Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-29- 22:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1083 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 73  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Įvorės ten, o ne guoliai.
StandartinėParašytas: 2011-02-10- 0:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-01-27- 9:10
Pranešimai: 145
Miestas: Kaunas
Įvorės ten, o ne guoliai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ok! Tegul bus įvorės.
StandartinėParašytas: 2011-02-10- 0:26 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2010-11-12- 18:35
Pranešimai: 516
Miestas: Jurbarkas
Ok! Tegul bus įvorės.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-02-10- 0:42 
Prisijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
e2ards rašė:
Įvorės ten, o ne guoliai.

Įvorė dar kitaip yra slydimo guolis; mums įprasti su šaratukais - riedėjimo guoliai. Medinius slydimo guolius darydavo nedidelių apkrovų mechanizmams. Lietuvoje gamindavo iš skroblo, ąžuolo; užsienyje - Lignum Vitae, Desert Ironwood, Alyva, Buksusas.

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Uzejau toki prietaisiuka
StandartinėParašytas: 2011-06-09- 22:56 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2010-02-10- 20:44
Pranešimai: 138
Miestas: Tauragė
Uzejau toki prietaisiuka http://talks.guns.ru/forummessage/97/81 ... 57850.html, gal kas is forumieciu naudoja, jei nenaudoja gal zino kur toki isigyti?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: sauliusms rašė: ..., jei
StandartinėParašytas: 2011-06-09- 23:37 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10048
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
sauliusms rašė:
..., jei nenaudoja gal zino kur toki isigyti?


Foredom įranga internetu prekiauja daug kas. Pvz. Amazon.com.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Po keletos pamėginimų ir
StandartinėParašytas: 2011-06-10- 13:41 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
Po keletos pamėginimų ir pokalbių su specais, padariau išvadą kad nieko gero su lankščia rankove būti negali :D Jei jau reikia mikrovariklio tai rekomenduočiau pasidairyti į tokius http://cgi.ebay.com/45-000-RPM-Dental-L ... 1c1afd3d26
Vibracija, garsas, kaitimas pas juos bus žymiai mažesnis, be to užstrigus frezai tik sustabdysit variklį o ne sugadinsit visą lanksčia rankovę :)
Ilgus metus varindavau seilę, apžiūrinėdams tokius variklius medicinos parodose, bet nors ir sukuosi šitoi sferoi, nei vieno pigiau kaip 1000lt rasti nepavyko.... o kai parsisiunčiau šitą iš ebay, baigėsi visi bandymai ir iškojimai.
Beje gražteliai dedasi tik tam tikri - 2,35mm koteliu, bet tokie yra visi medicininiai, dantų technikų gražtai/frezos, be to kažką galima rasti ir senukuose.
Ką su juo galima daryti? aš konkrečiai daugiausiai naudoju peilio rankenos formavimui - kuo medis kietesnis tuo geriau jį ima :) Pradžia pasidarau ant diskinio šlifuoklio, o visus įdubimus/įlinkimus džniausiai suformuoju su mikrovarikliu įsistatęs frezą, skirtą drožti gipsui (gana stambiais dantim)
Jei pasirodys kad mažai jėgos, tada galima dasipirkti 220v mikrovariklį iš senukų (skil atrodo apie 60lt kainuoja)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Del lankscios jungties tai
StandartinėParašytas: 2011-06-10- 20:45 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2010-02-10- 20:44
Pranešimai: 138
Miestas: Tauragė
Del lankscios jungties tai taip, pazystamas juvelyras sake ne namastyti apie toki daikta, ale taip zgrebnai atrodo :-D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Linuks rašė: Jei pasirodys
StandartinėParašytas: 2011-06-11- 0:02 
Prisijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Linuks rašė:
Jei pasirodys kad mažai jėgos, tada galima dasipirkti 220v mikrovariklį iš senukų (skil atrodo apie 60lt kainuoja)


Na tik ne tą š....na Skill'ą Linai, jis nifiga nelaiko - trys atskiros dantų technikės man tą patvirtino. Jei pirkti tai tik Foredom arba Dremel. Dėl lanksčios rankovės nesutinku - Foredom'as laiko kaip 'gyvulys' Dremelis irgi neatsilieka, tačiau daugiau triukšmauja. Kaista tik viena dalis - ta kur 'hand-piece' jungiasi ir tai jei per dideliu kampu užlauži arba birzgini kelias valandas neišjungdamas...
Šiaip man asmeniškai vienas malonumas buvo dirbti su Dremel'iu 4000 serijos (Foredom kaina man kanda). Tiesa dirbdamas visada ausų kamštukus naudodavau nes labai jau nemalonus tas aukšto dažnio zyzimas.

