Diskusijų forumų naujienos ir administracijos pranešimai
Forumo taisyklės
Tema užrakinta

Sprendžiant pagal paskutinius

2014-01-29- 9:25

Sprendžiant pagal paskutinius testinius migravimus, yra 24 žmonės, kurių slaptažodžiai gali būt, kad nepersikels sėkmingai. Jei kartais taip atsitiktų ir prie naujo forumo nebegalėtumėt prisijungt su senuoju slaptažodžiu, kreipkitės į administraciją arba rašykit tiesiogiai man el. paštu: orion@nebula.lt

El. pašto adresai persikelia

2014-01-29- 16:13

El. pašto adresai persikelia tvarkingai, tai manau nebus problema pasinaudoti forumo funkcija "pamiršau slaptažodį" ir atsisiųsti naują slaptažodį tiesiogiai sau į el. paštą.

_Vladas_ rašė: El. pašto

2014-01-29- 18:02

_Vladas_ rašė:El. pašto adresai persikelia tvarkingai, tai manau nebus problema pasinaudoti forumo funkcija "pamiršau slaptažodį" ir atsisiųsti naują slaptažodį tiesiogiai sau į el. paštą.

Taip, tiesa, tik jei kažkam tokia procedūra pasirodytų per sudėtinga, aš galėsiu rankiniu būdu iškopijuoti slaptažodžius iš senojo forumo.

P.S., nuraminimui: jūsų slaptažodžiai man nėra matomi, nes prieš pasiekdami forumo duomenų bazę, jie apdorojami vienakrypte matematine funkcija ir forumo serveris saugo tiktai tos funkcijos rezultatą. Iš funkcijos rezultato išskaičiuoti pradinį slaptažodį net su naujausiomis technologijomis yra nepaprastai sudėtinga ir daugumai "mirtingųjų" neįgyvendinama. Dėl to būkit ramūs net jei naudojat tuos pačius forumo slaptažodžius Facebook ir Gmail ;-)

_Vladas_ rašė: Forumo

2014-01-29- 18:51

_Vladas_ rašė:Forumo perkėlimas numatytas naktį iš penktadienio į šeštadienį (sausio 31 d. - vasario 1 d.).

Kažkas linksmai sutiks naujus arklio metus :)

swerfot rašė: P.S.,

2014-01-30- 9:38

swerfot rašė:P.S., nuraminimui: jūsų slaptažodžiai man nėra matomi, nes prieš pasiekdami forumo duomenų bazę, jie apdorojami vienakrypte matematine funkcija ir forumo serveris saugo tiktai tos funkcijos rezultatą. Iš funkcijos rezultato išskaičiuoti pradinį slaptažodį net su naujausiomis technologijomis yra nepaprastai sudėtinga ir daugumai "mirtingųjų" neįgyvendinama. Dėl to būkit ramūs net jei naudojat tuos pačius forumo slaptažodžius Facebook ir Gmail ;-)


Paprastiems mirtingiesiems sukurtas John the Ripper, nepaprasti mirtingieji kompilinasi savo tool'sus, bet kuriuo atveju tokios atakos nedaromos tik šiaip sau "dėl fun" ir reikalauja milžiniškų kompo resursų, todėl visi gali būti ramūs.;)

Na, šiais laikais be Rainbow

2014-01-30- 13:34

Na, šiais laikais be Rainbow Tables niekas tokių dalykų turbūt jau nebedaro, tai vien milžiniškų kompiuterio resursų gali neužtekt :-)

Patikslinimas: pertvarkymo

2014-01-30- 19:50

Patikslinimas: pertvarkymo darbai prasidės sausio 31 d. 21 val.

Re: VISŲ DĖMESIUI: forumas perkeliamas į phpBB platformą

2014-02-01- 1:24

Atrodo viskas praėjo sėkmingai. Gali būti, kad kai kurių vartotojų slaptažodžiai nepersikėlė, kaip minėjau — tokiu atveju pasinaudokite salptažodžio siuntimo paštu funkcija.
Taip pat daug kur gali matytis HTML kodas žinutėse (visokie neaiškūs simboliai ir kodai).
Dėl visų kitų pastebėtų problemų/nesklandumų informuokite mus šioje temoje.

Re: VISŲ DĖMESIUI: forumas perkeliamas į phpBB platformą

2014-02-01- 9:39

Sveikinu ir dekoju uz sekmingai atlikta rimta darba!

Re: VISŲ DĖMESIUI: forumas perkeliamas į phpBB platformą

2014-02-01- 12:07

Tiems, kas naršo forumą iš mobilių įrenginių su lėtu internetu, rekomenduoju įsijungti naują forumo temą/stilių "Minimal" -- bent mane tai labai džiugina :-)

Re: VISŲ DĖMESIUI: forumas perkeliamas į phpBB platformą

2014-02-01- 12:21

swerfot rašė:Tiems, kas naršo forumą iš mobilių įrenginių su lėtu internetu, rekomenduoju įsijungti naują forumo temą/stilių "Minimal" -- bent mane tai labai džiugina :-)

Sukasi puikiai, nereikia ilgai laukti, kol užkraus. Kodėl dešinėje, apačioje nėra pranešimų apie atsakymus naujausiose temose. Kaip sekti naujienas? Ir pradiniame tinklapyje neprijungia su niku ir passw. Tik forume prijungia.

Re: VISŲ DĖMESIUI: forumas perkeliamas į phpBB platformą

2014-02-01- 12:22

Šaunuoliai, jums pasisekė! Ačiū už gerai atliktą darbą!
Turiu vieną klausimėlį: ar šypsenėlių daugiau ir gražesnių bus? :mrgreen:
P.S. Atrodo asmeninės žinutėss nepersikėlė...

Re: VISŲ DĖMESIUI: forumas perkeliamas į phpBB platformą

2014-02-01- 12:27

Šypsenėlių - bus.
Asmeninės žinutės - nepersikėlė.

Re: VISŲ DĖMESIUI: forumas perkeliamas į phpBB platformą

2014-02-01- 13:14

Pastebėjau, kad perkėlus forumą, anksčiau įkeltu foto linkai neveikia (Gamintojų galerija), t.y. rodo plaintext linka, o ne foto.

Re: VISŲ DĖMESIUI: forumas perkeliamas į phpBB platformą

2014-02-01- 13:15

swerfot rašė:Tiems, kas naršo forumą iš mobilių įrenginių su lėtu internetu, rekomenduoju įsijungti naują forumo temą/stilių "Minimal" -- bent mane tai labai džiugina :-)

Gal sukodinsit Tapatalk palaikymą androidui?
Tema užrakinta