Temoms apie tai, ką įdomaus ar ypatingo turim surinkę. Sukurkit temą savo vardu (Nick`u) ir pasidalinkit joje savo džiaugsmais su kolegomis...
Atsakymo rašymas

O man buvo visai smagu

2013-08-17- 16:04

O man buvo visai smagu stebėti peštynes, ypač pilstelėjus kerasos :)
Tau užtenka su Kęstučiu ply ir Apgirdu pakariauti, o man reikiai daugiau kraujo ir lavonų xD

P.S. Tu buvai teisus, man tikrai teks laukti sėkmingesnės reinkarnacijos... O gal vis gi matricą perkrauti!?

pyfpafz rašė: O man buvo

2013-08-17- 18:16

pyfpafz rašė:O man buvo visai smagu stebėti peštynes, ypač pilstelėjus kerasos :)
Tau užtenka su Kęstučiu ply ir Apgirdu pakariauti, o man reikiai daugiau kraujo ir lavonų xD

P.S. Tu buvai teisus, man tikrai teks laukti sėkmingesnės reinkarnacijos... O gal vis gi matricą perkrauti!?

Tai kad aš su niekuo nekariauju, juolab, virtualiai. Gal tu persikrauk tą matricą.. *ugly*

Nu tiek to... Ale pasiūlymas

2013-08-17- 18:19

Nu tiek to...
Ale pasiūlymas į asistentus vis dar galioja, rožinis triko tau būtų nemokamai ;)

pyfpafz rašė: Nu tiek

2013-08-17- 18:46

pyfpafz rašė:Nu tiek to...
Ale pasiūlymas į asistentus vis dar galioja, rožinis triko tau būtų nemokamai ;)

Gal aš būsiu kulturingas ir tamstai neatsakysiu, bo visai nenoriu pamatyti tolimesnių pasamonės vingių xD . O dėl triko, pasilikit sau, būsit kaip kokia animacinė kamanė (internetiniam kare savitas stilius labai svarbu). ;-)
O jei rimtai, ko ten rusiškai vebleni? (pvz. unboxing mastera Linuks).

loki rašė: O jei rimtai, ko

2013-08-17- 19:04

loki rašė:O jei rimtai, ko ten rusiškai vebleni? (pvz. unboxing mastera Linuks).


Tu čia dėl to, kad išvis rusiškai kalbu ar dėl to, kad nerišliai?

Dėl to kad nerišliai.

2013-08-17- 20:37

Dėl to kad nerišliai. :)

loki rašė: Dėl to kad

2013-08-17- 20:46

loki rašė:Dėl to kad nerišliai. :)


Dėl specifikacijų tai bandžiau prisiminti kas ir kaip ten su tuo Lino peiliu nes duomenų po ranka neturėjau.
Kai pastoviai nenaudoji kalbos tai dar būna tas persilaužimo momentas kada tu galvoji viena kalba, o kalbi kita ir reikia pradėti galvoti ta kalba kuria kalbi.

Psio, man prasidėjo lytinė

2013-09-10- 21:55

Psio, man prasidėjo lytinė abstrakcija ant peilių!
Jaučiu parein genocids Nr. 2.

pyfpafz rašė: Psio, man

2013-09-10- 22:43

pyfpafz rašė:Psio, man prasidėjo lytinė abstrakcija ant peilių!


Numanau, ką norėjai pasakyti, bet nesu tikras. :/
Gal gali išversti į bendrinę kalbą? ;) :D

Pameni buvo toks anekdotas

2013-09-10- 22:47

Pameni buvo toks anekdotas kai visi žvėrys tiltą statė, o zuikiui buvo "lytinė abstrakcija"!?
Nu tai vo, aš tas zuikis XD

Viskas kas turi pradžią, turi

2013-09-11- 8:16

Viskas kas turi pradžią, turi ir pabaigą :)
Abstrakcijos irgi praeina ... jau nedaug laukt liko *psst*

Tai negi man nereikės laukti

2013-09-11- 11:40

Tai negi man nereikės laukti Tamstos paskutiniosios ir tuomet reketuoti likusius artimuosius dėl Kanabis ? :-B

Gali būti, kad ir nereikės,

2013-09-11- 17:04

Gali būti, kad ir nereikės, bus matyt kai parvažiuos :)

pyfpafz rašė: Pameni buvo

2013-09-11- 21:29

pyfpafz rašė:Pameni buvo toks anekdotas kai visi žvėrys tiltą statė, o zuikiui buvo "lytinė abstrakcija"!?
Nu tai vo, aš tas zuikis XD

Tai jau neužilgo sulauksim parduodamų peilių kainoraščio ? :)

Manau jam reik dėmesio ir

2013-09-12- 7:33

Manau jam reik dėmesio ir paguodos, kap tam zuikiui.. xD
Atsakymo rašymas