Atsakymo rašymas

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-10- 6:29

Puikus peiliukas. Dėkoju sumanytojams, kūrėjams ir gamintojams. Taip pat visiems prisidėjusiems prie šio projekto įgyvendinimo.

Re: Norim centro

2017-03-10- 10:37

swerfot rašė:Man tai vis kliūva tas varžtas ne per centrą :ugly: Kas nors dar pastebėjot?

o, kokis siaubas... tikiuosi pasaulis į priešingą pusę dėl to nepradės suktis.

Re: Norim centro

2017-03-10- 12:59

Banginis rašė:o, kokis siaubas... tikiuosi pasaulis į priešingą pusę dėl to nepradės suktis.

Kas mane labiausiai stebina, tai kad šį kartą PyfPafz nebuvo pirmasis, kuris pastebėjo dalyką ne per centrą... :O

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-10- 16:04

Pyfpafzas pirstus nusipjove, tai ne tas rupi dabar :))

Re: Norim centro

2017-03-10- 19:43

swerfot rašė:Kas mane labiausiai stebina, tai kad šį kartą PyfPafz nebuvo pirmasis, kuris pastebėjo dalyką ne per centrą... :O

skirk varžtą nuo клинок'o
mane tai labiausiai stebina, kodėl niekas iki šiol nepasireiškkia naujoje temoje?.. :/

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-10- 21:55

Bijo tapke gauti į nosį :)

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-10- 22:29

Smagus peiliukas. Labai džiugina ir ačiū visiems prie projekto prisidėjusiems.

Re: Norim centro

2017-03-11- 0:03

Banginis rašė:
swerfot rašė:Kas mane labiausiai stebina, tai kad šį kartą PyfPafz nebuvo pirmasis, kuris pastebėjo dalyką ne per centrą... :O

skirk varžtą nuo клинок'o
mane tai labiausiai stebina, kodėl niekas iki šiol nepasireiškkia naujoje temoje?.. :/

Visi dar kaifuoja nuo 2016 foruminio.Pats tai irgi nepasireiskiai :).Beje apie forumini 2016,puikus darbas,pagarba meistrui ir sio projekto koordinatoriui Vladui.Vienas mazas pastebejimas-man pasirode kad klipsa siek tiek per standi,is dzinsu sunkokai issilupa.

Re: Norim centro

2017-03-11- 1:50

Svajus rašė:
Banginis rašė:
swerfot rašė:Kas mane labiausiai stebina, tai kad šį kartą PyfPafz nebuvo pirmasis, kuris pastebėjo dalyką ne per centrą... :O

skirk varžtą nuo клинок'o
mane tai labiausiai stebina, kodėl niekas iki šiol nepasireiškkia naujoje temoje?.. :/

Visi dar kaifuoja nuo 2016 foruminio.Pats tai irgi nepasireiskiai :).Beje apie forumini 2016,puikus darbas,pagarba meistrui ir sio projekto koordinatoriui Vladui.Vienas mazas pastebejimas-man pasirode kad klipsa siek tiek per standi,is dzinsu sunkokai issilupa.


Kažką tu sumaišei... :oops:
Prie kostiuminio foruminio nešiojamas kostiumas, o ne džinsai. XD

Re: Norim centro

2017-03-11- 20:09

Kasko as nesuprantu,tai peilis prie kostiumo ar kostiumas prie peilio.Velniava,neturiu kostiumo,tai teks arba peili parduoti arba kostiuma pirkti,vienos islaidos :( :)

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-11- 20:58

derink prie sportinio kostiumo. su viena полоск'e.

Re: Norim centro

2017-03-11- 22:28

swerfot rašė:
Banginis rašė:o, kokis siaubas... tikiuosi pasaulis į priešingą pusę dėl to nepradės suktis.

Kas mane labiausiai stebina, tai kad šį kartą PyfPafz nebuvo pirmasis, kuris pastebėjo dalyką ne per centrą... :O


Sorry, pats prisi3,14...zdelinai... XD Dabar ir srėbk. XD XD XD

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-13- 17:35

Доброго дня!

Огромное спасибо всем причастным!

Немного фото :D

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-13- 17:46

Отличные фото. +1
Интересно узнать и мнение о ноже.
----
Puikios nuotraukos. +1
Įdomi būtų ir nuomonė apie peilį.

Re: "Foruminis-2016"

2017-03-13- 18:43

Pagaliau ir pas mane atkeliavo. Kad taip savaitėlę anksčiau, tai būtų tiesiai ant tortadienio.
Dėkui visiems, kieno dėka atsirado šis puikus gaminys :liuks:
Atsakymo rašymas