Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-20- 0:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1424 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 95  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Naujausias peiliukas
StandartinėParašytas: 2011-08-13- 23:58 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė

Naujausias peiliukas pagamintas is 95x18 plieno, rankena iš bronzos ir elnio rago su gintaro inkrustacija, intarpai iš vario ir nikelio lydinio.


 


_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kelios pastabos, kaip buvo
StandartinėParašytas: 2011-08-14- 15:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 9:11
Pranešimai: 389
Miestas: Girežerio k., Varėnos r.

Kelios pastabos, kaip buvo prašyta.

Gintaras čia "перебор". Šlifuojant ašmenų nuolydžius nuimta per daug metalo, todėl susiaurėjo geležtė ir atsirado platus bei nefunkcionalus tarpas prieš atramą. Pačios atramos trapeciškumas ir įstatymo kampas trikdo veržlias viso peilio linijas. Rankenos lenktumas ir apvalumas dorojant laimikį gali varginti riešo bei delno raumenis.

Sėkmės!



Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-14- 15:46 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Girez rašė:

Kelios pastabos, kaip buvo prašyta.

Gintaras čia "перебор". Šlifuojant ašmenų nuolydžius nuimta per daug metalo, todėl susiaurėjo geležtė ir atsirado platus bei nefunkcionalus tarpas prieš atramą. Pačios atramos trapeciškumas ir įstatymo kampas trikdo veržlias viso peilio linijas. Rankenos lenktumas ir apvalumas dorojant laimikį gali varginti riešo bei delno raumenis.

Sėkmės!


Tas nefunkcionalus tarpas padarytas del gražumo(bent jau man taip atrodė gražiau) O rankena šiaip visai patogi gavosi, lenkta turėjo būti, nes kablys priekyje skirtas odai rėžti( taip pageidavo peilio savininkas), jei nebutu lenkta rankena, tai krumpliais šerius arti tektu.

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-15- 21:05 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1521
Miestas: Kaunas

Atleisk man už nepatiklumą, bet arba pats peilius pradėjai dirbti ne prieš mėnesį arba kažkas nesueina... Geležtė nukalta iš grąžto, bet sakai kad visos jos padarytos tik su kampiniu šlifuokliu. Ir savo "ženklą" jau turi... Ir naujokams nebūdingas paįstrižas bolsteris. Žodžiu tai tikrai ne mėnesio darbo rezultatas. Pasiruošęs atsiimti savo abejones, jei esu neteisus - matyt su amžiumi darausi įtarus. Tik per daug viskas gažu, kad būtų tiesa. Tikiuosi neįžeidžiau savo abejonėmis ;)


_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Peilius tikrai pradėjau
StandartinėParašytas: 2011-08-15- 21:35 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Peilius tikrai pradėjau daryti tik prieš mėnesį, na gal plius savaite :) O kalviauju šiektiek seniau, tai kas čia keisto ? O darau viska taip kaip man atrodo gražiau. Šiaip jeigu kam įdomu, kitus mano darbus galit pasižiūrėti www.kalviodarbai.lt

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: Šiaip
StandartinėParašytas: 2011-08-15- 22:04 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Kestutis ply rašė:
Šiaip jeigu kam įdomu, kitus mano darbus galit pasižiūrėti www.kalviodarbai.lt


Šiaip tik prie pačio puslapio logikos galiu prisikabinti - jei jau įdėjai informaciją ir kontaktus su darbo laiku, vartotojams paprastai reikalingas ir adresas vietos kurios darbo laikas nurodytas :)... o jo pas tave ir pasigedau ;)

Kita vertus, kadangi užsiimi menine kalvyste, tai tas paistrižas bolsteris, kuris taip Mindaugui akin krito mano nuomone 'išplaukė' būtent iš meninės pusės, o ne dėl peilio sudėtingumo ar ergonomikos supratimo. Kaip pradžiai, peiliai tikrai įspūdingi, tačiau neišbaigti - matosi skubotas apdirbimas (greičiausiai, pačiam norėjosi kuo greičiau rezultatą pamatyti), - perėjimas nuo rupaus šlifavimo popieriaus (disko) iki švelnaus, per staigus (matosi įbrėžimai ant geležčių). Šiaip visumoje daug potencialo turi. Tiesa, tas peilis su lazerio graviruote nors ir gražiausias man, tačiau iš foto pasirodė labai sunkus - storas bolsteris, full tan'gas = masė ir rankos nuovargis ;)

