Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Re: Algirdo peiliai

2016-10-26- 11:34

Na neprabangus tas peilis, bet pasikrapštyti teko.
Prikabinti failai
01.JPG
03.JPG
04.JPG
05.JPG
06.JPG
07.JPG

Re: Algirdo peiliai

2016-10-26- 13:32

Ojėj, nu bet ta geležtės forma tai tikrai baisus nesusipratimas... :-/ Dabar, kai peilis baigtas, jinai atrodo dar smarkiau akį rėžia. Žinau, kad žmonių būna su visokiais skoniais ir grožio supratimais, bet šitas atvejis toks prie ekstremalių :-) Gaila rimto meistro darbo :-)

Re: Algirdo peiliai

2016-10-26- 13:52

Aš irgi tokių formų labai nemėgstu, bet man ji įprasta klasikinė bouy.

Re: Algirdo peiliai

2016-10-26- 13:55

mahelad rašė:Aš irgi tokių formų labai nemėgstu, bet man ji įprasta klasikinė bouy.

Bowie? Tai kad toli gražu... Čia labiau toks gerokai deformuotas bowie :-/

Re: Algirdo peiliai

2016-10-26- 14:22

O man jis visai nieko, toks neįprastas. Smagus rankoj, nors jie man visada smagūs. Gyvai jis atrodo puikiai.

Re: Algirdo peiliai

2016-10-27- 8:23

Rankena tai gražiai padaryta :liuks: Tik mano akims geležtės ir rankenos susijungimo vieta vizualiai "sunki" gavosi.

Re: Algirdo peiliai

2016-10-27- 10:25

Ką jau padarysi kad toks gavosi. Galiu garantuoti antro tokio nebus, bus kitas dar baisesnis. Pasidarė įdomu, kiek aš padariau peilių ant katrų pasirašiau, taigi tas 19-tas. Kaip ir nesmagu pasidarė, palyginus su kitų meistrų triženkleis skaičiais.

Re: Algirdo peiliai

2016-10-27- 10:31

Algirdas rašė:Ką jau padarysi kad toks gavosi. Galiu garantuoti antro tokio nebus, bus kitas dar baisesnis. Pasidarė įdomu, kiek aš padariau peilių ant katrų pasirašiau, taigi tas 19-tas. Kaip ir nesmagu pasidarė, palyginus su kitų meistrų triženkleis skaičiais.

Čia reiktu žiūrėti iš kitos pusės :) Dar tik pradžia, o peiliai jau kokybiški ir originalūs :)

Re: Algirdo peiliai

2016-10-27- 12:02

mahelad rašė:
Algirdas rašė:Ką jau padarysi kad toks gavosi. Galiu garantuoti antro tokio nebus, bus kitas dar baisesnis. Pasidarė įdomu, kiek aš padariau peilių ant katrų pasirašiau, taigi tas 19-tas. Kaip ir nesmagu pasidarė, palyginus su kitų meistrų triženkleis skaičiais.

Čia reiktu žiūrėti iš kitos pusės :) Dar tik pradžia, o peiliai jau kokybiški ir originalūs :)

Aš ne toks optimistas, man bet katras sekantis peilis gali būti paskutinis. Bet tikiuosi dar pasipriklinti , ant pykčio kai kam.

Re: Algirdo peiliai

2016-10-27- 12:24

Algirdas rašė:
mahelad rašė:
Algirdas rašė:Ką jau padarysi kad toks gavosi. Galiu garantuoti antro tokio nebus, bus kitas dar baisesnis. Pasidarė įdomu, kiek aš padariau peilių ant katrų pasirašiau, taigi tas 19-tas. Kaip ir nesmagu pasidarė, palyginus su kitų meistrų triženkleis skaičiais.

Čia reiktu žiūrėti iš kitos pusės :) Dar tik pradžia, o peiliai jau kokybiški ir originalūs :)

Aš ne toks optimistas, man bet katras sekantis peilis gali būti paskutinis. Bet tikiuosi dar pasipriklinti , ant pykčio kai kam.

Na kaip bebūtų tu peilius kepi ne serijomis, o vienetais, galima vadinti meno kūriniais. Taip kad gali drąsiai statyti kokį koeficientą prie kiekio arba tiesiog didžiuotis esamu peilių kiekiu.

Re: Algirdo peiliai

2017-01-18- 14:59

Nr. 20 Relaksas. Geležtė , velniai žino kokio kardo ar šaškės nuolauža. Rankena senas nulaužtas plaktuko kotas. Dėklas iš prieškarinio kerzinio bato aulo odos. Rankenos tvirtinimas kiauruminis kniedytas. Bolsteriai iškastinis žalvaris, artilerijos gilzės atplaiša. Visi įrankiai naudoti gaminant Nr.20 matosi šalia peilio, na buvo dar šmirgelis ir grąžtas kotui pradurti. . Minimum pastangų, ir apie vieną valandą relakso.
Linkiu ir jums pabandyti.
Prikabinti failai
1.jpg
2.jpg
3.JPG
5.JPG
6.JPG

Re: Algirdo peiliai

2017-01-18- 16:06

Algirdas rašė:Nr. 20 Relaksas. Geležtė , velniai žino kokio kardo ar šaškės nuolauža. Rankena senas nulaužtas plaktuko kotas. Dėklas iš prieškarinio kerzinio bato aulo odos. Rankenos tvirtinimas kiauruminis kniedytas. Bolsteriai iškastinis žalvaris, artilerijos gilzės atplaiša. Visi įrankiai naudoti gaminant Nr.20 matosi šalia peilio, na buvo dar šmirgelis ir grąžtas kotui pradurti. . Minimum pastangų, ir apie vieną valandą relakso.
Linkiu ir jums pabandyti.


Dailiai rankiniu būdu raižytas...meno kūrinys!

Re: Algirdo peiliai

2017-01-18- 17:04

GAdas rašė:
Algirdas rašė:Nr. 20 Relaksas. Geležtė , velniai žino kokio kardo ar šaškės nuolauža. Rankena senas nulaužtas plaktuko kotas. Dėklas iš prieškarinio kerzinio bato aulo odos. Rankenos tvirtinimas kiauruminis kniedytas. Bolsteriai iškastinis žalvaris, artilerijos gilzės atplaiša. Visi įrankiai naudoti gaminant Nr.20 matosi šalia peilio, na buvo dar šmirgelis ir grąžtas kotui pradurti. . Minimum pastangų, ir apie vieną valandą relakso.
Linkiu ir jums pabandyti.


Dailiai rankiniu būdu raižytas...meno kūrinys!

Dėkui, malonu atitikti tamstos standartus.

Re: Algirdo peiliai

2017-01-23- 11:56

Bendras ilgis 24 cm. Ašmenys Kęstučio. Medžiagos, melchioras ir ebonitas. Rankinis graviravimas.
Prikabinti failai
g1.JPG
g2.JPG
g3.JPG
g4.JPG
g5.JPG
g6.JPG
g7.JPG
g8.JPG

Re: Algirdo peiliai

2017-01-23- 15:06

Peilis simpatiškas, tik makštis atrodo neišbaigta. Trūksta to ornamento virš ir po ovalu su stirninu. 8(
Atsakymo rašymas