Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Valentino

2021-08-22- 23:38

Sveiki, man 26m, man patinka japoniški ginklai. Mano pirmas pelis. Padariau per 4 dienas, beveik be jokių įrankių :D
Prikabinti failai
knife.JPG

Re: Tanto

2021-08-23- 7:53

Sveikinu su gražia pradžia :) Prie įrankių reikėtų pridėti šiek tiek švitrinio popieriaus ir kantrybės. Ant dėklo matosi dildės pėdsakai, kuriuos reikėtų pašalinti.

Re: Tanto

2021-08-24- 18:55

Tokio stiliaus peiliui labiau tiktu pavadinimas Aikuti, jis nedaug skyriasi nyo tanto.

Re: Valentino

2021-08-31- 10:35

neblogai kaip be įrankių :ok: ar gal samdei žmogų su įrankiais? :/ XD

Re: Valentino

2021-09-03- 0:31

Nu tikrai jau ne :D Bet ir proceso foto neturiu, kaip įrodyt? :d Mano irankiai: švirtinis, dildės ir šlifuoklis arba bulgarkė, nezinau kaip jus cia megstat vadint, dar turiu sito peilio mini versija :) + turiu padares ir medinius stovelius ant sienos peiliui ir katanai, bet cia jau negaliu kelt tokiu foto.
Atsakymo rašymas