Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-29- 1:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 114 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Leatherman
StandartinėParašytas: 2016-08-17- 23:40 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
loki rašė:
Man jo replės sulūžo traukiant gan ploną vinuką.

Nenustebčiau, jeigu tavo letenoje ir Wave replės sulūžtų... :E

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leatherman
StandartinėParašytas: 2016-08-18- 0:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Panašu į broką ten buvo, su tokiu darbu ir "pincetinis" handymanas būt susitvarkęs.. na, bet nuosėda liko. :E


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leatherman
StandartinėParašytas: 2016-08-18- 10:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2014-02-04- 12:18
Pranešimai: 55
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
_Vladas_ rašė:
SVO rašė:
turbut teks zirkluciu atsisakyt vardan kamsciatraukio :beer:

Sakyčiau priešingai - išvykus į gamtą žirklučių man prireikia dažniau nei kamščiatraukio.
Be to, kamštį galima išsukti ir su peilio geležte. Arba pasiimti papildomai medvaržtį. ;)
Kitą vertus, SC4 ta pjūklelio geležtė ne ką teapsunkina. Juo labiau, kad iš pjūklelio galima pasigaminti kokį kitokį reikalingą įrankį, pvz. dvišakį kabliukams iš žuvų gerklės išimti + kablį katiliukui nuo laužo nukelti.

Kas dėl stiprumo, tai turistaujant pesčiomis ar žvejyboje Juise stiprumo per akis. :ok:


Na vietoj zirkluciu visada peiliuku galima pasinaudoti, bent jau situacijose kurios man pasitaiko (nukirpti vala dazniausiai)
Su atlenkiamu peiliu tikrai bijociau kamsti vyno issukinet, ties lankstu gaunasi nemaza apkrova skersine.
Medvarzciu nesiotis kazkodel nesu linkes :)
O vat pjuklo perdirbimas i dvisaki kabliams issegt aukso verta ideja, galetu is gamyklos taip eiti su galu dvisakiu.
Katiliuko, kuris turi vielos arba troselio rankena-kilpa nuemimui labai tinka ir pats pjukliukas, dantys puikiai uzsikabina, ismeginta praktikoje. Aisku jei tai ne katiliukas, o katilas, tuomet kita kalba.
Pas mane stovyklaujant pesciomis dazniausiai buna katiliukas be jokiu rankenu arba paprastas nerudijancio plieno puodelis del svorio, tai cia todel repliu ir reikia.

Dekui uz patarimus, dabar jau turbut galutinai apsistojau ties leatherman juice cs4


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leatherman
StandartinėParašytas: 2016-09-30- 21:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2014-02-04- 12:18
Pranešimai: 55
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
CS4 jau kisenej.
As cia taip niekada anksciau nemeginau zirklem karpyt pinto valo. Visada su peiliu nupjaudavau arba su ziebtuveliu nudegindavau.

Cia normalu, kad zirklutes jo neima? Popieriu, ar monofilamentini vala kerpa be problemu.
https://youtu.be/x60MqOmCa1M


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leatherman
StandartinėParašytas: 2016-10-01- 10:55 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
SVO rašė:
CS4 jau kisenej.
As cia taip niekada anksciau nemeginau zirklem karpyt pinto valo. Visada su peiliu nupjaudavau arba su ziebtuveliu nudegindavau.

Cia normalu, kad zirklutes jo neima? Popieriu, ar monofilamentini vala kerpa be problemu.
https://youtu.be/x60MqOmCa1M

Na... Kiekvienas Leatherman turi skirtingo "kalibro" žirklutes, kaip kad ir skirtingo lygio reples ir pan. Žirklutės ant mano Leatherman Surge ir per tvarstį eina kaip per sviestą, bet iš Juice aš daug nesitikėčiau — juk dydis atitinkamas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leatherman
StandartinėParašytas: 2016-11-27- 2:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-15- 19:57
Pranešimai: 132
Miestas: Vilnius
Sveiki,
Oj senokai buvau užsukęs ir vėl turiu krūvą klausimų, bet šį kart apie Leatherman.

Taigi, darbui pirkau Wingman modelį. Man jis patiko dėl kelių priežasčių: kirpimo replės veikia spaudimo principu (kaip normalios "kūsačkės"), o ne žirkliniu principu ir šiaip replės užtaisytos su spyruokle, kaina buvo labai patraukli, įrankių pasirinkimas tenkino, nes kišenėje dar senukas victorinox'as guli.
Ne per seniausiai nulūžo mažo atsuktuvo (ant dildės) galiukas ir pradėjau galvoti bendrai apie naują multitool'ą, nes ne visose aplikacijosi Wingman'ą galiu panaudoti, o ir šiaip būtų gerai naudotis tik vienu įrankiu.

