Apie gelbėjimo tarnybų, narų, kariškių ir kitiems nekasdieniams poreikiams bei svaidymui skirtus peilius...
Atsakymo rašymas

Re: Skustuvai

2017-03-13- 12:54

Jei nori įsigyti tai yra žmogus kuris prekiauja vintažiniais skustuvais ir parinks bent padoresnį.

Re: Skustuvai

2017-03-13- 16:19

Aš jaučiuosi užsispyręs ir mėginsiu šitą restauruoti... Gal kas nors žinot gerą meistrą, kuris galėtų pagaląsti skustuvą Kaune?

Re: Skustuvai

2017-03-13- 16:40

karnau rašė:Gal kas nors žinot gerą meistrą, kuris galėtų pagaląsti skustuvą Kaune?

Atsakymo ieškok gretimoje temoje.

Re: Skustuvai

2017-03-13- 16:44

Ačiū, ką tik įsigijau pastarąjį :)

EDIT:
Nieko neradau Kaune, kas galąstų, teks ko gero siųsti į sostinę :)

Re: Skustuvai

2017-05-03- 8:48

Sveiki, gal kas nors galėtų padėti susirasti vintažinį skustuvą?

Re: Skustuvai

2017-05-03- 9:27

karnau rašė:Sveiki, gal kas nors galėtų padėti susirasti vintažinį skustuvą?


iš atsiliepimų, pas Larry gali gauti gerą, paruoštą, atrinktą skustuvą

Re: Skustuvai

2017-05-03- 20:41

Ačiū, DaniSei, kad aktyviai atsakinėji dviem frontais man :) gal kam nors tekę pirkti iš jo? kokie atsiliepimai/pastebėjimai?

Re: Skustuvai

2017-05-04- 6:29

Aš iš jo pirkau odinius stropus. Užsienio forumuose apie jo parduodamus skustuvus ir šepetėlius geri atsiliepimai. Šiaip pas jį pristatymas nebrangus ir per dvi savaites man atkeliavo viskas.

Re: Skustuvai

2017-05-04- 7:44

Kokie atsiliepimai apie stropus? Kurį pirkai? Aš jau labai rimtai susidomėjau jo pardavinėjamais daiktais, nes kainos tai tikrai neatrodo baisiai

Re: Skustuvai

2017-05-04- 7:47

karnau rašė:Ačiū, DaniSei, kad aktyviai atsakinėji dviem frontais man :) gal kam nors tekę pirkti iš jo? kokie atsiliepimai/pastebėjimai?


Aš pirkęs šepečių rankenas. Viskas ok.

Re: Skustuvai

2017-05-04- 7:55

karnau rašė:Kokie atsiliepimai apie stropus? Kurį pirkai? Aš jau labai rimtai susidomėjau jo pardavinėjamais daiktais, nes kainos tai tikrai neatrodo baisiai


pirkau du Poor Man stropus. vieno nenaudoju, tai galėčiau pasidalinti. ėmiau du, nes bijojau, kad supjaustysiu, bet taip nenutiko, tad ramiai galiu jau vieną parduoti :) ėmiau pas jį ne standartinį, o platesnį, kad apimtų visą skustuvą ir nereikėtų aštuoniukėm žaisti.

Re: Skustuvai

2017-05-04- 12:28

DaniSei rašė:
karnau rašė:Kokie atsiliepimai apie stropus? Kurį pirkai? Aš jau labai rimtai susidomėjau jo pardavinėjamais daiktais, nes kainos tai tikrai neatrodo baisiai


pirkau du Poor Man stropus. vieno nenaudoju, tai galėčiau pasidalinti. ėmiau du, nes bijojau, kad supjaustysiu, bet taip nenutiko, tad ramiai galiu jau vieną parduoti :) ėmiau pas jį ne standartinį, o platesnį, kad apimtų visą skustuvą ir nereikėtų aštuoniukėm žaisti.

Platesnį? Gal tu ėmiai Rich Man Strop?

Re: Skustuvai

2017-05-04- 15:20

Kaelan rašė:Platesnį? Gal tu ėmiai Rich Man Strop?


ėmiau individualiai suderintą platesnę poor man strop versiją :)

Re: Skustuvai

2017-05-04- 16:13

Susisieksiu PM! :) beje, kalbant apie Larry, ką manot apie variantą pirkti 'Sight unseen razor'?

Re: Skustuvai

2017-05-04- 16:39

karnau rašė:Susisieksiu PM! :) beje, kalbant apie Larry, ką manot apie variantą pirkti 'Sight unseen razor'?


aš imčiau būtent tokį, tik pradžioj mail'ais reik nusakyti jam, ko tikiesi.
Atsakymo rašymas