Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Sveiki, Parodau savo

2011-03-22- 23:45

Sveiki,
Parodau savo naujausią peiliuką. Mažas, 12cm neck-knife

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis


witam,
prezentuję mój najnowszy nożyk. Mały, 12cm neck-knife

Latwa praca!

2011-03-23- 8:27

Latwa praca!

Ričardas rašė: Latwa

2011-03-23- 14:43

Ričardas rašė:Latwa praca!


Lenkiškai tai reiškia "lengvas darbas". Ar esi tikras, kad parašei būtent tai, ką norėjai parašyti? :/
Nes darbo į šį peiliuką, o ypač į paviršių apdirbimą, įdėta nemažai.
Aš sakyčiau "ladna praca", t.y. gražus darbas. ;)

Atsiprašau turėjo būt

2011-03-23- 23:37

Atsiprašau turėjo būt ,,pienkna"

Aogami ... Grūdinat pats ar

2011-03-30- 22:41

Aogami ... Grūdinat pats ar perkat užgrūdintą plieną?

Dėkoju už jūsų

2011-04-19- 9:27

Dėkoju už jūsų komentarus:)
Žemiau mano naujausias darbas - šefo peilis. Ilgis daugiau nei 33cm

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Paveikslėlis

---
dziękuję za komentarze :)
Niżej moja najnowsza praca - nóż szefa kuchni. Długi na ponad 33cm

Aogami ... Grūdinat się lub utwardzone perkat stali?


Turiu kitų žodžių? Aš nesuprantu klausimo. translate.google.com nepaaiškina, kaip

----
mogę prosić innymi słowami? nie rozumiem pytania. translate.google.com nie tłumaczy jak należy


Pagarbiai
Marcin

killrathi rašė: mogę prosić

2011-04-19- 20:16

killrathi rašė:mogę prosić innymi słowami? nie rozumiem pytania. translate.google.com nie tłumaczy jak należy


Pytanie brzmialo:
"Aogami... Hartujesz sam czy kupujesz juz hartowana stal?"

A Szef znakomity. :)
Jedynie wyciece u rekojesci widzimisie inaczej:

dscf0913n-red.JPG

aogami grūdinau pats. Man

2011-04-22- 9:59

aogami grūdinau pats. Man pavyko gauti receptą iš kalvio japono. Aš pirmiausia padariau bandymus ant plieno gabalų. Nežinau tiksliai kietumo, bet jis yra didesnis kaip 60 HRC

---
aogami hartowałem samodzielnie. Udało mi się zdobyć przepis od japońskiego kowala. wpierw zrobiłem próby na kawałkach stali. Dokładnej twardości nie znam, ale jest powyzej 60HRC

paskutiniai

2011-05-20- 17:31

paskutiniai darbai:
Scagel


PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

http://www.youtube.com/watch?v=5-llbDge6AQ#

2. Camilus OVB

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

http://www.youtube.com/watch?v=Bnh7Lp73Brs#

malonaus žiūrėjimo
Marcin

Scagel widac ze zrobiony

2011-05-21- 0:56

Scagel widac ze zrobiony staranne, ale rekojesc zbyt sczupla wygliada. Natomiast klinge Camillusa "ubrales" bardzo trafnie. :)

Matosi, kad Scagel padarytas stropiai, bet rankena plonoka atrodo. Tuo tarpu Camillus geležtę "aprengei" labai vykusiai. :)

Scagel visai tiktų panaudoti

2011-05-21- 12:06

Scagel visai tiktų panaudoti kaip mažą mačetę. Tada ir rankenos plonumas visai tiktų. Ir išviso ta rago rankena neblogai žiūrisi.

Mažas, 12cm neck-knife man

2011-05-21- 13:54

Mažas, 12cm neck-knife man labai patiko . Idomu kur Vilniuje ben panašų galima nusipirkti , nes man tai jis lb patiko . Reziume gražūs bei savotiški darbai .

Scagel geležtę pagamino

2011-05-21- 21:44

Scagel geležtę pagamino Tlim.
Peilio ilgis daugiau nei 30cm. Rankena siauriausioje vietoje yra apie 2,5 cm aukščio. Rankenėlės tradiciškai iš odos ir elnio rago.
Jo, rankoje jis yra patogus - filmas rodo, kaip gula į ranką.
ačiū už komentarus:)

----
ostrze scagel wykonał Tlim.
Długość noża to ponad 30cm. Rękojeść w najwęższym miejscu ma ok. 2,5cm wysokości. Rękojeść tradycyjnie w skórę i poroże jelenia.
W ręku leży wygodnie - na filmie widać dokładnie jak się układa.
dzięki za komentarze :)

Sveiki dar kartą, Šį kartą aš

2011-06-27- 13:47

Sveiki dar kartą,
Šį kartą aš noriu parodyti peilis pagamintas iš nerūdijančio aogami super. Peilio ilgis apie 275mm.Rankena pagaminta iš nerūdijančio plieno, alpakų, Amerikos riešutmedžio, vulkanizuoto pluošto, buivolo ragų ir tvirtų medienos nežinoma man.
Tikiuosi, kad kreipsimės į peilio:)

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

video:
http://www.youtube.com/watch?v=4k6p5WLiSAU#


----
witam ponownie,
tym razem pragnę pokazać nóż zrobiony ze stali aogami super. Długość noża to ok 275mm. Rękojeść wykonana jest ze stali nierdzewnej, alpaki, orzecha amerykańskiego, fibry, rogu bawoła oraz czeczoty nieznanego mi drewna.
Mam nadzieję, że nóż przypadnie do gustu :)

The knife looks good and is

2011-06-27- 20:34

The knife looks good :) and is quite large, but the handle place near the fingers guard seems to be a little weak. Anyway the knife looks very beautiful. *2thumbs*

Atsakymo rašymas