Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 18:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Vyriška kosmetika
StandartinėParašytas: 2016-12-05- 15:39 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
swerfot rašė:
DaniSei rašė:
pabandykit iš Andriaus afrikietiško juodo muilo - ir tikriausiai nebebus bėdų. mano probleminei galvai neišlenda jokios bėdos, kai juo prausiuosi. o dar ir praktiška labai - viena priemonė viskam.

Ar kas nors išdrįs paklausti iš ko gaminamas afrikietiškas juodas?..

Nejaugi.... :-) :-) :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vyriška kosmetika
StandartinėParašytas: 2016-12-05- 16:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Užtat natūralus ekologiškas produktas :D Be papildomų aromatizatorių ir konservantų.
Šiaip mūsų parduotuvėse yra paprasto natūralaus muilo. Tinka ir praustis ir skalbti. Kainuoja centus. Ir atkreipkite dėmiesi, čia kalba ne apie buitinį. Vieną turiu su elnio emblema lenkišką. Išvykose į gamtą tokio gabaliukas gali aprėpti visas higienos bei skalbimo reikmes.
Mano brolis apie kosmetiką supranta. Gali pasakyti kokius žymius kvapus, koksai kvapų dizaineris darė. Kol buvo be žmonos, galėdavo namie apaugęs lyg talibas sėdėti. Tačiau kai ateidavo pasimatimo su kokia pana diena, eidavo valandai į vonią su metrinio ilgio taše-kosmetine. Aš nei pusės tos kosmetikos negalėdavau klasifikuoti ant kokios kūno dalies ją tepti :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vyriška kosmetika
StandartinėParašytas: 2016-12-05- 17:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-12-03- 10:14
Pranešimai: 344
Miestas: Vilnius
man išvis keista, kodėl skystos prausimosi priemonės užėmė muilo vietą. taip, sakykim, visokie safeguard, lifeguard ir muilai iš apatinių prekybcentrių lentynų džiovina stipriai ir tinka iš esmės tik purvui nuo rankų, bet yra įvairiausių alternatyvų - skalbimo (liaudyje - ūkiniai) muilai lajaus pagrindu, visokie vintažiniai sakų muilai, portugališkų muilų didžiųjų gamintojų kokybė taip pat nekrito. taupiau, patogiau (naudotis ir keliaujant), sveikiau.
kas liečia alkoholį ant skalpo - per daug jo aišku nėr gerai, + reikia žiūrėt, kad netekėtų nuo skalpo per veidą ir pan. - net ant skutstos galvos vizualiai skirtumo jokio, bet yra labai aiški linija odoi dalinanti skalpą nuo kaktos sakykim, kur jei pvz:
-nubėgs tonikas (alkoholinis), iškart sutrauks kaktą, nudžius, pradės pleiskanot oda;
-užbrauksi kokios formavimo priemonės vaško pagrindu - aknė garantuota, vaikščiosi spuoguota kakta kaip paauglys.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vyriška kosmetika
StandartinėParašytas: 2016-12-05- 19:39 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
PatikrintaLaiko rašė:
man išvis keista, kodėl skystos prausimosi priemonės užėmė muilo vietą. taip, sakykim, visokie safeguard, lifeguard ir muilai iš apatinių prekybcentrių lentynų džiovina stipriai ir tinka iš esmės tik purvui nuo rankų, bet yra įvairiausių alternatyvų - skalbimo (liaudyje - ūkiniai) muilai lajaus pagrindu, visokie vintažiniai sakų muilai, portugališkų muilų didžiųjų gamintojų kokybė taip pat nekrito. taupiau, patogiau (naudotis ir keliaujant), sveikiau.
kas liečia alkoholį ant skalpo - per daug jo aišku nėr gerai, + reikia žiūrėt, kad netekėtų nuo skalpo per veidą ir pan. - net ant skutstos galvos vizualiai skirtumo jokio, bet yra labai aiški linija odoi dalinanti skalpą nuo kaktos sakykim, kur jei pvz:
-nubėgs tonikas (alkoholinis), iškart sutrauks kaktą, nudžius, pradės pleiskanot oda;
-užbrauksi kokios formavimo priemonės vaško pagrindu - aknė garantuota, vaikščiosi spuoguota kakta kaip paauglys.