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-12- 0:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-03-28- 12:09
Pranešimai: 280
Miestas: Vilnius
Turiu lanksčią rankovę iki 20 000 apsukų ir 3 medicininio tipo griebtuvus. Jei ką domina, už simbolinę kainą susitarsim. Rašykit į PM


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-12- 1:03 
Prisijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Jonas N rašė:
Turiu lanksčią rankovę iki 20 000 apsukų ir 3 medicininio tipo griebtuvus. Jei ką domina, už simbolinę kainą susitarsim. Rašykit į PM



Ir kur tu su jais buvai, kol aš dar LT nepalikau :D

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Tiesiog apie tai dar nebuvo
StandartinėParašytas: 2011-06-12- 8:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-03-28- 12:09
Pranešimai: 280
Miestas: Vilnius
Tiesiog apie tai dar nebuvo kalbos:) Tik asivežes visą įrangą į Vilnių atradau aš ją. Kažkada dariausi graviravimo aparatą, bet tikamo variklio taip ir nesuradau, todėl daug metų tie daiktai deliojami iš vietos į vietą: išmesti kaip ir gaila, o naudoti nebėra poreikio:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-12- 9:44 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
GAdas rašė:
Linuks rašė:
Jei pasirodys kad mažai jėgos, tada galima dasipirkti 220v mikrovariklį iš senukų (skil atrodo apie 60lt kainuoja)


Na tik ne tą š....na Skill'ą Linai, jis nifiga nelaiko - trys atskiros dantų technikės man tą patvirtino. Jei pirkti tai tik Foredom arba Dremel. Dėl lanksčios rankovės nesutinku - Foredom'as laiko kaip 'gyvulys' Dremelis irgi neatsilieka, tačiau daugiau triukšmauja. Kaista tik viena dalis - ta kur 'hand-piece' jungiasi ir tai jei per dideliu kampu užlauži arba birzgini kelias valandas neišjungdamas...
Šiaip man asmeniškai vienas malonumas buvo dirbti su Dremel'iu 4000 serijos (Foredom kaina man kanda). Tiesa dirbdamas visada ausų kamštukus naudodavau nes labai jau nemalonus tas aukšto dažnio zyzimas.

Tai iškart ir susidarau nuomonę apie tokias technikes kurios Skilą naudoja :D :D :D Žiūrint kam jį naudoti, jeigu tik peilių gamybai, tai man jau du metai puikiausiai laiko.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-06-12- 13:27 
Prisijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Linuks rašė:
Tai iškart ir susidarau nuomonę apie tokias technikes kurios Skilą naudoja :D :D :D Žiūrint kam jį naudoti, jeigu tik peilių gamybai, tai man jau du metai puikiausiai laiko.


Matai Linai, ne visi ant LT gali skirti tūkstančius įrangai, ypač kai tik pradeda savo karjerą ir yra labai sunku išgyventi iš varganos lietuviškos algos... O Skill'us ir Dremelius jos naudojo gipso formų 'drožimui' po antspaudo išliejimo, - pats puikiai žinai kam.;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Dar kartyą pasikartosiu:
StandartinėParašytas: 2011-06-12- 21:41 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
Dar kartyą pasikartosiu: Skilą (ar kitą pigieną) siūlau prie normalaus mikrovariklio, naudoti tada kai labai norisi jėgos. Jie būna iki 100w ir tokį žvėrį gali spausti gana stipriai - nesustabdysi. Mikrovarklis kurį siūliau anksčiau - precizinis daiktas. Labai patogus ir maloniai gulintis rankoje. Greitis 45000a/min (rankovinis - 18000) darant kokius nors ornamentus tai labai svarbu - prie didesnio greičio freza labai maloniai 'slysta' . Nėra jokios besisukančios cangos, gražtas pakeičiamas vienu pasukimu. Dar vienas labai svarbus dalykas - variklis plonas. Koks tai privalumas supranti kai prisireikia statmenai kanors įpjauti ir paaiškėja kad diskelio diametras mažesnis negu variklio.... Aš pats tokį naudoju jau du metus, be to panašų parsiunčiau pažystama dantų technikui, jis jau irgiapie metus drožia ir kolkas labai patenkintas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-07-05- 10:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-02-14- 12:33
Pranešimai: 42
Miestas: Oslo
http://www.biltema.no/no/Verktoy/Elverk ... per-130-W/

As sita naudoju. Esu patenkintas irankiu, o ir kaina lietuviskais pinigais tik apie 60 lt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1083 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 73  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 50 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007