Sėkmės

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: GAdas rašė: Kestutis ply
StandartinėParašytas: 2011-08-15- 22:18 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
GAdas rašė:
Kestutis ply rašė:
Šiaip jeigu kam įdomu, kitus mano darbus galit pasižiūrėti www.kalviodarbai.lt


Šiaip tik prie pačio puslapio logikos galiu prisikabinti - jei jau įdėjai informaciją ir kontaktus su darbo laiku, vartotojams paprastai reikalingas ir adresas vietos kurios darbo laikas nurodytas :)... o jo pas tave ir pasigedau ;)

Kita vertus, kadangi užsiimi menine kalvyste, tai tas paistrižas bolsteris, kuris taip Mindaugui akin krito mano nuomone 'išplaukė' būtent iš meninės pusės, o ne dėl peilio sudėtingumo ar ergonomikos supratimo. Kaip pradžiai, peiliai tikrai įspūdingi, tačiau neišbaigti - matosi skubotas apdirbimas (greičiausiai, pačiam norėjosi kuo greičiau rezultatą pamatyti), - perėjimas nuo rupaus šlifavimo popieriaus (disko) iki švelnaus, per staigus (matosi įbrėžimai ant geležčių). Šiaip visumoje daug potencialo turi. Tiesa, tas peilis su lazerio graviruote nors ir gražiausias man, tačiau iš foto pasirodė labai sunkus - storas bolsteris, full tan'gas = masė ir rankos nuovargis ;)

Sėkmės

Dėl ,,puslapio logikos" - vartotojams reikalingas kontaktinis telefonas ir darbo laikas, kad naktimis ir savaitgaliais neskambinetų. O adresas reikalingas man, kad žinočiau kur klientas gyvena, nes užsakymai daromi ne dirbtuvėse, o objekte. Kitų niuansų neminėsiu, bet ju dar daug...
O dėl peilio su graviruote, tai jį dariau sau, taip sakant pagal ranką, o man patinka jausti kad turi daiktą, nors visumoj sunkokas, bet su juo visą dieną juk nemojuosiu:) Dėl visos kitos kritikos pilnai sutinku ir priimu :)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: TerMind rašė: kažkas
StandartinėParašytas: 2011-08-15- 22:26 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
TerMind rašė:

kažkas nesueina... Geležtė nukalta iš grąžto, bet sakai kad visos jos padarytos tik su kampiniu šlifuokliu.



Visos geležtės nušveistos tik su kampiniu šlifuokliu ir su šlifavimo diskais kurie ant jo dedasi (išskyrus paskutiniąją) :)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: Dėl
StandartinėParašytas: 2011-08-15- 23:47 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Kestutis ply rašė:
Dėl ,,puslapio logikos" - vartotojams reikalingas kontaktinis telefonas ir darbo laikas, kad naktimis ir savaitgaliais neskambinetų. O adresas reikalingas man, kad žinočiau kur klientas gyvena, nes užsakymai daromi ne dirbtuvėse, o objekte. Kitų niuansų neminėsiu, bet ju dar daug...


Na tau geriau žinot ;) Nedaug žmonių savo dirbtuves ar gamybinę bazę vadina 'objektu'...kariškiai, ir spec. tarnybininkai gal :D XD

Kestutis ply rašė:
O dėl peilio su graviruote, tai jį dariau sau, taip sakant pagal ranką, o man patinka jausti kad turi daiktą, nors visumoj sunkokas, bet su juo visą dieną juk nemojuosiu:)


Nereikia peiliu mosikuoti visą dieną, kad pajaustum jo masės įtaką darbui - kaip Remus pasakytu - 'užtenka nulupti du kenkėjus (šernus) ir viskas aišku' :) Smulkieji delno raumenys ir lenkiamieji pirštų raumenys gana greitai nuvargsta laikant sunkesnį peilį arba peilį su nepatogia/slidžia rankena.