Hmm, sudominai. O tai kokio stiprumo alkoholio reikia? Užtenka tik išsitrinti ir leisti išdžiūti?
Ir tikrai viską ant galvos, ar vistik kažkiek galima įpilti ir į vidų? :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vyriška kosmetika
StandartinėParašytas: 2016-12-05- 21:17 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Linuks rašė:
Ir tikrai viską ant galvos, ar vistik kažkiek galima įpilti ir į vidų? :-)


Tai be pylimo į vidų kakta ir nepleiskanoja.:D

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vyriška kosmetika
StandartinėParašytas: 2016-12-05- 22:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-15- 19:57
Pranešimai: 132
Miestas: Vilnius
kad jau apie pleiskanas čia užsukot rimtai paklausiu kiek kita tema. gal kas turit tokį draugą kaip žvynelinę? man iki 20 metų visi aiškino, kad mano galvos oda žiauriai sausa ir pleiskanota, kol pagaliau draugė pasižiūrėjo į pakaušį ir pasakė "taigi čia žvyelinė".... žodžiu, galvos odos tyrimas už 50 litų (seniau) labai pasitvirtino... o tikrino su uber mandrais usb mkroskopais :) gerai kad ta vieta nebedirba... žodžiu...
dabar nusiskutau savo plinkančią galvą ir gąsdinu vaikus su randuota galvos oda. gal kas turit gerų receptų tą nesąmonę naikint? tik be varažyjimų prašyčiau :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vyriška kosmetika
StandartinėParašytas: 2016-12-05- 22:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Savickas rašė:
kad jau apie pleiskanas čia užsukot rimtai paklausiu kiek kita tema. gal kas turit tokį draugą kaip žvynelinę? man iki 20 metų visi aiškino, kad mano galvos oda žiauriai sausa ir pleiskanota, kol pagaliau draugė pasižiūrėjo į pakaušį ir pasakė "taigi čia žvyelinė".... žodžiu, galvos odos tyrimas už 50 litų (seniau) labai pasitvirtino... o tikrino su uber mandrais usb mkroskopais :) gerai kad ta vieta nebedirba... žodžiu...
dabar nusiskutau savo plinkančią galvą ir gąsdinu vaikus su randuota galvos oda. gal kas turit gerų receptų tą nesąmonę naikint? tik be varažyjimų prašyčiau :)

Emm, aš aišku nesu gydytojas, bet kartais tai ne psoriazė vadinasi?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vyriška kosmetika
StandartinėParašytas: 2016-12-06- 0:25 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Savickas rašė:
kad jau apie pleiskanas čia užsukot rimtai paklausiu kiek kita tema. gal kas turit tokį draugą kaip žvynelinę? man iki 20 metų visi aiškino, kad mano galvos oda žiauriai sausa ir pleiskanota, kol pagaliau draugė pasižiūrėjo į pakaušį ir pasakė "taigi čia žvyelinė".... žodžiu, galvos odos tyrimas už 50 litų (seniau) labai pasitvirtino... o tikrino su uber mandrais usb mkroskopais :) gerai kad ta vieta nebedirba... žodžiu...
dabar nusiskutau savo plinkančią galvą ir gąsdinu vaikus su randuota galvos oda. gal kas turit gerų receptų tą nesąmonę naikint? tik be varažyjimų prašyčiau :)

Turiu gyvą pavyzdį namie - uošvę.;) Bet iš tokių patarimų jokio tolko, nes čia reikia gydytojo sudaryto gydymo kurso ir dietologo pradžiai. Šiaip ji moteris ir naudoja brangias natūralaus pagrindo priemones, o rankas tepa Eucerin tepalais, baziniu tepalu ('bazalis' gamina kai kurios vaistinės).