Pirmas klausimas: ar be wingman, sidekick, REV serijos, yra kitų gamintojo modelių ,kurie turėtų kirpimo reples kurios susiglaudžia? kelis kart teko skolintis kolegos skeletool'ą ir tas žirklinis kirpimas plonesniems, daugiagysliams laidams (o pas mane jie kasdienybė) nelabai sueina.
Antras: Panašu, kad rinkčiausi Surge modelį, bet tas 420HC peiliukui manęs nežavi. Gal kam teko girdėti ar įsigyti (o gal kas ir gamina?) geresnės kokybės peiliuką? Taip, žinau, kad TTI su S30V yra variantas klausimo sprendimui, bet dėl vieno įrankio trūkumo tikriausiai tektų atsisakyti to modelio

Taip pat, kas turit Surge modelį, ar jo keičiamas pjūklas/dildė tvirtinasi tokiu pačiu principu kaip elektrinių siaurapjūklių geležtės? nes iš nuotraukų labai panašu
Į šitą klausimą lengvai sau atsakiau. tvirtinasi taip pat... Man tai reiškia, kad galėsiu pasidaryti papildomų įrankių pats :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leatherman
StandartinėParašytas: 2016-11-27- 14:07 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
swerfot rašė:
Taip pat, kas turit Surge modelį, ar jo keičiamas pjūklas/dildė tvirtinasi tokiu pačiu principu kaip elektrinių siaurapjūklių geležtės? nes iš nuotraukų labai panašu
Į šitą klausimą lengvai sau atsakiau. tvirtinasi taip pat... Man tai reiškia, kad galėsiu pasidaryti papildomų įrankių pats

tinka. tik kitu gamintoju pjukliukai kiek siauresni negu Leatherman'o. mano atveju, teko isikirpti is skardos "adapteri" kad idejus kito gamintojo pjukliuka, pastarasis neklibetu.
P.S. dabar Surge gaminamas su keiciamomis repliu "kandimis" (ar kaip jos ten po velniu vadinasi?..)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leatherman
StandartinėParašytas: 2016-11-27- 15:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-15- 19:57
Pranešimai: 132
Miestas: Vilnius
Nu keičiasi, gaila, bet neko išbandyti darbo sąlygomis tų keičiamų. Man darbe tenka kramsnoti mikrofoninius/balansuotus audio kabėlius. Jie multigysliai ir ploni, tai tie žirkliniai kirptukai (pvz skeletool) dažnai tik sulenkia laidą, arba nužievinimas tampa kiek nepatogus. Kabant 5 metrų aukštyje nevisada smagu su savim temptis pusę įrankių dėžės, tai dabar kabinėjuos prie kiekvienio įrankelio multitoole :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leatherman
StandartinėParašytas: 2017-05-20- 18:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-15- 19:57
Pranešimai: 132
Miestas: Vilnius
turiu dar porą klausimų: ar kas esat susidūrę su leathermano peilio keitimu? gal žinot kur galima patikimai nusipirkt ar užsisakyt geresnio plieno peiliuką? Gal kas iš Lietuvos meistrų apsiimtų gamyba?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leatherman
StandartinėParašytas: 2017-06-05- 9:41 
Atsijungęs
LPA narys

Užsiregistravo: 2012-09-27- 16:08
Pranešimai: 271
Šalis: Lietuva
Miestas: Kėdainiai
Gal kas žinos .Draugui sulūžo Freestyle replės . Pirkta greičiausiai ne Lietuvoje. Kaip pasinaudoti garantija ir kokios sąlygos ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leatherman
StandartinėParašytas: 2017-06-05- 17:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 304
Miestas: Vilnius
Pagal idėją, oficialus atstovas yra AIC, jie turėtų apsiimti garantiniu. Jei nieko nemaišau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leatherman
StandartinėParašytas: 2017-12-19- 1:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2014-02-04- 12:18
Pranešimai: 55
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
SVO rašė:
CS4 jau kisenej.
As cia taip niekada anksciau nemeginau zirklem karpyt pinto valo. Visada su peiliu nupjaudavau arba su ziebtuveliu nudegindavau.

Cia normalu, kad zirklutes jo neima? Popieriu, ar monofilamentini vala kerpa be problemu.
https://youtu.be/x60MqOmCa1M


Pasirodo mano plonu pintu valu jokios zirkles neima, kruva ismeginau, tik peilis arba mikro znyples geros. Beje tas mano juice cs4 gabalais subyrejo kisenej beguledamas, perluzo ir iskrito vidine detale, kuri pasipriesinima duoda atlenkiant irankius, nezinau kaip vadinasi. Sutaise, vel kaip naujas, bet lyg ir nusivyliau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leatherman
StandartinėParašytas: 2018-12-13- 20:42 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
kaip AIC.lt su Leatherman garantija?
reikalas tokis, kad 2005 pirkau smaragdineje saloje Leatherman PT (Pocket tool). parduotuve veliau uzsidare.
benaudojant, nuluzo vidutinis atsuktuvas. pakeistu ji aic?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leatherman
StandartinėParašytas: 2018-12-13- 20:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:
kaip AIC.lt su Leatherman garantija?
reikalas tokis, kad 2005 pirkau smaragdineje saloje Leatherman PT (Pocket tool). parduotuve veliau uzsidare.
benaudojant, nuluzo vidutinis atsuktuvas. pakeistu ji aic?


:sceptic: Pavedi mums išsiaiškint ir raportuot ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leatherman
StandartinėParašytas: 2018-12-14- 21:30 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
Vincukas rašė:

:sceptic: Pavedi mums išsiaiškint ir raportuot ?

jeigu nori - gali atlikti Kaledine misija.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 114 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007