Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Viskis

2012-07-06- 11:13

Bozkurt rašė:nuolaidu kortele viskiui :)

koki viski megsti

megstu tik kanadietiska, jis

2012-07-06- 16:51

megstu tik kanadietiska, jis svelnesni turi tvaika.

Viskio skonis ir kvapas

2012-07-06- 16:56

Viskio skonis ir kvapas labiau priklauso nuo to kaip jis gamintas, kokiose statinėse išlaikytis ir kaip maišytas. Nors šiaurės amerikos gyventojai nemėgsta aštrių viskių, bet gamina visokio. Kaip ir kitur :)

Visokį mėgstu, nuo nuotaikos

2012-07-06- 17:05

Visokį mėgstu, nuo nuotaikos priklauso. Gal tik škotiškas nelabai. Pastaruoju metu airšką Jameson skanauju..

Is esmes preferencija yra

2012-07-06- 17:32

Is esmes preferencija yra nefiltruotas single malt. Labiausiai patinka 10-12 metu highly peated variantai bet is esmes jeigu nefiltruotas ir dar single barrel tai bus idomu bet kokiu atveju.
Patinka ir burbonai. Bulleit ir Buffalo Trace labiausiai mano skonio. Ilgo laikymo nelabai patinka nors labai noreciau paragauti Van Winkle ir tiketis kad rasiu sau tinkamo ir sitame segmente

Geriausias viskis yra vodkė,

2012-07-06- 22:25

Geriausias viskis yra vodkė, especially GREY GOOSE *2thumbs*

P.S. Visų viskių skonį galima pataisyti su coca-cola :->

pyfpafz rašė: Geriausias

2012-07-06- 22:47

pyfpafz rašė:Geriausias viskis yra vodkė, especially GREY GOOSE *2thumbs* P.S. Visų viskių skonį galima pataisyti su coca-cola :->


Toks brudas kaip degtinė šalia gero viskio nė šalia nestovėjo, netgi tos su gražiais pavadinimais :>
Gaila jų skonio jokia kola nepataisys :->

Viskas paprasta. Vaikams

2012-07-06- 23:12

Viskas paprasta. Vaikams patinka kas saldu. Neislavinti skonio receptoriai. Geram vynui ir viskiui reikia buti bent apie 40 metu ir turėti šiek tiek islavinta skoni.
Siap tai turbut vienintielis amziaus privalumas.
Sugebi vertinti gerus gerimus ir delikatesus.

Isgersiu uz jusu sveikata 50

2012-07-06- 23:23

Isgersiu uz jusu sveikata 50 mll Bowmore 10 : )

pyfpafz rašė: Geriausias

2012-07-06- 23:27

pyfpafz rašė:Geriausias viskis yra vodkė, especially GREY GOOSE *2thumbs*

P.S. Visų viskių skonį galima pataisyti su coca-cola :->


Cola užmuša bet kokį skonį. Tad colą geriausiai maišyt su cola :-D

Bozkurt rašė: Isgersiu uz

2012-07-06- 23:28

Bozkurt rašė:Isgersiu uz jusu sveikata 50 mll Bowmore 10 : )


Skanaus ;)
Aš ta proga vokiško weisbier'o padegustuosiu :D

loki rašė: Cola užmuša bet

2012-07-06- 23:30

loki rašė:Cola užmuša bet kokį skonį. Tad colą geriausiai maišyt su cola :-D


Na, jeigu viskis apyprastis, tai jau jokio skirtumo. Tokiu atveju kola bent užmuša prasto technologinio proceso ir pigių ingredientų skonį :)

Siaip, kadangi Svedijoje is

2012-07-06- 23:36

Siaip, kadangi Svedijoje is alkoholiniu gerimu, kurie turi 40 laipsniu stiprumo, viskis yra pats pigiausias ir, kiek as gyvenu Svedijoje, geriu tik viski, isbandziau daug, kol issirinkau tinkama ir tai yra kanadietiskas viskis. Ji geriausia uzsigerti tik coca cola su ledukais. Esu sutikes nemazai viskio gerbeju, kurie geria viski daugiau nei 20 metu, ir kurie neisivaizduoja viskio be Coca colos....

Gėrimas ir mėgavamasis gėrimu

2012-07-06- 23:42

Gėrimas ir mėgavamasis gėrimu turi teikt malonumą.
Tačiau yra didžiulis skirtumas tarp gėrimo skanavimo norint pajust jo skonių paletę ir tiesiog gėrimo, kai tinkamo skonios gėrimas (ar grynas, ar su kola) vartojamas didesniais kiekiais siekiant šiek tiek (ar ne šiek tiek :>) apsvaigt ir/ar kaip bendravimo būdo dalis.

Man viskis yra bendravimo

2012-07-06- 23:45

Man viskis yra bendravimo budas, jokiu budu ne gyvenimo budas. Viskis yra kaubojiskas gerimas ir geriamas is placiu stiklu, laikant stipriai apglebus. Viskio gerimo is laibu taureliu, laibais pirstais as nesuprantu...tai jau tu skanautoju grupe, kuri tik skanauja...