Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 21:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 156 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: As su
StandartinėParašytas: 2013-01-24- 22:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
As su Vizboru,Nikitinais,Suxarevu ir net su Govoruxinu buvau pazystamas taigi pasakojimų daug girdėjęs , kaip ir neišleistu ir Vysockio ir Okudzavos dainų.
Ne viską ir ne apie viską buvo galima dainuoti :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: O tie
StandartinėParašytas: 2013-01-24- 22:47 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Kestutis ply rašė:
O tie kurie to nesupranta ir nesugeba gerbti kitų triūso, o moka tik liežuviu malti ir loti, tegu pagaliau suvokia, jog ne visi čia dundukai ir ne visiems pliurpalai ,,limpa" , ...

Tai ne pliurpalai - o nuomonių pliuralizmas. :D
"Limpa" jie ar ne - ne komentatorių problema. ;)
Aš už tai, kad bet kas galėtų laisvai išsakyti savo nuomonę. Tegul ir ne visada pagrįstą. Tai bet kuriuo atveju geriau, negu abejingas tylėjimas ar savo nuomonės neturėjimas. 8(

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-01-24- 23:15 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
_Vladas_ rašė:
Kestutis ply rašė:
O tie kurie to nesupranta ir nesugeba gerbti kitų triūso, o moka tik liežuviu malti ir loti, tegu pagaliau suvokia, jog ne visi čia dundukai ir ne visiems pliurpalai ,,limpa" , ...

Tai ne pliurpalai - o nuomonių pliuralizmas. :D
"Limpa" jie ar ne - ne komentatorių problema. ;)
Aš už tai, kad bet kas galėtų laisvai išsakyti savo nuomonę. Tegul ir ne visada pagrįstą. Tai bet kuriuo atveju geriau, negu abejingas tylėjimas ar savo nuomonės neturėjimas. 8(

Vladai, aš taip pat už nuomonės išsakymą, bet yra skirtingi dalykai išsakyti nuomonę ( pasakyti kas patinka, kas nepatinka) ir dėstyti tiesas apie kurias tik tau atrodo , kad turi supratimą ( vieši pareiškimai apie netinkamą dizainą, neharmoningas linijas, neteisingas formas ir t.t. ). Visi šie dalykai vienaip skamba iš tokio žmogaus kuris turi supratimą apie tai ką kalba (pvz.:
1) pats gamina panašius produktus,
2) yra pripažintas tos srities žinovas, kurio reputacija neabejotina ir kuris savo nuomonę sugeba pagrįsti aiškiai ir konkrečiai įvardydamas problemą,
3) yra praktiškai išbandęs gaminį ir sugeba objektyviai, bei išsamiai apibūdinti savo patyrimus )
Tačiau jei žmogus sugeba tik sukritikuoti , supeikti kažkieno darbą, o paskui tik puola jam oponuojančius, nusigrybauja į asmeniškumus ir nukrypsta į lankas nuo temos, bet nesugeba išdėstyti jokių konkrečių argumentų, tai man ir kyla didelių abejonių dėl tokių ,,Guru" kompetencijos. Kodėl čia tik gamintojas turi aiškintis kiekvienam, kas jis toks ir būti nuolat ,, egzaminuojamas", o tokie tariami ekspertai, tai jau ne? Manau teisinga būtų ir jų paklausti: - o kas tu toks ir ką veiki, kad manai turintis pakankamai kompetencijos užsiimti kito darbų kritika? Jei jau demokratija ir žodžio laisvė - tai tuomet ne į vienus vartus, o visomis kryptimis tegul būna ;-)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-01-24- 23:36 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Matai, Autorius išstatydamas savo darbą viešai, o šiuo atveju forume, - duoda komentatoriams "carte blanche" pasisakyti bet kuriuo jo kūrinio aspektų.
Lygybė pasireiškia tuo, kad Autorius turi galimybę oponuoti išsakytai nuomonei. Tačiau neturėtų "nusiristi' iki asmeniškumų "o kas tu toks, kad man aiškintum?".
Manau supranti, kad riboti komentarus reikalaujant iš komentatorių kvalifikacijos įrodymų prieš išsakant savo nuomonę - nerealu.
Belieka Autoriui pačiam atsirinkti, į kieno komentarus jam kreipti dėmesį ir su kuo diskutuoti, o kieno ignoruoti.
Priešingu atveju Autorius turėtų susilaikyti nuo savo darbų viešinimo forume, o skelbti juos pvz. Blog-o formatu.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: As asmeniskai nepamenu kad
StandartinėParašytas: 2013-01-24- 23:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
As asmeniskai nepamenu kad Kęstučio tvoras kazkas viešai kritikuoti : )
O is bendros logikos puses analogiskus vertinimo kriterijus reikia taikyti visiems vertintojams .
Tokiu būdu galima išvengti ir nepagrįstos kritikos ir neuztarnautu liaupsiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: _Vladas_ rašė: Matai,
StandartinėParašytas: 2013-01-25- 0:03 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
_Vladas_ rašė:
Matai, Autorius išstatydamas savo darbą viešai, o šiuo atveju forume, - duoda komentatoriams "carte blanche" pasisakyti bet kuriuo jo kūrinio aspektų.
Lygybė pasireiškia tuo, kad Autorius turi galimybę oponuoti išsakytai nuomonei. Tačiau neturėtų "nusiristi' iki asmeniškumų "o kas tu toks, kad man aiškintum?".
Manau supranti, kad riboti komentarus reikalaujant iš komentatorių kvalifikacijos įrodymų prieš išsakant savo nuomonę - nerealu.
Belieka Autoriui pačiam atsirinkti, į kieno komentarus jam kreipti dėmesį ir su kuo diskutuoti, o kieno ignoruoti.
Priešingu atveju Autorius turėtų susilaikyti nuo savo darbų viešinimo forume, o skelbti juos pvz. Blog-o formatu.

