Apie peilius nuo A iki Z. Ir apie viską, kas susiję su peiliais.
Atsakymo rašymas

Re: Atkalbėkite nuo peilio

2018-12-07- 13:34

Turiu gal tris Benchus: Croced, tą kur River, Barasha, Emysary. Galiu juo duoti čiupinti. Bet du Osborne, tai gi tas pats dizaineris, o tas crokedas šiaip bowie. Bet dėl axis, ar šiaip dėl kokybės gal tiks? Bet šiaip, gal klausyk Vincuko, tiesą kalbą.

Re: Atkalbėkite nuo peilio

2018-12-07- 15:18

pyfpafz rašė:Gal kas turite gyvai pačiupyt?
Atkalbėkite

Neatkalbesiu... Turiu ir siulau nedelsti ir pirkti.
Puikus EDC, lengvas, patogus, tinka ir siula nupjauti, piestuka pagalasti ir desryte papjaustyti. As 100% patenkintas ir nesigailiu, kad nusipirkau.

Re: Atkalbėkite nuo peilio

2018-12-07- 17:04

Vincukas rašė:Neklausyk tu to Gado - ar gi jis gerai tau patars? 8(
Tu manęs klausyk. Nu, kur tu su tokia pahabnai mėlyna plastmasine rankena eisi ? Kam tu jį parodysi ? Tik išsitrauksi, tai ne tik žmonės, bet ir tavo atšerti žvėrys išsibėgios. Nu, ir per mažas jis tavo rankenai - vis dėl to XL :O ! Va, pažiūrėk, keliais postais aukščiau, Vladas foto įdėjo - va tavo razmerčikas. Su tokiu, tskant, ir į darbą ir į sodą, ir pas mylimus žvėris negėda ;)


Neįtikinai. 8(
Man toks argumentas "ką pagalvos kiti" niekada neveikia. :E
GAdas geriau mane pažįsta... :drink:

Re: Atkalbėkite nuo peilio

2018-12-10- 14:27

pyfpafz rašė:
Vincukas rašė:Neklausyk tu to Gado - ar gi jis gerai tau patars? 8(
Tu manęs klausyk. Nu, kur tu su tokia pahabnai mėlyna plastmasine rankena eisi ? Kam tu jį parodysi ? Tik išsitrauksi, tai ne tik žmonės, bet ir tavo atšerti žvėrys išsibėgios. Nu, ir per mažas jis tavo rankenai - vis dėl to XL :O ! Va, pažiūrėk, keliais postais aukščiau, Vladas foto įdėjo - va tavo razmerčikas. Su tokiu, tskant, ir į darbą ir į sodą, ir pas mylimus žvėris negėda ;)


Neįtikinai. 8(
Man toks argumentas "ką pagalvos kiti" niekada neveikia. :E
GAdas geriau mane pažįsta... :drink:


Neklausyk nei Gado nei kokio youtuberio Wranglerstar. Nuotraukose mėlyna tikrai daili, bet prisimink, pagrindinis tavo kontaktas su peiliu bus delnas -> rankena, taip, turėdamas rankoje nematysi toks plasmasės, tačiau ją jausi kiekvieną naudojimo minutę, kiekvieną kartą davęs kam nors jį pačiupinėti sakysi "Na jo rankena plasmasinė bet...". Taip teisinsi ne tik kitiems bet ir sau.

Gal ir susitaikysi su tuo, teisndamas sau save, kad padarei gerą pasirinkimą, tačiau pasamonėje visada žinosi apie šitą jo trūkumą ir jis niekur nedings bei visada apie save primins.

Re: Atkalbėkite nuo peilio

2018-12-10- 16:41

PauliusJ rašė:<...> apie šitą jo trūkumą <...>


Kokį trūkumą? :/

Re: Atkalbėkite nuo peilio

2018-12-10- 17:58

ek rašė:
PauliusJ rašė:<...> apie šitą jo trūkumą <...>


Kokį trūkumą? :/


apie plasmasinę rankeną, ir tai, kad dėl jos atrodo, kaip Gariūnuose vaikams parduodami peiliai, su kuriais net apsauga į ranginį praleistų, nes atrodo kaip žaislinis :D

Re: Atkalbėkite nuo peilio

2018-12-10- 17:58

Turiu Bugout mėlyną. Lengvas, mažas, klipsas fainas. Tik kad Klaipėdoje aš.

Re: Atkalbėkite nuo peilio

2018-12-10- 17:59

PauliusJ rašė:apie plasmasinę rankeną, ir tai, kad dėl jos atrodo, kaip Gariūnuose vaikams parduodami peiliai, su kuriais net apsauga į ranginį praleistų, nes atrodo kaip žaislinis :D

Plastmasinė rankena pati savaime nėra joks trūkumas. Spalva — skonio reikalas.
Ar plastmasinė rankena ir ryškiai mėlyna spalva tinka tam tikram peiliui ir/ar patinka tam tikram savininkui — čia jau visai kitas klausimas.

Re: Atkalbėkite nuo peilio

2018-12-10- 20:42

turint noro - plasmasines kriaunas galima pakeisti i kriaunas, padarytas is rimtesniu medziagu.

Re: Atkalbėkite nuo peilio

2018-12-10- 22:18

Čia panašiai kaip buvo su BOYE peiliu, atkalbinėjo visi kas nei neturi, nei laikę. :E

Re: Atkalbėkite nuo peilio

2018-12-11- 11:11

pyfpafz rašė:Čia panašiai kaip buvo su BOYE peiliu, atkalbinėjo visi kas nei neturi, nei laikę. :E

Klausyk, pats kreipeisi dėl nuomonių, tai malonėk jas ir išklausyti. A priori galima numanyti, kad jos bus skirtingos. O jei nuomonės nepatinka ar jų išsakytojai neįtinka, nesikreipk ir neklausk. Kutūringa yra be išankstinio nusistatymo audiatur et altera pars.

Re: Atkalbėkite nuo peilio

2018-12-11- 11:17

Nu tokia tema, kad atkalebėti, aš pats to benchmade norėčiau tai netik tave bet ir save atkalbinėju XD

Re: Atkalbėkite nuo peilio

2018-12-11- 11:58

Na man asmeniškai iš viso Benchmade asortimento kiek yra tekę čiupinėt, matyt gyvai ar matyt internete, tai tik pora egzempliorių patiko (Nitrous Stryker ne-tanto ir Torrent). Visi kiti kažkokie nei šis nei tas dizaino prasme.

Re: Atkalbėkite nuo peilio

2018-12-11- 14:21

Prašau atkelbėkite nuo šito http://www.peiliai.net/index.php?id_pro ... er=product
peilis.jpg

Re: Atkalbėkite nuo peilio

2018-12-11- 16:13

Nafik tau jo reikia... 8( Ką, dar nepakanka?
Atsakymo rašymas