Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Re: Laikrodžiai

2017-11-24- 21:38

mahelad rašė:Nežinau. Turiu Gshock, dabar ant rankos Suunto. Bet vat nėra man sielos elektroniniuose laikrodžiuose. Mechanika kitas reikalas.

Jo man taipat mechanika arciau dusios,bet norisi kartais pakeisti,tai todel turiu keleta laikroduku :)

Re: Laikrodžiai

2017-11-25- 15:37

swerfot rašė:gal tik bateriją kartą per 10 metų pakeist...

is asmenines patirties, pirmo Gshock'o, keiciau po 9 metu.

Re: Laikrodžiai

2017-11-28- 19:19

Vostok Europe gerbėjams: artimiausiom dienom kartu su vienu pirkiniu gausiu "dovanų" laikrodį Vostok Europe “Expedition North Pole”:
https://www.laikrodziai.lt/lt/rankiniai ... 30le.12491
Kadangi man jis neįdomus, iš karto mesiu pardavimui, gal net neišpakavęs. Jei kas norit, galit jau dabar rezervuotis, forumiečiams atiduočiau už labai humanišką kainą.
Vostok.png

Re: Laikrodžiai

2017-11-28- 19:29

Rezervuoju iki humaniškos kainos išsiaiškinimo.

Re: Laikrodžiai

2017-11-28- 19:55

ramanc rašė:Rezervuoju iki humaniškos kainos išsiaiškinimo.

OK, rezervuota. Kai atvyks patikrinsiu kokia tiksliai spalva/variacija (lyg tai būna jų ten skirtingų) ir galėsim kalbėt apie kainą. Kažkada šią savaitę.

Re: Laikrodžiai

2017-11-28- 19:56

swerfot rašė:
ramanc rašė:Rezervuoju iki humaniškos kainos išsiaiškinimo.

OK, rezervuota. Kai atvyks patikrinsiu kokia tiksliai spalva/variacija (lyg tai būna jų ten skirtingų) ir galėsim kalbėt apie kainą. Kažkada šią savaitę.
Ok.

Išsiųsta naudojantis VTR-L09 Tapatalk 4 Lt

Re: Laikrodžiai

2017-11-28- 21:58

swerfot rašė:Vostok Europe gerbėjams:
Vostok.png

Tikriausiai varikls bus japonas. Bent 2015 metais su UAB "Koliz" vyr dizaineriu šnekėjau, sakė Myiota variklius naudoja vienoje serijoje kvarcinių laikrodžių.

Re: Laikrodžiai

2017-11-28- 23:12

swerfot
Tu kaip ale forumo administracijos įgaliotinis turėtum bent nau žinoti kur skelbimus reikia skebti. ;)

Re: Laikrodžiai

2017-11-29- 0:12

pyfpafz rašė:swerfot
Tu kaip ale forumo administracijos įgaliotinis turėtum bent nau žinoti kur skelbimus reikia skebti. ;)

Čia dar ne skelbimas -- skelbimo skelbti negaliu, kadangi daikto dar neturiu. Čia buvo pasiūlymas rezervuotis iš anksto, jei yra norinčių. Skelbimas atsiras tada, kai daiktas bus pas mane ir jei rezervaciją padaręs forumietis nepaims ;-)

Re: Laikrodžiai

2017-11-29- 10:17

swerfot rašė:Čia dar ne skelbimas -- skelbimo skelbti negaliu, kadangi daikto dar neturiu

kas tada? nejaugi, skelbimo anonsas?

Re: Laikrodžiai

2017-11-29- 10:41

Nu nereikia čia to pavydo. Labai aiškiai parašiau, kas čia yra. Antrame sakinyje, tiesiai po pirmojo:
Čia buvo pasiūlymas rezervuotis iš anksto, jei yra norinčių.

Re: Laikrodžiai

2017-11-30- 18:16

Tai va, laikrodis atvyko pas mane, ir sėkmingai išvyko į Kauną :-) Skelbimo nebus.

Re: Laikrodžiai

2017-11-30- 19:54

swerfot rašė:Tai va, laikrodis atvyko pas mane, ir sėkmingai išvyko į Kauną :-) Skelbimo nebus.

Išvyko, bet dar neatvyko :)
labiausiai patiko komentaras
Banginis: kas tada? nejaugi, skelbimo anonsas?

Re: Laikrodžiai

2017-12-08- 7:34

Vilniečiai, kur priduodate mechaninius laikrodžius taisyti?

Re: Laikrodžiai

2017-12-08- 9:27

DaniSei rašė:Vilniečiai, kur priduodate mechaninius laikrodžius taisyti?


Lukšio g. Ogminos pastate yra "Savas laikas" šveicariškų laikrodžių taisytojai taip pat Pilies gatvėje tarp cerkvių yra "Šveicarija" ir ten rūsyje taip pat dirba šveicariškų laikordžių meistras. Visi minėti-geri meistrai.
Atsakymo rašymas