Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 23:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 571 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 39  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2017-11-10- 16:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Ką kompiuterastai galvojat apie šį daiktą? Saugu jį turėt savo kompe?
https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en

Politkorektiškai mes ne kompiuterastai, o žmonės jaučiantys keistą meilę kompiuteriui :D
Žiūrint ko saugotis. Spec tarnyboms TOR yra skaidrus lyg kryštolas. Šiaip JAV spec tarnybos padirbinėjo net Kaspersky produktus. ( https://wikileaks.org/vault8/ ). Niekas jiems nekliudo įkišti trojaną į TOR install'ą.
FBI jau seniai nulaužia TOR (tikėtina kad su 0 day), kovodami so pedofilais. LT policijos bezdariai nei už ką neatliks vartotojo deanonimizacijos, bent kol JAV FBI jiems neišduos savo paslapties, kaip jie tai daro.
Lyg tais ispanų tyrėjai atrado būda, kaip pagal TOR vartotojo trafiką, taikant statistinę šifruotų paketų analizę galima deanonimizuoti vartotoją. Bet taipogi nemanau kad mūsų valstybės bezdariai atkartos šį metodą.

Šiaip pirmiausia reikia žinoti kam tūri būti naudojamas TOR. Tada galima tiksliau šnekėti apie jo saugumo lygį.
O be to ten kur normalūs pinigai sukasi, daroma kitaip, vartotojui į kompą prakišamas RAT porūšio trojanas ir žmogus kaip ant delno. Aišku jo galima ieškoti, bet paprastam vartotojui rasti gerą trojaną be šansų.
Čia apie TOR deanon plačiau: http://byinsecure.com/deanonymisator-darknet/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2017-11-10- 21:49 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Ką kompiuterastai galvojat apie šį daiktą? Saugu jį turėt savo kompe?
https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en


Žiūrint ką turi mintyje sakydamas "saugu". Pasakok kam/kaip naudosi, tada bus galima pasakyt aiškiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2017-11-10- 21:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Tiesiog kartais noriu, kad nesimatytų mano IP.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2017-11-10- 22:08 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2017-08-16- 13:58
Pranešimai: 110
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
Tiesiog kartais noriu, kad nesimatytų mano IP.


Naudok thor naršyklę ji jungiasi per keletos šalių serverius ir baisūs komentarai delfije neatsekami, plius nekaupia naršymo istorijos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2017-11-10- 22:14 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
Spec tarnyboms TOR yra skaidrus lyg kryštolas. Šiaip JAV spec tarnybos padirbinėjo net Kaspersky produktus. ( https://wikileaks.org/vault8/ ). Niekas jiems nekliudo įkišti trojaną į TOR install'ą.

Spec tarnybom TOR nėra skaidrus lyg krištolas. TOR naršyklė ir TOR tinklas yra du skirtingi dalykai. Trojano įkišimas į kokią nors programą nėra paties tinklo trūkumas. Kontrolinės sumos ir t.t. ne veltui yra. O tai, kad paprasti useriai jų netikrina yra jų pačių kaltė.

mahelad rašė:
FBI jau seniai nulaužia TOR (tikėtina kad su 0 day), kovodami so pedofilais.

Nulaužti buvo netinkamai sukonfigūruoti serveriai (kartais per visiškai primityvius dalykus, kaip clearnet'inio serverio IP nutekėjimas keliant avatar'o paveiksliuką į forumą ir t.t.), arba klientinis softas :)
mahelad rašė:
Lyg tais ispanų tyrėjai atrado būda, kaip pagal TOR vartotojo trafiką, taikant statistinę šifruotų paketų analizę galima deanonimizuoti vartotoją. Bet taipogi nemanau kad mūsų valstybės bezdariai atkartos šį metodą.

Teoriškai "atrasta" buvo daug ko. Tik va su praktiniu panaudojimu bėdos. Tam, kad tokia ataka suveiktų, reikia iš anksto pasiruošt stebėt konkretų pilietį. Bet jeigu kažkas "užsigyveno" tokio lygio priešų, tai saugumas internete gali būt mažiausias rūpestis.


http://byinsecure.com/deanonymisator-darknet

Senokas straipsnis. Tor developeriai nesėdi rankas sudėję (turbūt :)). Tinkamai sukonfigūruota naršyklė (griežtas NoScript ir t.t.) padės nuo didelės dalies ligų :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2017-11-10- 22:15 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Tiesiog kartais noriu, kad nesimatytų mano IP.


Naudok tada nesukdamas galvos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2017-11-11- 16:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Katinas rašė:
mahelad rašė:
Spec tarnyboms TOR yra skaidrus lyg kryštolas. Šiaip JAV spec tarnybos padirbinėjo net Kaspersky produktus. ( https://wikileaks.org/vault8/ ). Niekas jiems nekliudo įkišti trojaną į TOR install'ą.

Spec tarnybom TOR nėra skaidrus lyg krištolas. TOR naršyklė ir TOR tinklas yra du skirtingi dalykai. Trojano įkišimas į kokią nors programą nėra paties tinklo trūkumas. Kontrolinės sumos ir t.t. ne veltui yra. O tai, kad paprasti useriai jų netikrina yra jų pačių kaltė.

