Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-19- 13:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Turgelio forume visi nariai turi teisę skelbti apie privačiai parduodamus, mainomus ar ieškomus įsigyti peilius bei su peilininkyste susijusius daiktus, o išimtinais atvejais (administracijai leidus) - kitokius daiktus.
1. Kiekvienos temos pavadinimas privalo prasidėti sutartiniu ženklu: [P] - parduodant, [M] - mainant, [I] - ieškant įsigyti peilį/-ius ir nurodant temos antraštėje peilio bei gamintojo pavadinimą.
2. Pardavimo/mainų temose pageidaujamas kuo išsamesnis peilio aprašymas nurodant visus žinomus duomenis. Bet kuriuo atveju nurodyti būtina:
- Gamintojo pavadinimas (be transkripcijos, t.y. taip kaip rašoma, o ne kaip tariama)
- Pilnas peilio modelio pavadinimas (be transkripcijos)
- Peilio būklė: "naujas", "nenaudotas", "naudotas" etc
3. Pardavimo ir mainų temose privaloma nurodyti konkrečią parduodamo ar mainomo peilio (ar kitokio daikto) kainą ir bent vieną aktualią peilio nuotrauką.
4. Siūlymas pirkti arba mainyti laikomas priimtu nuo akcepto paskelbimo konkrečioje temoje. T.y. kas pirmas atrašė temoje, tas ir turi pirmumo teisę.
5. Jeigu siūlymas pirkti/mainyti yra dubliuotas ir kitose žiniatinklio (interneto) vietose, apie tai privaloma nurodyti skelbime.
6. Profesionalūs ar pusiau profesionalūs pardavėjai bei juridinių asmenų atstovai pardavinėti savo prekių ir/ar jas reklamuoti be administracijos sutikimo negali. Su administracija nesuderinti tokių pardavėjų skelbimai bus šalinami be įspėjimo.
7. Skelbimų temose draudžiama komentuoti parduodamas prekes ar jų kainą. Tiesiogiai su pirkimu-pardavimu nesusiję komentarai bus šalinami be įspėjimo.
Visos pastabos, nuomonės ar kitokie komentarai dėl parduodamų prekių ir jų kainos gali būti rašomi pradėjus atskirą temą Prekybos forume.
8. Kai skelbimas tampa nebeaktualus, jo autoriui būtina nedelsiant "užrakinti" temą. "Užrakintos" temos periodiškai bus pašalintos.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 77 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-03-20- 20:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Aš ir galėčiau paporyt apie vieną seną ir nusipelniusį kuris užsisakė pas mane forumo tepalo ir nei susimokėjo... nei atsiėmė... bet maža čia bėda, juokingi pinigai, bet tiesiog negražu.
Kaip sakoma ir tarp čigonų vagių pasitaiko *eye*

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-03-20- 20:48 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
Aš ir galėčiau paporyt apie vieną seną ir nusipelniusį kuris užsisakė pas mane forumo tepalo ir nei susimokėjo... nei atsiėmė... bet maža čia bėda, juokingi pinigai, bet tiesiog negražu.
Kaip sakoma ir tarp čigonų vagių pasitaiko *eye*
\

Ar aš neužsisakinėjau? Tikiuos, kad neužsisakinėjau, jei bogu, nepamenu XD Žinau, kad to tepalo pas mane nėr, tai dabar neramu pasidarė :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: p
StandartinėParašytas: 2013-03-20- 20:59 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-04-22- 15:53
Pranešimai: 441
Miestas: Panevėžys
p


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Vidas rašė: Pirmučiausia
StandartinėParašytas: 2013-03-20- 21:03 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
Vidas rašė:
Pirmučiausia ''seniems ir nusipelniusiems'' reikėtu pasižiūrėti į save, o tik paskui peikti kitus.


Čia tu apie ką, Vidai? Manau, kad išpardavimas, kuris ir inicijavo šios temos atsiradimą, nebuvo normalus. Žmonių pasisakymai ir jų patirtis tą patvirtina. Tą patvirtinu ir aš pats, susipažinęs su aplinkybėmis, viešai prieinamomis atitinkamoje temoje. Kokios dar problemos? Turi kažkam pretenzijų, pareikšk jas garsiai ir aiškiai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-03-21- 10:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Aš ir pats esu pavedęs keletą kolegų dėl to, kad pavedė mane tie su kurias kalbėjausi aš...
Kažkaip Igoriui tendencingai su manimi nesiseka, nenustebsiu jei ir mano vardas pasirodys "juodajame turgelio saraše" *datz*

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-03-21- 11:49 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-30- 11:16
Pranešimai: 662
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
Aš ir pats esu pavedęs keletą kolegų dėl to, kad pavedė mane tie su kurias kalbėjausi aš...
Kažkaip Igoriui tendencingai su manimi nesiseka, nenustebsiu jei ir mano vardas pasirodys "juodajame turgelio saraše" *datz*

Baik baik. :) Jokių priekaištų tau neturiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Igoris Шутка
StandartinėParašytas: 2013-03-21- 11:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Igoris
Шутка ;)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Tokiu formatu koks yra dabar
StandartinėParašytas: 2013-03-21- 17:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-07-31- 21:57
Pranešimai: 109
Miestas: Kaunas
Tokiu formatu koks yra dabar šita tema neturi jokios prasmės. Norint patikrinti pirkėją/pardavėją reiks skaityti krūvas bereikalingų pafilosofavimų.

