Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Kestutis ply rašė:

2012-03-29- 20:52

Kestutis ply rašė:Paskutiniam, teks geležtę kitu kampu įstatyti :)


Neatkreipiau į tai dėmesio. Nenoriu ardyti, tai gal tada pirmą variantą panaudosiu.
Bet kuriuo atveju dėkui už idėjas. Vis dar sunku man su peilių kotų formomis :)

Baltagalvis rašė: Nenoriu

2012-03-29- 21:04

Baltagalvis rašė:Nenoriu ardyti, tai gal tada pirmą variantą panaudosiu.


Jeigu rinksies Kęstučio pirma variantą, turėk minty, kad su tokia forma rankenos plotis turi būti didesnis už aukšti, nes kitu atveju rankena gausis siaura ir nepatogi.

Dėkui. Žinosiu

2012-03-29- 21:06

Dėkui. Žinosiu :)

Performavau šiandiena prieš

2012-04-03- 21:21

Performavau šiandiena prieš tai buvusio peilio kotą (dėkui už patarimus :)). Dabar peilis žymiai patogiau rankoje guli :)

Peilio matmenys 95x25x3mm, kotas bukas su raudonos „fibros“ tarpine ir bronziniu bolsteriu.

Tvirtinimas kiauryminis („žiurkės uodega“) su varžtu gale.

 

    

Kęstučio variantai tikrai

2012-04-03- 22:40

Kęstučio variantai tikrai geri. Geležtės penties ir rankenos viršaus nesutapimas daugmaž į vieną liniją (paprastiems peiliams dažniausiai) laikomas "nuodėme". (Enzo traper dėl to geriau atrodo, atkreipkit dėmesį.) Bet tai nesunkiai pataisoma, kaip ir geležtės viršutinė dalis. Internete rasite daugybę pavyzdžių. Išsirinkite, kurie jums labiausiai patiks. Nesupykite čia draugiški patarimai.

Tikrai nepykstu dėl

2012-04-03- 23:19

Tikrai nepykstu dėl konstruktyvios kritikos :)
Kas dėl penties ir koto nesutapimo žinau tą. Todėl Kęstučio variantas ir sudomino. Šitas peilis (bent man) patogiai guli rankoje. Reiks išmėginti kur miške jį ir tada paaiškės visi trūkumai.
O kas negerai dėl geležtės viršaus? :)

Na čia aš turėjau galvoje

2012-04-04- 10:05

Na čia aš turėjau galvoje geležtės smaigalį. Kažkaip nelabai žiūrisi.

Na ant Kęstučio stumt

2012-04-04- 15:30

Na ant Kęstučio stumt nereikia, jis davė gabaliuką raštuoto plieno juostos.
Bet formuojant geležte ,nudrūko gan didelis gabaliukas . Man tokia geležtė buvo per maža,tai atiteko Vitalijui

Ričardas rašė: Man tokia

2012-04-04- 15:37

Ričardas rašė:Man tokia geležtė buvo per maža,tai atiteko Vitalijui


Kalba ne apie dydį, o apie formą. ;)

Arens rašė: Na čia aš turėjau

2012-04-04- 17:01

Arens rašė:Na čia aš turėjau galvoje geležtės smaigalį. Kažkaip nelabai žiūrisi.


Tai manau galima bus pakoreguoti truputi, jei ką. Man pačiam patinka „drop point“ smaigaliai.
Tegul paguli ir po kiek laiko pasimatys kas ir kaip.
Bet kuriuo atveju dėkoju už kritiką :)

„Mažylis“ Geležtė „Lauri

2012-04-06- 17:42

„Mažylis“

Geležtė „Lauri Carbon“ 85x17x3mm, kotas riešutmedis su vario ir „Elforyn“ (jei neklystu) tarpinėmis.

 

  

Dar vienas mano aprengtas

2012-08-08- 18:56

Dar vienas mano aprengtas peiliukas. Bendras ilgis 220mm (105x30mm) Plienas sandvik 12c27. Kriaunos Palisandramedis (?) Vario kniedės :)

Geležtę darė Ričardas.

 

 

Pabandyk pašviesinti

2012-08-08- 19:38

Pabandyk pašviesinti nuotraukas, nes dabar sunku ką nors jose įžiūrėti. :/

_Vladas_ rašė: Pabandyk

2012-08-08- 19:59

_Vladas_ rašė:Pabandyk pašviesinti nuotraukas, nes dabar sunku ką nors jose įžiūrėti. :/

 

Pasirodo visai šaunus

2012-08-08- 20:09

Pasirodo visai šaunus peiliukas. :)
Atsakymo rašymas