Viskas apie peilių gamybą
Atsakymo rašymas

Linuks rašė: PS. Kažkas gi

2010-06-04- 15:32

Linuks rašė:PS. Kažkas gi žadėjo kursus pas odininką suorganizuoti 8-) Gal kasnors ta tema girėti? :D


Aha, skirk datą, kada pamokysi mus kaip reikia su oda dirbti... ;) :D

O jeigu rimtai, darbo su oda mokymus planavau rudeniop, nors jeigu į vasarinį klubo sąskrydi susirinks daugiau praktikuojančių "odininkų", galim tuo pačiu pasidaryti ekspres-kursus ir pasidalinti patirtimi vieni su kitais.

Vilniuje, audiniu

2010-12-14- 9:58

Vilniuje, audiniu parduotuvėje (prie Kalvarijų turgaus, 2 a.) dabar yra labai platus įvairių spalvų vaškuoto siūlo pasirinkimas. Rekomenduoju, gal kam reikia įdomesnių spalvų. Aš išbandžiau 1,5 mm, mūsų reikmėms tinkamas.

peiliukas rašė: Vilniuje,

2010-12-15- 6:25

peiliukas rašė:Vilniuje, audiniu parduotuvėje (prie Kalvarijų turgaus, 2 a.) dabar yra labai platus įvairių spalvų vaškuoto siūlo pasirinkimas. Rekomenduoju, gal kam reikia įdomesnių spalvų. Aš išbandžiau 1,5 mm, mūsų reikmėms tinkamas.


Rodos Linuks buvo minėjęs, kad kažkur rado impregnuoto siūlo pirkti. Gal irgi pasidalins žuvingom vietom :)

Pasidalinsiu

2010-12-15- 9:19

Pasidalinsiu :) http://www.zakona.lt/produktai/cid-222.html
Bėda tik kad tas kilometras siūlo kainuoja apie 50lt , užtai parduodamas odos visiom stengiuosi jo atvynioti :)

Vaškuotas siūlas ir yra

2010-12-15- 11:07

Vaškuotas siūlas ir yra impregnuotas :)

O.Benderis rašė:
peiliukas rašė:Vilniuje, audiniu parduotuvėje (prie Kalvarijų turgaus, 2 a.) dabar yra labai platus įvairių spalvų vaškuoto siūlo pasirinkimas. Rekomenduoju, gal kam reikia įdomesnių spalvų. Aš išbandžiau 1,5 mm, mūsų reikmėms tinkamas.


Rodos Linuks buvo minėjęs, kad kažkur rado impregnuoto siūlo pirkti. Gal irgi pasidalins žuvingom vietom :)

Nusispjauti ar jis vaškuotas

2010-12-15- 14:26

Nusispjauti ar jis vaškuotas ar ne, šitas siūlas austas, o ne pintas kaip kiti.

Meistrai, kur adatas odos

2011-01-20- 16:03

Meistrai, kur adatas odos siuvimui perkat Kaune? Savo subaigiau, o ten kur pirkdavau nebeveža.

Perku Žakonoi, sekmadienį

2011-01-20- 16:10

Perku Žakonoi, sekmadienį galėsiu porą perleisti, kaiptik užsipirkau :D

O kokios ten specialios

2011-01-20- 17:33

O kokios ten specialios adatos odai? Aš su mažu gražtu skylutes sugrežioju, ir su didele adata susiuvu.

Adatos tvirtos, bet nelabai

2011-01-20- 17:52

Adatos tvirtos, bet nelabai storos. Suapvalintais priekiais, kad nepradurtum to paties si8lo.

Tėtis naudodavo trikampio

2011-01-20- 17:55

Tėtis naudodavo trikampio skerspjūvio siuvant kailinius iš avikailo,bet tai plonu siūlu,bet gal yra jų ir didelių.

Taip, tos kurios skirtos odai

2011-01-20- 18:01

Taip, tos kurios skirtos odai skūti dažniausiai ir būna trikampu priekiu, bet mūsų atveju tai daugiau panašu į 'siūlo suvarstyma' todėl ir adatos specialios. Kažkada kai šitų nebuvo, mėginau imti tiesiog dideles adatas, po kelių pabandymų užapavalinau priekius ir kurį laiką naudojau, bet jos daug silpnesnės i vistik nelabai tam reikalui tiko.

Kol naudojau odinius pavalkus

2011-01-20- 18:49

Kol naudojau odinius pavalkus arkliui,juos remontuodavau ylos ir 2adymo adatų pagalba. Tiesa ylą buvo trikampė.

Nors ir rusų kalba, bet gan

2011-02-02- 21:50

Nors ir rusų kalba, bet gan gausiai iliustruotas DUK kaip gaminti makštis

Na va, sukurpiau šiokį tokį

2011-02-08- 18:54

Na va, sukurpiau šiokį tokį nuotraukų rinkinį, apie tai kaip aš gaminu makštis :)
Mėginkit žiūrėti youtube:

Bet geriau parsisiuskit visą iš čia:
http://ikelk.lt/items/uGXKcR3FVd
Atsakymo rašymas