Negeriau būtų "išgryninti" idėą ir kiekvinu postu suteikti info apie žmogų (nikas, miestas, patiko/nepatiko) ?

Šiuo metu iš 23 postų atsiliepimai yra tik apie 2 pardavėjus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-03-21- 18:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Is esmės forumas nėra Ebay su zvaizdutemis ir geriausio pardavėjo rinkimai kaip ir nenumatyti.
Plius visada buna ir nesusipratimų ir nenumatytų aplinkybių kaip pas pardavėjus taip ir pas pirkėjus .
Bus 10 patenkintų ir 1 nepatenkintas kaip buna tradiciškai .
Arbitrazo funkcijomis forumo administracija vargiai ar apsiims.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Bozkurt rašė: Is esmės
StandartinėParašytas: 2013-03-21- 18:37 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
Bozkurt rašė:
Is esmės forumas nėra Ebay su zvaizdutemis ir geriausio pardavėjo rinkimai kaip ir nenumatyti.
Plius visada buna ir nesusipratimų ir nenumatytų aplinkybių kaip pas pardavėjus taip ir pas pirkėjus .
Bus 10 patenkintų ir 1 nepatenkintas kaip buna tradiciškai .
Arbitrazo funkcijomis forumo administracija vargiai ar apsiims.



Aplenkei mane:D Tik aš ne apie Ebay rašiau, o apie tai, kad "patinka/nepatinka" labiau primintų "Mis Lietuva 2013" formatą XD


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: mires1 rašė: Tokiu formatu
StandartinėParašytas: 2013-03-25- 23:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-01-28- 19:57
Pranešimai: 23
Miestas: Eišiškės
mires1 rašė:
Tokiu formatu koks yra dabar šita tema neturi jokios prasmės. Norint patikrinti pirkėją/pardavėją reiks skaityti krūvas bereikalingų pafilosofavimų.

Negeriau būtų "išgryninti" idėą ir kiekvinu postu suteikti info apie žmogų (nikas, miestas, patiko/nepatiko) ?

Šiuo metu iš 23 postų atsiliepimai yra tik apie 2 pardavėjus.



pilnai sutinku, kad reiktų konkrečiau pasisakyti. Apie visokius nutikimus galima pakalbėti ir temoje "prie alaus" ar pan... o paminėti galima, ir galbūt reikėtų tuos, su kuriais buvo malonu bendradarbiauti ir turėti reikalų.
Pirkau kaip tik vieną lentini peiliuka pas Karteli, kiek galiu pasakyti - tai rimtas žmogus, viskas vyko be problemų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: aldosas rašė: ... o
StandartinėParašytas: 2013-03-25- 23:57 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-09-08- 12:42
Pranešimai: 352
Miestas: Visaginas
aldosas rašė:
... o paminėti galima, ir galbūt reikėtų tuos, su kuriais buvo malonu bendradarbiauti ir turėti reikalų...


na manau to dariti nevertetu, sakikim as is forumo daliviu (ne turgeli) pirkau kelis peilius ir visalaika pardavejai prasidavo kai gausi peili paciupinek jei patiks padarisi pavedima jei ne grazinsi preke. prekiu kainos buvo nemazos. ar tik mes neviesinsime potencialiu auku kurie pasitiki pirkejais. Manau jei kas kam neaisku galima sioje temoje aptarti galimus pirkejus pardavejus. pvz.pries kazka perkant ar parduodant uzduoti klausima temoje ar kas turejo reikalu su tuo asmeniu.

_________________
Ginklai neturi smegenų - naudok savo


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Karteli ir as noreciau
StandartinėParašytas: 2013-03-26- 10:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-09-02- 12:24
Pranešimai: 53
Miestas: Kaunas
Karteli ir as noreciau pagirti.Pirkau ne viena peili viskas super.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ir as ir as : ) Irgi pirkau
StandartinėParašytas: 2013-03-26- 10:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Ir as ir as : )
Irgi pirkau pas Karteli : )

P.S

Aciu P.Karteliui bet esme yra kitokia .
Padekos ir nusiskundimu lenta is esmes neturi esmes.
Del subjektyvumo.
Bus 300 geru atsilepimu ir vienas blogas.
Kaip ir ebay . Tik ten administracija dalyvauja (uz nemenka mokesti iskaiciota i pardavimus) sprendziant gyncia.
Parduoda pardavejas 300 daiktu po 1 ltl ir uzdirba reitinga o po to provalas su konkretesniais daiktais.
Ir kaip vertinti ? : )
Nebent kaip pardavimu ataskaita su statistika ir pagalba mokesciu inspekcijai : )
Geriausia apsauga tai ijungta galva.
Arba isankstinis susitaikymas kad 100 % garantiju nebuna siame gyvenime ir kiekvieno sanderio rizika turi buti matuojama.
Gali sau leisti arba ne .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: jeigu pirkčiau peilį už
StandartinėParašytas: 2013-03-31- 21:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-01-28- 19:57
Pranešimai: 23
Miestas: Eišiškės
jeigu pirkčiau peilį už daugiau negu už 100 lt tai jau norėtųsi apžiūrėti pačiupinėti ir bučiau atsargesnis, o kai peiliukas kainavo 40 Lt, mat jį bala jei būt nepasisekę :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 77 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007