Viskas suprantama, niekas ir nesako, kad reikia komentarus cenzūruoti, paprasčiausiai ir diskutuojam apie tai, kas priimtina, kas ne, ką galima vadinti menu, o ką amatu, ką kritiku, o ką pliurpalu :) Aš nelaikau savęs Meistru peilininkystės srityje, aš tik mokausi, kai jau jausiu, kad galiu vadintis meistru, tai pradėsiu iš to uždirbinėt duoną :-D Bet jei būčiau savo laiku klausęs visų pliurpalų apie savo kalvystės darbus ir tikėjęs visais ,,kritikais" ir ,,meistrais" kurie turėdami po dešimt - dvidešimt metų kalviavimo stažą, man patarimus dalijo ir mokė, kaip dirbti, tai būčiau seniai Ispanijoj apelsinus skynęs. Šiandien nemaža dalis tų ekspertų, mokytojų ir guru, patys atvažiuoja patarimo klausti :) Taigi ir čia nesiruošiu leisti, kiekvienam, man kelrode žvaigžde būti, pats žinau kieno nuomonė man svarbi ir ko klausyti, bet juk visi turim teisę savo nuomonę išsakyti, taigi ir visi mano pamąstymai yra tik mano nuomonė, į kurią reaguoti kiekvienas turi teisę savaip :)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Dar kartą perskaičiau
StandartinėParašytas: 2013-01-25- 9:32 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1520
Miestas: Kaunas
Dar kartą perskaičiau diskusiją nuo pradžios... Snobai čia mes visi... :( (snobas - http://www.asirpsichologija.lt/index.ph ... y=6&id=645)

_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Sveikas snobizmas ir sveikas
StandartinėParašytas: 2013-01-25- 10:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Sveikas snobizmas ir sveikas nepakantumas yra geris. IMXO : )
Tai radikalizmas o radikalizmas yra puikiausias variklis pasikeitimams pelkeje.
As irgi perskaiciau diskusija ir supratau kad metodologiskai buvau neteisus.
Pirma reikia apsispresti kokio meno rusi mes matome o tada jau kritikuoti arba girti.
Net jeigu imti giminingo meno porusius pvz. art brut / art bizarre / art noir vertinimo kriterijai bus skirtingi.
Pvz .
Pabandysime pritaikyti peiliams.
Jeigu paimti ta pati Dark Ops ar tam tikrus Hibben'o peilius tai vertinant tradiciskai jiems vieta "ugly knives" kolekcijose peilininku forumuose (kur tradiciskai ir talpinami)
Bet jeigu situs peilius perkelti i fantasy art arba i art bizarre kategorija turetu buti visiskai kitokie vertinimai .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: _Vladas_ rašė: Matai,
StandartinėParašytas: 2013-01-25- 11:37 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2010-02-23- 14:53
Pranešimai: 225
Miestas: Naujoji Akmenė
_Vladas_ rašė:
Matai, Autorius išstatydamas savo darbą viešai, o šiuo atveju forume, - duoda komentatoriams "carte blanche" pasisakyti bet kuriuo jo kūrinio aspektų.
Lygybė pasireiškia tuo, kad Autorius turi galimybę oponuoti išsakytai nuomonei. Tačiau neturėtų "nusiristi' iki asmeniškumų "o kas tu toks, kad man aiškintum?".
Manau supranti, kad riboti komentarus reikalaujant iš komentatorių kvalifikacijos įrodymų prieš išsakant savo nuomonę - nerealu.
Belieka Autoriui pačiam atsirinkti, į kieno komentarus jam kreipti dėmesį ir su kuo diskutuoti, o kieno ignoruoti.
Priešingu atveju Autorius turėtų susilaikyti nuo savo darbų viešinimo forume, o skelbti juos pvz. Blog-o formatu.

