Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Kęstučio peiliai

2011-08-11- 20:03

Čia mano pirmieji bandymai :) pasidaryti peili pamėginau prieš mėnesį, tai užsikabinau juodai...


            

Prašyčiau pakritikuoti,

2011-08-11- 20:06

Prašyčiau pakritikuoti, pasakyti kur kas negerai, kur ka reiktu pataisyti ar daryti kitaip. Iš anksto dekoju.

Sveikas prisijunges. Reikia

2011-08-11- 20:24

Sveikas prisijunges. Reikia palaikyti krastieti, peiliukai patiko, geleztes kiek supratau pats darai, jei tai pirmi peiliai tai tikrai neblogi.

Dėkui už palaikymą. Taip,

2011-08-11- 20:41

Dėkui už palaikymą. Taip, viską darau pats, ir geležtes ir visa kita, tik ant vieno peiliuko graviruota lazeriu :)

Tas su lazeriu tik dar

2011-08-11- 21:03

Tas su lazeriu *2thumbs* tik dar pasveitus ir nupoliravus butu super ;-) Sveikinu su gera pradzia.

Kestutis ply rašė: šitas

2011-08-11- 21:31

Kestutis ply rašė:


šitas patiko labiausiai ...

perlius rašė: šitas patiko

2011-08-11- 21:41

perlius rašė:šitas patiko labiausiai ...


šitas iš seno grąžto nukaltas :)

Metalo darbai šaunūs. Geras

2011-08-11- 22:30

Metalo darbai šaunūs. Geras žymeklis, pradžia įspūdinga.

Kestutis ply rašė: Čia mano

2011-08-11- 22:30

Kestutis ply rašė:Čia mano pirmieji bandymai :)


Labai neblogai. :)

Nors su peiliukais reikėtų dar padirbėti, nes jaučiamas skubotumas gaminant, bet tai turbūt būdinga visiems pradedantiems. Jeigu tęsi, manau bus dar geriau. 8)

_Vladas_ rašė: Kestutis ply

2011-08-11- 22:42

_Vladas_ rašė:

Kestutis ply rašė:Čia mano pirmieji bandymai :)


Labai neblogai. :)

Nors su peiliukais reikėtų dar padirbėti, nes jaučiamas skubotumas gaminant, bet tai turbūt būdinga visiems pradedantiems. Jeigu tęsi, manau bus dar geriau. 8)


Dėl skubotumo nesiginčysiu, bet tikraiausiai daugiau minusų priduoda neturėjimas tinkamos įrangos. Visas geležtes apdirbinėjau su paprasčiausiu kampiniu šlifuokliu iš rankos. Su rankenom ta pati beda :)

Švitrinis popierius + rankos

2011-08-11- 22:50

Švitrinis popierius + rankos gali duoti labai gerą rezultatą. Ko ir linkiu. ;)

_Vladas_ rašė: Švitrinis

2011-08-11- 22:57

_Vladas_ rašė:

Švitrinis popierius + rankos gali duoti labai gerą rezultatą. Ko ir linkiu. ;)


Tiek laiko neturiu :) paprasčiau bus reikiamą įrangą įsigyti ar susimeistrauti...

Skubus darbas jaučiasi, bet

2011-08-12- 11:56

Skubus darbas jaučiasi, bet jei tai pirmi peiliukai, tai šaunu :) O ir stiliukas išlindinėja :)

Kaip pradžiai labai neblogi

2011-08-12- 12:43

Kaip pradžiai labai neblogi dizaino prasme, bet reiktų geležtes pabaigti šlifuoti. Sėkmės.

... Man tai sitas superinis

2011-08-12- 18:40

... Man tai sitas superinis ... *eche*


Atsakymo rašymas