Na nereikia pamiršti apie tokį dalyką, kaip agentūrinė veikla. Čia reikia žiūrėti iš tos pozicijos, ar reikia spec tarnyboms deanonimizuoti TOR ar nereikia. Aišku čia grynai mano nuomonė, bet vat netykiu aš, kad esant poreikiui spec tarnybos nesugebėtu užverbuoti kokio nors TOR developerio. Toks verbavimas yra labai sudetingas tik jei TOR tinklą developina kitos šalies spec tarnybos. Suprasčiau, jei tai būtu vieno žmogaus projektas. Na tada taip, kartais paprasčiau nužudyti, nei užverbuoti fanatiką. Bet TOR kuria nemažai žmonių ( https://www.torproject.org/about/corepeople.html.en ). Aišku kaip ir sakė kolega aukščiau, anonimiškumas internete yra mažiausia problema, jei užsirovei ant spec tarnybų. Be to anonimiškumas aukštam lygmenyje sprendžiamas ne techninėmis o organizacinemis priemonėmis. Pavyzdžiui ISIS teroristai naudojo PS4 žaidimo konsolės čatus teraktų planavimui ( https://www.forbes.com/sites/insertcoin ... 8f029a7055 ). Mano kuklia nuomone labai teisinga komunikacija.
Kaip man pasakojo vienas žmogus, sovietmečiais dirbęs tarnybose citata: "Labai labai negerai patraukti tarnybų dėmesį".
Jei naudoji TOR - aukštai iškeli vėliavą ir iš anksto patrauki dėmesį prie savo užpakalio. Jei visi naudotu TOR tada dar pasislėptum minioje.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2017-11-11- 18:21 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
Aišku čia grynai mano nuomonė, bet vat netykiu aš, kad esant poreikiui spec tarnybos nesugebėtu užverbuoti kokio nors TOR developerio. Toks verbavimas yra labai sudetingas tik jei TOR tinklą developina kitos šalies spec tarnybos. Suprasčiau, jei tai būtu vieno žmogaus projektas.

"Esant poreikiui" galima padaryt daug ką, priklausomai nuo "poreikio" dydžio. Bet tai, kad kažkas gali atsitikt, nereiškia, kad būtinai atsitiks ar jau atsitiko. Tai loginė klaida.

mahelad rašė:
Bet TOR kuria nemažai žmonių ( https://www.torproject.org/about/corepeople.html.en ).

Kuo daugiau akių, tuo didesnis šansas, kad netinkama veikla bus pastebėta. Nėra taip, kad developeriai ten daro ką nori be priežiūros.

mahelad rašė:
Be to anonimiškumas aukštam lygmenyje sprendžiamas ne techninėmis o organizacinemis priemonėmis. Pavyzdžiui ISIS teroristai naudojo PS4 žaidimo konsolės čatus teraktų planavimui

PS4 naudojimu buvo išspręsta ne anonimiškumo, o pokalbio privatumo (tam tikram laiko tarpui) problema.
Teroristai savo "veiklą" labai puikiai vykdė dar tais laikais, kai jokio interneto iš viso nebuvo. Tie, kas ieško priemonių, jas anskčiau ar vėliau suranda. Kiek man žinoma, nėra išaiškinta/žinoma nė vieno terakto, kurio planavimui buvo naudotas tornetas. Jam paprasčiausiai nėra jokio poreikio. Signal, Telegram ir pan. šitoje vietoje veikia daug efektyviau ir nepatraukiant dėmesio. Tiek teroristam, tiek spectarnybom tai puikiai suprantama. Apart pedofilijos ir Silk Road reinkarnacijų Tornetas vakarų teisėsaugai ne taip jau ir įdomus šiuo metu.

mahelad rašė:
Kaip man pasakojo vienas žmogus, sovietmečiais dirbęs tarnybose citata: "Labai labai negerai patraukti tarnybų dėmesį".
Jei naudoji TOR - aukštai iškeli vėliavą ir iš anksto patrauki dėmesį prie savo užpakalio. Jei visi naudotu TOR tada dar pasislėptum minioje.

Taip, bet tai aktuali tik tada, kai Tor naudoji su tikslu pasislėpt nuo minėtų tarnybų. T.y. beveik niekada :)
Na o tie, kurie jį visgi naudoja tokiam slėpimuisi, daro tai ne jo vieno pagalba. O jeigu nedaro, tai taip jiem ir reikia :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2017-11-27- 9:01 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-22- 19:33
Pranešimai: 751
Miestas: Vilnius
Sveiki,
Pastaruoju metu esu pakankamai atitrūkęs nuo naujausių tendencijų, kainų ir t.t. Tad tikiuosi, kad kas nors iš forumiečių galės pagelbėti :)

Gal žinote ar yra kažkas už +/- panašią kainą su panašiomis charakteristikomis Lietuvoje?
https://www.gearbest.com/laptops/pp_648196.html
~14'
Intel i5/7
Nvidia 940m=<

