Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Gelezte specialiai padariau

2012-02-22- 22:59

Gelezte specialiai padariau truputi su "kuprike" pazureti kaip atrodo , o siaip , kad neismest rankenos "paeksperimentavau " su geleztes forma - bus peiliukas zmonai grybavimui ... :)

Baltagalvis rašė: Gražus

2012-02-24- 22:12

Baltagalvis rašė:Gražus peiliuko kotas. Labai patiko mintis su trimis apvaliomis detalėmis koto gale.


XD XD XD Patiko man čia tas tavo 'peilio kotas' :D Nors koto aš rankenoje nematau ;)

GAdas rašė: Baltagalvis rašė:

2012-02-24- 22:35

GAdas rašė:
Baltagalvis rašė:Gražus peiliuko kotas. Labai patiko mintis su trimis apvaliomis detalėmis koto gale.


XD XD XD Patiko man čia tas tavo 'peilio kotas' :D Nors koto aš rankenoje nematau ;)


O tai koks skirtumas kaip vadinti „ peilio kotas“ ar „peilio rankena“?..

(be temos)

2012-02-24- 23:11

:-D :-D :-D

Baltagalvis rašė: GAdas rašė:

2012-02-25- 1:34

Baltagalvis rašė:
GAdas rašė:XD XD XD Patiko man čia tas tavo 'peilio kotas' :D Nors koto aš rankenoje nematau ;)

O tai koks skirtumas kaip vadinti „ peilio kotas“ ar „peilio rankena“?..

"Kaip bepavadinsi - nepagadinsi" (c)

Dar vienas - gelezte(7.5)-

2012-03-03- 20:13

Dar vienas - gelezte(7.5)- mesos kombinato peilis(MKP) ,rankena(11.5)- briedzio ragas,varine skarda(1mm),plastmase, ir medine dalis -isoreje guobos mediena, o viduryje azuolo faneruote(ja panaudojau, nes guobos ruosinukai buvo per ploni).Taigi...

 

  

Kaip dabar madinga

2012-03-04- 1:00

Kaip dabar madinga klasifikuoti- nišinis produktas. Tačiau tikrai ras savo vietą po Saule. Mėsos dorojimas Lietuvoje dar ilgai bus rimtas darbas, tad ir įrankių reikės pačių įvairiausių.

Nenoriu būti piktas, bet man

2012-03-04- 14:08

Nenoriu būti piktas, bet man kažkaip nesiderina geležtės ilgis ir forma su kotu . Tie raudonos spalvos intarpai taip pat pjaunasi su medžio spalva.

Perdariau dar karta viena

2012-03-09- 19:46

Perdariau dar karta viena peili - gelezte patrumpinau apie 2 cm. ,dabar apie 10 cm. , rankena 11 cm ,. varine skarda 1 mm ., ruda mediena , ir lietuviska vysnia ...(Idedu ankstesne foto ir dabartinies... )

 

  

Daug geresnis vaizdas.

2012-03-11- 16:37

Daug geresnis vaizdas.

Sukonstravau stai toki mazyli

2012-03-23- 22:02

Sukonstravau stai toki mazyli , rankena - vysnia ir dar dvi nezinomos medienos (11 cm. ) , o gelezte is senos dildes (aptikau pas uosvi keleta senu rusisku dildziu ir nutariau pabandyti ) 6.5 cm. )...

P.S. ( truputi viska sugadino atsiverusi saka )

 

   

audrius rašė: Sukonstravau

2012-03-24- 5:30

audrius rašė:Sukonstravau stai toki mazyli , ...


Ir vėl: geležtė daili, rankena daili, o kartu - nedera. Tarsi kiekviena dalis pagaminta atskirai ir tik po to sujungta tarpusavyje. 8(
Papasakok, kaip tu savo peilius projektuoji? Ar bent nusipieši eskizą prieš darydamas? :/

Man lygtai viskas normaliai

2012-03-25- 20:29

Man lygtai viskas normaliai atrodo 8( . Pirmiausia as pasigaminu gelezte , o po to ja apsibrezes ant popieriaus lapo pripaisau keleta varijantu rankenu , kuri mano akiai geriausiai pritinka prie geleztes , ta padares ir pridedu prie geleztes . :-/

audrius rašė: ... , ta

2012-03-25- 20:56

audrius rašė:... , ta padares ir pridedu prie geleztes . :-/


Jeigu teisingai supratau, tai rankena padarai atskirai ir tik po to įstatai geležtę?

audrius rašė: Man lygtai

2012-03-25- 20:58

audrius rašė:Man lygtai viskas normaliai atrodo 8( . /

Mano akiai, taip atrodytų dar normaliau ;-) Jei pasilikti prie tos pačios geležtės ir tos pačios rankenos. :) Asmeniškai man, tai jei geležtė užlinkusi aukštyn iškarto asocijuojasi su sulaužytu peiliu :) Kalbant apie tavo darbus bendrai, tai aš ne vien šitą žemyn palenkčiau :)
Atsakymo rašymas