:bravo: :ok:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Aš suprantu, kad menininkai
StandartinėParašytas: 2013-01-25- 14:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Aš suprantu, kad menininkai yra jautrios dūšios, bet ar kasnors bent atsimenat kas ir ant ko čia "užstūmė"?

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-01-25- 14:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Aš suprantu, kad menininkai yra jautrios dūšios, bet ar kasnors bent atsimenat kas ir ant ko čia "užstūmė"?

Tai kad įvairių 'stūmimių' periodiškai pasitaikydavo ne vienoje temoje, 'kas peiliadirbys' ar 'nepiktai'... Pastarojoje pats Kęstutis sėkmingai ant Narkaus menų stūmė, o dabar patį ant jautrumos pramušė... Amžinas ratas. :-D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: tik dar
StandartinėParašytas: 2013-01-25- 15:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
Kestutis ply rašė:
tik dar papildysiu - jei kas nori laikyti save didžiu meno kritiku, peilių ekspertu ar dizaino žinovu ar apskritai šio forumo guru, tegu laiko, jei jam nuo to geriau ir jaučiasi laimingesnis *bravo* Bet visi šie dalykai yra vertinami už darbus, o ne už bezdalus ir menininko, kritiko ar eksperto vardas taipogi užsitarnaujamas už darbus, o ne pliurpalus ;-) Taigi džiaugiuosi, jog pagaliau visi draugiškai išsiaiškinom kas yra kas šiame forume :) Noriu visiem ir toliau palinkėti sėkmės, kam darbuose kam kūryboje, o kam deja tik pliurpaluose. Tegu Meistrai ir toliau gamina gražius darbus, kuriais galėsime visi pasidžiaugti, autoritetingi Kritikai, tegul toliau kritikuoja ir dalija naudingus patarimus, o Ekspertai tegu ir toliau bando peilius ir vertina jų savybes, bei funkcionalumą. Šiame forume tikrai yra daug visų šių sričių atstovų, ir visus juos reikia gerbti. O tie kurie to nesupranta ir nesugeba gerbti kitų triūso, o moka tik liežuviu malti ir loti, tegu pagaliau suvokia, jog ne visi čia dundukai ir ne visiems pliurpalai ,,limpa" , linkiu jiems pasimokyti, nugalėti savyje tinginį ir pradėti judinti rankas , kojas ir smegenis, gal laikui bėgant ir jiems pavyks papulti į kažkurią aukščiau minėtą kategoriją :) Na o jei ir nepavyks... vadinasi - ,, nė dano", nenusiminkit yra šiam pasaulį ir kitų profesijų...

Atidžiai perskaičiau ir pagalvojau, kad neteisėtai mes renkame geriausią savadarbį peilį. Tai turėtų daryti bent labai kompetetinga meistrų komisija.

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Silkinas rašė: Atidžiai
StandartinėParašytas: 2013-01-25- 15:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Silkinas rašė:
Atidžiai perskaičiau ir pagalvojau, kad neteisėtai mes renkame geriausią savadarbį peilį. Tai turėtų daryti bent labai kompetetinga meistrų komisija.

O tai Jūs ir nerenkat geriausio :) Renkat labiausiai patinkantį, ar labiausia nenervinantį, ar labiausiai atitinkantį savo įsitikinimus ar įpročius, ir t.t. ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-01-25- 15:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
Loptar rašė:
Silkinas rašė:
Atidžiai perskaičiau ir pagalvojau, kad neteisėtai mes renkame geriausią savadarbį peilį. Tai turėtų daryti bent labai kompetetinga meistrų komisija.

O tai Jūs ir nerenkat geriausio :) Renkat labiausiai patinkantį, ar labiausia nenervinantį, ar labiausiai atitinkantį savo įsitikinimus ar įpročius, ir t.t. ...

Nuraminai, buvau jau išsigandęs atsakomybės.

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Silkinas rašė: Nuraminai,
StandartinėParašytas: 2013-01-25- 15:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Silkinas rašė:
Nuraminai, buvau jau išsigandęs atsakomybės.

Viskas paprasta, jei specialiai nekomplikuot :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 156 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 23 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007