Šis variantas su visais mokesčiais ir Win pirkimais atseitų ~900€
Ką randu Lietuvoje tai pagrinde Asus Zenbook, bet jei bandau susirasti su panašiom charakteristikom, gaunasi apie ~1050€ :(

Gal yra kažkas ką pražiopsau?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2017-11-27- 21:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2014-10-20- 19:54
Pranešimai: 20
Šalis: Lietuva - Norvegija
Miestas: Kaunas
Lietuvoje bėda, angluose prašom, specialiai paieškojau tais pačiais parametrais, tik 200gr sunkesnis, bet ekranas didesnis. ~ 840 europinių su 10 windausais. Jei dar kuponą -10 procentų paieškojus, tai visai gerai. Na siuntimas apie 10 eurų jei draugų ten nėra, nes jie patys į LT nesiunčia.
https://www.argos.co.uk/product/7451322


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2017-11-27- 22:19 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
Jei ko nesiunčia anglai ar vokiečiai, yra toks puslapis pirkeu.lt. Nesenai išmėginau, viskas liuks :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2017-11-27- 22:25 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-22- 19:33
Pranešimai: 751
Miestas: Vilnius
Hm, paieškojau dabar to acer'io tai Lietuvoje yra tik viename puslapyje ir tie patys skirti tik Rusijos rinkai :D

Matyt todėl ir nebuvau jų užmatęs :/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2017-12-17- 16:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Gerus filmus žiūriu kine. Už blogus nematau prasmės mokėti. Žiūriu juos namie galiniame fone. Kadangi mano internetas ribotas - siunčiuosi filmus iš web po 300-500 Mb.

Mažytis fokusas, kaip galima atsisiųsti filmą iš pilnų reklamos puslapių. Veikia tik su tais filmais, kurie kraunasi vienu failu o ne gabalais. Man nusibodo, kad downloaderiai nuolatos streikuoja. Tai veikia tai neveikia. Be to mano kompas senas, filmai naršyklėje stringa.Sugaišau 30 min pasiaiškinimui.

1) Atidarome puslapį su filmu Mozilloje (kitose yra panašūs įrankiai)
2) Mygame dešiniu mygtuku puslapio tuščioje vietoje
3) Pasirenkame "inspect element"
4) Pasirenkame "network"
5) Pažymime tik "Media", "Flash", "Other"
6) Paleidžiame filmo peržiūra po visų reklamų
7) Network lange pasirodo GET nuorodą į dabar žiūrimą filmą (paveikslo dešinė pusė)
8) Kopijuojame nuorodą ir siunčiamės
9) Mėgaujamės filmu normaliame grotuve o ne tinklapyje

Kam neveiks mėtodas, meskite nuorodą į filmą, aiškinsimės kaip galima įveikti problemą.


Prikabinti failai:
get nuoroda.png
get nuoroda.png [ 1.08 MiB | Peržiūrėta 3932 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2017-12-17- 17:41 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
Gerus filmus žiūriu kine. Už blogus nematau prasmės mokėti. Žiūriu juos namie galiniame fone. Kadangi mano internetas ribotas - siunčiuosi filmus iš web po 300-500 Mb.

Mažytis fokusas, kaip galima atsisiųsti filmą iš pilnų reklamos puslapių. Veikia tik su tais filmais, kurie kraunasi vienu failu o ne gabalais. Man nusibodo, kad downloaderiai nuolatos streikuoja. Tai veikia tai neveikia. Be to mano kompas senas, filmai naršyklėje stringa.Sugaišau 30 min pasiaiškinimui.

1) Atidarome puslapį su filmu Mozilloje (kitose yra panašūs įrankiai)
2) Mygame dešiniu mygtuku puslapio tuščioje vietoje
3) Pasirenkame "inspect element"
4) Pasirenkame "network"
5) Pažymime tik "Media", "Flash", "Other"
6) Paleidžiame filmo peržiūra po visų reklamų
7) Network lange pasirodo GET nuorodą į dabar žiūrimą filmą (paveikslo dešinė pusė)
8) Kopijuojame nuorodą ir siunčiamės
9) Mėgaujamės filmu normaliame grotuve o ne tinklapyje

Kam neveiks mėtodas, meskite nuorodą į filmą, aiškinsimės kaip galima įveikti problemą.

Arba tiesiog naudojam šitą mažą programėlę ir nesukam galvos:
https://videocacheview.en.softonic.com/
Aš pats ją naudoju nuo Windows XP laikų atsisiųst įvairiems trumpeims klipams iš įvairių svetainių, bet žiūrėti filmus po 300-500MB šiais laikais man atrodo švelniai tariant savęs negerbimas... Nu bet turbūt kiekvienam savo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2017-12-19- 17:17 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Šįryt į Vilnių atgabentas vienas įžymiausių robotų pasaulyje – humanoidas Sofija, kuriam Saudo Arabija šiemet suteikė pilietybę.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 571 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 39  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 30 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007