Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Re: Viskis

2015-04-18- 22:00

po gan ilgokos pertraukos, praėjusį savaitgalį buvo šiokia tokia viskio "degustacija" :/ .
"degustacijoje" sudalyvavę buteliai:
airiškas Powers. buvo kaip ir atskaitos taškas. skonis seniai žinomas. ankčiau buvo vienas iš "šventos ketveriukės" (Powers, Jameson, Crested Ten - galima sakyti tas pats, tik truputį geresnis Jameson, ir Tullamore DEW), nuo kurio buvo galima nusitašyti. taigi - ragauti pradėjome nuo jo.
vėlgi airiškas Clontarf 10. švelnus, skalsus, bla bla - žodžiu nieko idomaus. geriamas gan neblogai ir tiek 8( .
sekantys buvo škotai. blendai. ankčiau į škotiskus blendus žiurėdavau labai kreivai - ne viskiai, o klezetų valikliai! manau, toli nereikia žiūrėti: Grant's, Johnny walker Red label, Ballantine's, Famous Grouse... vardinti galima ilgai. ir nuobodžiai.
taigi Glen Marnoch. pamenu šios kontoros 24 gurkšnojone sutikinėdami dutryliktus. po jo Jameson'as pasirodė kaip vandenėlis - labai jau skystas buvo. sorry - nukrypau i prisiminimus... kaip minėjau blendas. dūminis. o, čia tai bomba! aišku nebe statinės stiprumo. ir su kitais dūminiais, kvapo, skonio ir poskonio atžvilgiu, nebuvo progos palyginti. bet tiek jau to - užskaitome.
Abrachan brandintas trijose statinėse: burbono, šerio ir porto. stiprumas 42%. skoniu užneša į ankščiau bandytą Dalmore 12. bet vėlgi pastarojo nebuvo po ranka, kad tiksliau palyginti skonius ir poskonius..
išvados tokios: ašmeniškai aš savo simpatiją atidaviau Glen Marnoch. kiti kolegos, kurie viskį mėgsta skiesti su šūdkokokola arba ja užsigerti, pasirinko Abrachan ir Clontarf 10.
P.S. beje, kaip austrės susigroja su dūminiu? lašiša gan smagiai, o su austrėmis patirties nebėra.
Prikabinti failai
W2015.jpg

Re: Viskis

2015-10-08- 13:34

Įdomu kas gavos :)
http://mackmyra.com/motorhead/?accept=yes

Re: Viskis

2015-10-08- 14:44

viskio baras King & Mouse keliais žodžiais užsiminė apie naujieną:
ºoº Interneto atradimas I Lietuvoje pažįstama viskio darykla "Mackmyra" iš Švedijos, pristato naują viskį. Jį sakosi sukūrusi kartu su grupės "Motorhead" siela Lemmy. Pastarąjį turbūt ne kartą regėjote lydimą amerikietiško burbono. Naujas viskis brandintas amerikietiško ąžuolo statinėse, kurio aromate jaučiamos vanilės ir karamelės užuominos. Pagal LR alkoholio reklamos įstatymą, stiprių gėrimų reklamoje naudoti žymius visuomenės veikėjus yra draudžaima. Tad vargu ar šį gėrimą pamatysime Lietuvos barų lentynose...

Re: Viskis

2016-02-09- 20:41

Ką jūs?
Prikabinti failai
image.jpeg

Re: Viskis

2016-02-24- 14:57

pyfpafz rašė:Ką jūs?


Jūs gal Kaune kokią įdomesnę viskio parduotuvę turit? Nes aš tokių retesnių egzempliorių tai tik iš kelionių parsivežu, ar čia iš W1640?

Re: Viskis

2016-02-24- 16:52

Edas rašė:
pyfpafz rašė:Ką jūs?


Jūs gal Kaune kokią įdomesnę viskio parduotuvę turit? Nes aš tokių retesnių egzempliorių tai tik iš kelionių parsivežu, ar čia iš W1640?


Tai, kad jis iš Vilniaus.;) O mes Kaune turim Whisky bar, jei ko reikia ypatingo galiu paklausti savininko dėl užsakymų/parvežimo ir t.t.

Re: Na NIKKA WHITE man nepatiko

2016-03-04- 16:34

pyfpafz rašė:Na NIKKA WHITE man nepatiko nors sakė, kad jis silpnai durpinis. Anas man užneša į Leathermas honing oil XD
O va READBREST ir WHITE GEESE nieko, juos geriu mėgaudamasis, o NIKKA jau norisi užkast :)


Skaitau savo seną postą ir galvoju, kad reik susirast ir per naują paragaut tą NIKKA WHITE. :)

Re: Na NIKKA WHITE man nepatiko

2016-03-04- 16:41

pyfpafz rašė:
pyfpafz rašė:Na NIKKA WHITE man nepatiko nors sakė, kad jis silpnai durpinis. Anas man užneša į Leathermas honing oil XD
O va READBREST ir WHITE GEESE nieko, juos geriu mėgaudamasis, o NIKKA jau norisi užkast :)


Skaitau savo seną postą ir galvoju, kad reik susirast ir per naują paragaut tą NIKKA WHITE. :)

Ieškai sobutylnykų ? :E

Re: Na NIKKA WHITE man nepatiko

2016-03-04- 16:44

Vincukas rašė:
pyfpafz rašė:
pyfpafz rašė:Na NIKKA WHITE man nepatiko nors sakė, kad jis silpnai durpinis. Anas man užneša į Leathermas honing oil XD
O va READBREST ir WHITE GEESE nieko, juos geriu mėgaudamasis, o NIKKA jau norisi užkast :)


Skaitau savo seną postą ir galvoju, kad reik susirast ir per naują paragaut tą NIKKA WHITE. :)

Ieškai sobutylnykų ? :E


Why not!? :cool-down:

Re: Viskis

2016-03-05- 11:23

O as Ardbeg fanas. Labai tipinis, nedazytas ir nesaldintas islay viskis.

Re: Viskis

2016-03-05- 13:12

pastaruoju pusmečiu retkarčiais pagurkšnoju tik dūminių. stainės stiprumo. įdomiau.

Re: Viskis

2016-03-06- 22:26

sadhu rašė:O as Ardbeg fanas. Labai tipinis, nedazytas ir nesaldintas islay viskis.

Tikrai kad specifinis, baigiu butelį išgert ir vis dar nesuprantu, patinka jis man ar ne?

Re: Viskis

2016-03-08- 21:11

Edas: su laiku jis tampa vis gardesnis ir gardesnis, pamegus sita prie saldziu jau nebegrysi.. ;)

Re: Viskis

2016-03-10- 17:03

Kovo 11 pasitiksiu su samurajais. :)
Prikabinti failai
image.jpeg

Re: Viskis

2016-03-10- 17:12

pyfpafz rašė:Kovo 11 pasitiksiu su samurajais. :)

Pasikviesk ka nors i svecius, nes jeigu vienas busi tai samurajai ir ant baltu arkliu gali atjoti
Atsakymo rašymas