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-16- 1:20 
Prisijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10043
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

Kestutis ply rašė:
Naujausias peiliukas pagamintas is 95x18 plieno, rankena iš bronzos ir elnio rago su gintaro inkrustacija, intarpai iš vario ir nikelio lydinio.


Matosi, kad jauti formas ir proporcijas. Belieka tobulinti atlikimo techniką ir pasirinkti dizaino kryptį: funkcionalumas ar meniškumas. Nes kiekviena iš šių krypčių turi savo reikalavimus ir atitinkamai apsprendžia peilio konstrukcinius ypatumus. 8)


_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: ... O
StandartinėParašytas: 2011-08-16- 7:32 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1521
Miestas: Kaunas

Kestutis ply rašė:
... O kalviauju šiektiek seniau, tai kas čia keisto ?


Na va, nuo to ir reikėjo pradėti :) Dabar klausimų nebeturiu, visos abejonės išsklaidytos.

_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: GAdas rašė: Kestutis ply
StandartinėParašytas: 2011-08-16- 22:50 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
GAdas rašė:
Kestutis ply rašė:
Dėl ,,puslapio logikos" - vartotojams reikalingas kontaktinis telefonas ir darbo laikas, kad naktimis ir savaitgaliais neskambinetų. O adresas reikalingas man, kad žinočiau kur klientas gyvena, nes užsakymai daromi ne dirbtuvėse, o objekte. Kitų niuansų neminėsiu, bet ju dar daug...


Na tau geriau žinot ;) Nedaug žmonių savo dirbtuves ar gamybinę bazę vadina 'objektu'...kariškiai, ir spec. tarnybininkai gal :D XD

Kestutis ply rašė:
O dėl peilio su graviruote, tai jį dariau sau, taip sakant pagal ranką, o man patinka jausti kad turi daiktą, nors visumoj sunkokas, bet su juo visą dieną juk nemojuosiu:)


Nereikia peiliu mosikuoti visą dieną, kad pajaustum jo masės įtaką darbui - kaip Remus pasakytu - 'užtenka nulupti du kenkėjus (šernus) ir viskas aišku' :) Smulkieji delno raumenys ir lenkiamieji pirštų raumenys gana greitai nuvargsta laikant sunkesnį peilį arba peilį su nepatogia/slidžia rankena.


Na pirmiausia, tai ,,objektu" vadinamos ne dirbtuvės, o ta vieta kurioje atliekami montavimo darbai ( pvz.: užsakovo kiemas, balkonas ir t.t.) :)
O antra, tai kur jau čia po tuos du šernus lupa? Nebent po nevykusios medžioklės prie butelio :) O visą dieną muojuojant su kilograminiu plaktuku tikrai ne vien smegenys dirba, tai ką man reiškia tas peiliukas :-D

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Vienos miškų urėdiijos
StandartinėParašytas: 2011-08-17- 13:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-17- 14:48
Pranešimai: 530
Miestas: Palanga
Vienos miškų urėdiijos (nesakysiu konkrečiai kurios) komerciniuose medžioklės plotuose praeitą medžioklės sezoną buvo organizuotos dvi medžioklės. Laimikis - pirmoj medžioklėj 80, antroj 60 šernų. Informacija pamąstymui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-17- 16:50 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Ričardas.K rašė:
Vienos miškų urėdiijos (nesakysiu konkrečiai kurios) komerciniuose medžioklės plotuose praeitą medžioklės sezoną buvo organizuotos dvi medžioklės. Laimikis - pirmoj medžioklėj 80, antroj 60 šernų. Informacija pamąstymui.

O kiek žmonių tuose medžioklėse dalyvavo? Ar čia kiekvienas po tiek nusišovė?

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-17- 19:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-17- 14:48
Pranešimai: 530
Miestas: Palanga
Medžioklės buvo organizuotos švedams ir vokiečiams. Abu kartus dalyvavo apie 20 medžiotojų.
Kestutis ply rašė:
Ar čia kiekvienas po tiek nusišovė?

Manau, kad paklausei juokaudamas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1424 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 95  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 103 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007