Apie peilių paskirtį ir naudojimosi jais patirtį
Atsakymo rašymas

Net ir profesionaliai

2012-12-18- 16:58

Net ir profesionaliai sutvarkytas jis jau atrodys neproporcingai - trumpa geležtė ir didelė rankena..
P.S.
Geriausia su savim turėti +multitoolą, tada ir geležtės sveikos lieka. :)

Nėra ten dar taip blogai.

2012-12-18- 17:25

Nėra ten dar taip blogai. Patvarkius normaliai atrodys.

Visiškai nedidelė nelaimė,

2012-12-18- 22:35

Visiškai nedidelė nelaimė, nesudėtingai ir pataisoma. Siųsk Linui, žmogus gi siūlo galimybę tau. Ar tu padarysi geriau nei Linas, neaišku (nepyk, nieko asmeniško), bet kad Linas gerai padarys - faktas. Yra gi autobusų siuntos ir pan., jei nori greičiau. Galų gale gal kas iš pažįstamų į Kauną važiuos, gal galės perduot.

Ačiū už pastabas. Peilis

2012-12-22- 20:35

Ačiū už pastabas. Peilis tikiuosi ras daktarą Kaune. :)

Visiems gerų švenčių. :)

Paskutiniu metu laisvalaikio

2013-01-11- 0:18

Paskutiniu metu laisvalaikio vakarus uzimu draugu medziotoju peiliu galandymu. Man praktika, draugam nauda.
Siandien paanalizavau statistika tai byski nuliudino :(
Baisiausi patenka Giko peiliai... Toks jausmas, kad juos daznai dovanoja bet kam, bet gavejas neturi zalio supratimo ka su juo galima daryti ir kaip galasti. Kai kurie atrodo baisiau nei Tuzas parodyti aliektryku intrumentai!
Siulyciau ivesti peilio naudojimo ir prieziuros sertifikacija parduodant jei perki kazka daugiau nei mora cliper. Bo baisu...
Reikia greiciau organizuori Taidena gakastuvu pirkima- priverstinai iprudysiu prieziuros irankius!

Žmonės nesugeba apsnigtų

2013-01-11- 10:16

Žmonės nesugeba apsnigtų automobilių langu nusivalyti, važinėja kaip tankuose, o tu apie peilio naudojimosi sertifikatą svajoji :)

TerMind rašė: Žmonės nesugeba

2013-01-11- 10:45

TerMind rašė:Žmonės nesugeba apsnigtų automobilių langu nusivalyti, važinėja kaip tankuose, o tu apie peilio naudojimosi sertifikatą svajoji :)

:) +1

Dar kiti ir asmeninės

2013-01-11- 11:01

Dar kiti ir asmeninės higienos nesilaiko, ką dabar padarysi... :-D :)

O ką, parduodant peilį

2013-01-11- 11:45

O ką, parduodant peilį gamintojas prideda pisulką, su elemantarias nurodymais "dlia osobenno tupyx" kaip reikia galąsti ir prierašu, kad jei to bus nesilaikoma tai gamintojas neprisiima atsakomybės dėl pasėkmių.
Tokį galandimo sertifikatą geriausią būtų pasiruošti bendrą visiems.

Sveiki, labai esu dėkingas

2013-01-22- 1:21

Sveiki,

labai esu dėkingas Linukui už peilio sutvarkymą ir pagalandimą. Tikrai matosi, kad meistras pasidarbavo. Ir geriausia, kad už tai nieko nepaprašė!

PRIEŠ: http://s13.postimage.org/3y2cbuipz/DSCN6145.jpg

PO: http://postimage.org/image/6p8ube7ol/

Ačiū dar kartą jam ir šitam forumui.

P.S. aš irgi negrandau nuo mašinos sniego - laikau mašiną garaže arba geriu namuose arbatą, kol nupūs langus. :))) Man keista kai žmonės tarnauja daiktams, o ne daiktai žmonėms. Prie peilio reikia neprisirišti, to moko net kovos menų filosofija.

Masteris rašė: Prie peilio

2013-01-22- 8:50

Masteris rašė: Prie peilio reikia neprisirišti, to moko net kovos menų filosofija.


Neskleisk erezijų, tu visgi peiliamišių forume randiesi ;) :D

aga, nes chebra gali kada

2013-01-22- 9:56

aga, nes chebra gali kada prie progos ir ant lauzo uzkelti uz 'ereziju platinima'..

Darbinis įrankis ir kovos

2013-01-22- 10:14

Darbinis įrankis ir kovos menai gan skirtingos temos.

Masteris rašė: Man keista

2013-01-22- 12:49

Masteris rašė: Man keista kai žmonės tarnauja daiktams, o ne daiktai žmonėms. Prie peilio reikia neprisirišti, to moko net kovos menų filosofija.


Kurių čia kovos menų filosofija propaguoja atšipusius/atbukusius įnagius? :)

Banginis rašė: aga, nes

2013-01-22- 17:55

Banginis rašė:aga, nes chebra gali kada prie progos ir ant lauzo uzkelti uz 'ereziju platinima'..


Tuoj pasirodys inkvizitoriai :-[ *pirat*
Atsakymo rašymas