiks :-D


Nu aš visada tave įtariau... :hide:
Relax, mes tolerantiški. XD

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-02- 21:49 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
swerfot rašė:
Banginis rašė:
kas del vaiku - suprasi, kaip turesi pats vaikuciu pabiruciu.

Smarkiai abejoju, kad man tokia nelaimė kada nors nutiks :-D


Nu aš visada tave įtariau... :hide:
Relax, mes tolerantiški. XD

Jei PyfPafz pasirodo kažkurioj diskusijoj, tai dažniausiai tik tam, kad temą link gėjų nukreipt... :-D Atrodo, kas galėtų pagalvot, jog tema apie telefonus galėtų pavirsti į temą apie gėjus?.. O vat PyfPafz sugeba... XD


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-02- 23:22 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
swerfot rašė:
Banginis rašė:
kas del vaiku - suprasi, kaip turesi pats vaikuciu pabiruciu.

Smarkiai abejoju, kad man tokia nelaimė kada nors nutiks :-D


Nu aš visada tave įtariau... :hide:
Relax, mes tolerantiški. XD
+1, swefort pareiškimas nuskambėjo dviprasmiškai.;) :D

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-02- 23:24 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Vincukas rašė:
swerfot rašė:
Gavę madingą saldainiuką, kurį patys pasirinko, žmonės yra linkę mažiau jį kritikuoti ir labiau taikytis su jo trūkumais ir problemom

Man atrodo, kad nepigiai nusipirkę nemadingą nesaldainiuką, kurį patys pasirinko, žmonės yra linkę dar mažiau jį kritikuoti ir dar labiau taikytis su jo trūkumais ir problemom, o viešai įrodinėdami, kad tai ne š.. gabalas, o bandutė, stengiasi sau pateisinti savo pasirinkimą.


Hi5 Vincukai! :D


Sent from my SM-A520F using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-03- 8:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
pyfpafz rašė:
swerfot rašė:
Smarkiai abejoju, kad man tokia nelaimė kada nors nutiks :-D


Nu aš visada tave įtariau... :hide:
Relax, mes tolerantiški. XD

Jei PyfPafz pasirodo kažkurioj diskusijoj, tai dažniausiai tik tam, kad temą link gėjų nukreipt... :-D Atrodo, kas galėtų pagalvot, jog tema apie telefonus galėtų pavirsti į temą apie gėjus?.. O vat PyfPafz sugeba... XD


O aš kažką rašiau apie gėjus!? 8(
Gal turėjau raumeny, kad tu vaikų tiesiog nemyli!? :oops: XD
Bl**... Arba myli... :nunu: :nunu:

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Paskutinį kartą redagavo pyfpafz 2017-10-03- 8:22. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 61  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 36 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007