Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Re: Linuks'o peiliai

2022-06-10- 13:58

Liuksas. Stebedavaus Linai tavo nenoru(galbūt klystu kad nenoru) pagaminti kažką prašmatnesnio, ne vien tenkinti eilinių naudotojų norus. Dabar ir man džiugu :D

Re: Linuks'o peiliai

2022-06-11- 13:05

Svajus rašė:Liuksas. Stebedavaus Linai tavo nenoru(galbūt klystu kad nenoru) pagaminti kažką prašmatnesnio, ne vien tenkinti eilinių naudotojų norus. Dabar ir man džiugu :D

Ai... kai krūva žmonių jau pusmetį laukia standartinių... nesinori gaišti laiko prie kažko kitokio :D Bet nieko, po truputį prieinu ir prie vienetinių :)

Re: Linuks'o peiliai

2022-09-13- 23:05

Na kažkas naujo ir gražaus, visi su damasteelu puikūs, o tobulumui ribų nėra ir nebus, mes savo geriausių dar nepagaminom.

Re: Linuks'o peiliai

2023-08-17- 1:02

Linuks rašė:
Svajus rašė:Liuksas. Stebedavaus Linai tavo nenoru(galbūt klystu kad nenoru) pagaminti kažką prašmatnesnio, ne vien tenkinti eilinių naudotojų norus. Dabar ir man džiugu :D

Ai... kai krūva žmonių jau pusmetį laukia standartinių... nesinori gaišti laiko prie kažko kitokio :D Bet nieko, po truputį prieinu ir prie vienetinių :)


Pažiūrėjau temą ir apšalau. Nejaugi laikas sustojo tuo metu, kai mes su Linu benzakolonkėje gėrėm kavą :) Laikas vietoje nestovi, o LT peilių meistrai turi tik vieną trūkumą, nepakanka kapitalistinių ambicijų. Visi žinome kokią sėkmė velkasi paskui Benchmade modelį Puuko https://www.benchmade.com/collections/o ... oducts/200
Jokios mistikos, suomiškas pavadinimas ir rankena (beveik), o geležtė nieko bendro su skandi, nes banalus drop point. Tačiau tai veikia JAV pirkėjų smegenis. Bet realybė tokia, kad Linas tą schemą ( scandi pavadinimas ir rankena + amerikoniška geležtė, sugalvojo kiek mažiau nei 10 metų anksčiau.
Prikabinti failai
rwl34.jpg
Atsakymo rašymas