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vyriška kosmetika
StandartinėParašytas: 2016-12-06- 0:26 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
mahelad rašė:
Emm, aš aišku nesu gydytojas, bet kartais tai ne psoriazė vadinasi?


Ta pati.:)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vyriška kosmetika
StandartinėParašytas: 2016-12-06- 0:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Vienas žmogus iš mano šeimos rato turi psoriaze. Kiek žinau, nuo šios bjaurasties nėra vaistu, nes jinai yra dėl medžiagų apykaitos ypatumų. Googlas sako - pradžiai dietos, ramus gyvenimo būdas. Vėliau plazmofereze, krioterapija. Gal rimtai kontrastiškas dušas padėtu. Bet čia tik googlo straipsniukų interpretacija.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vyriška kosmetika
StandartinėParašytas: 2016-12-06- 22:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-15- 19:57
Pranešimai: 132
Miestas: Vilnius
kai groji metalo grupėj ramus gyvenimo būdas tampa pamirštu juokeliu... ai, reiks eit pas kokią bobutę kad priburtų ir bus gerai :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vyriška kosmetika
StandartinėParašytas: 2016-12-07- 9:53 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2014-11-20- 22:31
Pranešimai: 558
Miestas: Vilnius
dėl psoriazės (man bandė šitą diagnozuoti - aš dar bandau neigti :) ):
1. ji gali būti paveldima. tad galima giminaičius perklausti apie tai.
2. didžiausią įtaką psoriazės paaštrėjimui daro skrandis, o jį įtakoja: dieta ir stresas
3. man, kai bandė ją diagnozuoti, pasiūlė išvažiuoti į pietus: ten kur daug saulės, šilta... tada prisiminiau, kad pusę metų gyvenau Bulgarijoje ir nebuvo jokių problemų su pleiskanom (tuo metu dar galvojau, kad man būtent pleiskanos).
4. viena žolininkė rekomendavo (ir, atrodo, padėjo): plauti su Vichy šampūnu žalia pakuote (aš naudoju riebiai plaukų odai, nes labai man riebaluojasi) ir naktimis tepti degutu (jo galima rasti universiteto vaistinėje)
5. dabar prausiuosi juodu muilu visas, ir labai retai (2-3 kartus per mėnesį) panaudoju dar tą Vichy šampūną galvai.

p.s. taip pat, kaip ir tu, vaikystėj/paauglystėj kovojau su pleiskanom, kol galiausiai ~24m. pamačiau žaizdeles aplink visą skalpą ir supratau, kad nė velnio čia ne paprastos pleiskanos ir krepiausi pas gydytojus.

_________________
---
Geriausia, kai peilis yra pakankamai aštrus atlikti jam skirtą darbą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vyriška kosmetika
StandartinėParašytas: 2016-12-07- 10:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Kaip moterys ir vyrai renkasi šampūną:


Prikabinti failai:
sampunas.jpg
sampunas.jpg [ 30.99 KiB | Peržiūrėta 4038 kartus(ų) ]

_________________
Русский военный корабль, иди ****!
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vyriška kosmetika
StandartinėParašytas: 2016-12-08- 7:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-01-14- 9:47
Pranešimai: 16
Miestas: Vilnius
Turėjau pažystama (pauglysteje) turėjusi bėdu dėl žvynelinės. Jis lankėsi pas užkalbėtoja aka žolininkę . Jam pasakė maždaug taip - gyveni neteisingai todėl pūni... Žmogus keitė įpročius sveikai maitinosi, pradėjo sportuot, mažiau depresuot. I gyvenima pradejo žiurėt pozityviau. Atrodo ižgijo :)
Pats turejau dideliu pleiskanu galvojau, kad žvineline prasideda. Ploviau galvą žibalu, pakeičiau mityba ir pagerejo .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vyriška kosmetika
StandartinėParašytas: 2016-12-12- 22:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-15- 19:57
Pranešimai: 132
Miestas: Vilnius
Užkalbėtojai labai autoritetingi žmonės, maždaug kaip ir darbo partija


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 29 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007