Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Re: Linciko peiliai

2015-01-12- 14:09

Abu įdomūs ir tvarkingai pagaminti. +1

Re: Linciko peiliai

2015-04-28- 13:18

Sveiki. Įmetu dar vieną gaminį. Geležtė - plienas tas pats, ilgis134, bendras 258, bronza, Vilmanto suveiktas beržo gumbas, briedžio ragas. Ketvirtos paties siūtos makštys, pirmosios iš augalinės odos. Tad labai nespardykit.
Prikabinti failai
DSCF6806.JPG
DSCF6810.JPG
DSCF6850.JPG
DSCF6851.JPG

Re: Linciko peiliai

2015-04-28- 15:04

Man patinka. +1

Re: Linciko peiliai

2015-04-28- 16:09

Gerai atrodo, bet man šiek tiek kliūna odos intarpas. Ar ten ne oda? Ir peilis į makštį turėtų būti šiek tiek daugiau įlindęs. Bent man taip atrodo.

Re: Linciko peiliai

2015-04-28- 16:35

Intarpas oda, bet ji buvo pergirdyta epoksidke, ir nupoliruota. Neestetiškai atrodo dėl kažkokiais lopais sušokusio tungų aliejaus. Peilis be makštų fotografuotas seniau, tad neatkreipiau dėmesio nuotraukose. Atiduodant baigtą viskas buvo vėl nublizginta kaip katino kiaušiai. Dėl gilumo makštyse, mano nuomone peilis neturi lįsti giliau nei prasideda lūžis ant kupros. Nes kažkaip negražiai makštys tada atrodo, tarpai atsiranda. O ir ištraukti iš tokių "apsiurbtų" makštų sunkiau, kai ant rankenos vienas pirštas tetelpa. Šiuo atveju mano ir užsakovo nuomonės sutapo, tad padariau taip.

Re: Linciko peiliai

2015-04-28- 16:52

Tada liuks :)

Re: Linciko peiliai

2015-04-28- 23:21

Tikrai neblogas peilis gavosi.

Re: Linciko peiliai

2015-04-29- 0:42

Aurimas rašė:Ir peilis į makštį turėtų būti šiek tiek daugiau įlindęs. Bent man taip atrodo.

Sutinku su Aurimu- makštis atodo pertrumpa. Makšies "žiotis"( :-/ kažin čia teisigai pavadinau?) buvo galima daryti įstrižas, "nugaros" pusėje ilgesnes, o "pilvo" pusėje trumpesnes.
Kuo dažyta impregnuota oda?
Peilis gražus :liuks2:

Re: Linciko peiliai

2015-04-29- 10:34

Midus rašė:Makšies "žiotis"( :-/ kažin čia teisigai pavadinau?) buvo galima daryti įstrižas, "nugaros" pusėje ilgesnes, o "pilvo" pusėje trumpesnes.:


Čia kaip supratau kaip Napoleono botfortus? Tai būtent kad nugarinėj daly ir palieka plyšys, visokiam šūdui į tarpą kristi, po mišką vaikštant. Nu kitą kartą žiūrėsiu, gal kažką ir sugalvosiu. Nes ir man pačiam šiek tiek trumpos atrodyti pradėjo. Bet tik iš estetinės pusės. Dažymas, impregnavimas - mano eksperimentai, labai norisi išsaugoti odos "gyvumą", nepaversti jos plastiku, kaip gaunasi kai kuriais atvejais, apdirbus pagal nusistovėjusias technologijas, todėl savo eksperimentinėmis technologijomis kol kas nesidalinsiu, gal ir neteisingos jos. Kiek įmanoma atsparumas vandeniui išbandytas, lukterėsiu, ką parodys realios sąlygos.

Re: Linciko peiliai

2015-04-29- 11:01

Linciks rašė:Čia kaip supratau kaip Napoleono botfortus? Tai būtent kad nugarinėj daly ir palieka plyšys, visokiam šūdui į tarpą kristi, po mišką vaikštant.

Panašu kad Midus turėjo minty tiesiog ilgesnę viršutinę dalį. Man ir taip gražiau, bet svabu kad patogu ir užsakovas laimingas.

Re: Linciko peiliai

2015-04-29- 12:27

Na juk pats sakai, kad turi tilpt vienas pirstas, o padarai dviem...

Re: Linciko peiliai

2015-04-29- 12:54

Tai po paskutinių tavo ankštų makštų ir sulaukiau tokių pretenzijų, kad peilio išlupti neįmanoma... Tai dabar ir ieškau aukso viduriuko. Tarp estetikos ir patogumo. :/

Re: Linciko peiliai

2015-04-29- 13:18

Linciks rašė:Tai po paskutinių tavo ankštų makštų ir sulaukiau tokių pretenzijų, kad peilio išlupti neįmanoma...

kokia problema padaryti skylę "temliakui"?

Re: Linciko peiliai

2015-04-29- 14:20

Ne visi nori.
Atsakymo rašymas