Temoms apie medžioklinius, turistinius, žvejybinius, stovyklavimo ar "išgyvenimo" peilius...
Atsakymo rašymas

Taigi naujoji Mora 2010 jau

2010-03-11- 1:23

Taigi naujoji Mora 2010 jau ir pas mane :-B Laaabai malonus peilis. Be visa ko keletas mano pastebėjimų. Geležtės ilgio skirtumas lyginant su Mora 2000 tik 6mm :-/ Galiu tik spėti, kad toks sutrumpinimas greičiausia dėl ekonominių priežasčių. Funkcionaliai praktiškai nieko nekeičia, o metalo sutaupo ;-) Dar mažas skirtumas tarp 2000 ir 2010 geležčių tai pilvelio forma. Pas 2010 jis kiek smailesnis. (Tokia lapelio spalva dėl apšvietimo, o ne dėl amžiaus :( )



Na, o pirštu spūstelėjus dėklo liežuvėlį ir patraukus žemyn pakabinimo kilpą, ji lengvai nusiima ir lygiai taip pat lengvai užsideda.


Istorijos tęsinys. Paroda IWA

2010-03-29- 3:22

Istorijos tęsinys. Paroda IWA 2010 , Mora pristatė atnaujintą outdoor liniją. Tokio modelio, kaip pirmasis prototipas, negamins. Arčiausiai prie pirminio rankenos spalvų derinio modelis SIGNAL. Oficialus "žaliojo" 2010 pavadinimas FOREST. Modeliai FORCE ir TRIFLEX taipogi verti dėmesio, nors iš esmės tai variacija gerai žinomų modelių 911\946 tema, tačiau vis vieną įdomūs.







Signal galetu buti su juodos

2010-03-29- 10:05

Signal galetu buti su juodos spalvos dekliuku, nes butent sio modelio juoda-geltona spalvu deriniai labiausiai man patiko! Jauciu, kad ir man teks isigyti viena is siu modeliu isitikint ar is ties sie peiliai verti tiek daug jusu "liaupsinimu" :)

FORCE gerai atrodo.

2010-03-29- 11:33

FORCE gerai atrodo.

Tony rašė: Signal Jauciu,

2010-03-29- 20:55

Tony rašė:Signal Jauciu, kad ir man teks isigyti viena is siu modeliu isitikint ar is ties sie peiliai verti tiek daug jusu "liaupsinimu" :)


Ir manau, kad nepasigailėsit. Kas dėl liaupsinimų tai manau, kad objektyviai vertiname ar bent jau stengiamės :) nes pagal kainos\kokybės santykį tai konkurentų nelabai yra. Kodėl prie Forest "dėl kompanijos" paėmiau būtent Triflex atsakymas paprastas. Vieną vasarą Mora2000 "kompanionas" visokiuose medžiokliniuose ( ir šalia medžioklės) darbuose buvo triflexinis 780. Tikiuosi nesuklydau modelio nr., kaip 760MG tik rankena juodos spalvos. Patys geriausi įspūdžiai, tai ir vėl užsinorėjo ką nors iš tokio plieno. Force atrodo gerai, bet pagal darbines savybes manau bus panašus į nerūdijantį Ergonomiką, tai lyg ir nieko naujo.

Remus, o ta gabala mesytes

2010-03-29- 22:00

Remus, o ta gabala mesytes kurs kairiau jau sudorojai ? :-D Labai jau skaniai atrodo, galetum kada kolegoms pacirskint ant lauziuko kurnors piknikelyje :)

Quote: Labai jau skaniai

2010-03-30- 22:16

Labai jau skaniai atrodo, galetum kada kolegoms pacirskint ant lauziuko kurnors piknikelyje :)


Galima būtų organizuoti, bet tokiems renginiams šerniena marinuojama iš anksto ir gana smulkiai supjaustyta, kad greičiau ir tolygiai išsimarinuotu. Patikrinti vietoje kaip Mora gaminiai pjauna dar ne visai atšildytą kumpį galimybių nebus :(

Šioks toks istorijos

2010-10-01- 1:58

Šioks toks istorijos tęsinys. Šiemet Mora tapo mano organizuojamų šaudymo varžybų Snaipingo diena (vyko aštuntą kartą) sponsoriumi. Jau kaip ir tradicija, kad kiekvienas dalyvis, atšaudęs visą varžybų programą, gauna dovanų peilį. Šiemet jau ir gamintojas tą tradiciją palaikė ir atsiuntė dvi dėžes Forest


 

Puiku! Šauliai "apsiginkluos"

2010-10-01- 2:07

Puiku! Šauliai "apsiginkluos" neblogais peiliais. :)

Žinios iš (pa) laukų.

2010-10-14- 13:02

Žinios iš (pa) laukų. Forest sėkmingai startavo dorojant šernus. Kažkokių netikėtumų nebuvo ir prie to, kas jau parašyta nelabai yra ką pridurti. Nebent tik vienas atvejis. Buvo nušautas apie 100kg šernas aiškiai turintis per daug naminės kiaulės genų, kailis su šviesiomis dėmėmis, ausys baltos. Kolektyvas nusprendė tą kailį išdirbti ir pakabinti medžiotojų namelyje, nes trofėjus ne toks jau dažnas. Forest užgalandinimas pasirodė labai patogus tokiam "chirurginiam" darbui, tai yra lupti kailį padarant kuo mažiau nereikalingų pjūvių.



Atsakymo rašymas