Temoms apie medžioklinius, turistinius, žvejybinius, stovyklavimo ar "išgyvenimo" peilius...
Atsakymo rašymas

Turiu nusipirkes TR -15 ir

2012-12-24- 9:13

Turiu nusipirkes TR -15 ir esu žiauriai patenkintas. Gerai limpa prie rankos ir nėr jis toks ir didelis kaip atrodo iš pradžiu.

O kokius darbus galvoji su

2012-12-24- 13:26

O kokius darbus galvoji su peiliu daryti stovyklaudamas? Jei tik prapjauti čipsų pakelį ir nusidrožti dantų krapštuką - tada TRC foruminis tinka. Kitais atvejais pritariu ek - foruminis per mažas stovyklavimo reikmėms. Stovyklavimui IMHO reikėtų kažko ilgesnio. Nepamaišytų ir 10cm, kai reikia pliauską perskelti pakalant su kitu pagaliu.

Tai kad stebūklų nebuna.

2012-12-24- 13:33

Tai kad stebūklų nebuna. Peilis su kurio skaldysi pliauskas neitin tiks pjovimo ar maisto gaminimo reikmėms.
IMHO, geriau mažas aštrus fiksas + kirvukas.

Maistui idealus TRC mini

2012-12-24- 14:05

Maistui idealus TRC mini virtuvinis, maloniai nustebau kaip toks mažas peiliukas atlieka šefo peilio funkcijas ir telpa į kelnių kišenę. minusas tik tas, kad tinkamas tik lengviems darbams.

Mano manymu stovyklavimo

2012-12-24- 16:18

Mano manymu stovyklavimo peilis turi ir but stovyklavimo peilis, o ne bulviu skustukas.
http://www.lionsteel.it/fast/k/en/e/index/v/1034

Tony rašė: Mano manymu

2012-12-24- 16:35

Tony rašė:Mano manymu stovyklavimo peilis turi ir but stovyklavimo peilis, o ne bulviu skustukas.
http://www.lionsteel.it/fast/k/en/e/index/v/1034

Kiek žmonių - tiek nuomonių. :)
Manęs tikrai nieks nepriverstų savaitę tasytis su sunkiu kardu prie diržo. :-D

Jei jau toks panaudojimo

2012-12-24- 17:16

Jei jau toks panaudojimo stilius, tai ir aš agituosiu už TRC. Tomas taipogi daro ne vien "mėsines" išgaubto dizaino geležtes, jo skiltelėje pasižiūrėkite. O ir meistrams užduoti klausimus niekas neuždraudė. Konkrečių numerių neieškosiu, bet teko laikyti rankoje kelis Lino darbus prieš kuriuos net tikrai vykęs F-1 nervingai tyli ir rūko kamputyje. Taipogi rekomenduočiau atkreipti dėmesį ir į Tony darbus.

Ech, matyt reikia galvoje

2012-12-24- 23:28

Ech, matyt reikia galvoje tiksliai susidėlioti keliamus reikalavimus peiliui ir pabendrauti bent su keliais meistrais :) Ir kaip anglai sako: "problem solved" :)

Mano galva, tu pirmiausia

2012-12-25- 18:42

Mano galva, tu pirmiausia pasiorganizuok pasičiupinėjimą su Andrium, o tada suprasi ko nori ar ko easamiem trūksta.
Beja 9cm geležtė stovyklavimo peiliui yra nesamonė.
Žinai kodėl!?
O gi todėl, kad mes per daug ligoti, kad stovyklautume tik su vienu peiliu ;-)

pyfpafz rašė: Žinai kodėl!? O

2012-12-25- 19:32

pyfpafz rašė:Žinai kodėl!?
O gi todėl, kad mes per daug ligoti, kad stovyklautume tik su vienu peiliu ;-)


+1
Atsakymo rašymas