Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Semiono Peiliai

2014-01-10- 0:16

Bandau gaminti, čia ne pirmas mano bandymas, jau bandžiau aprengti kelias geležtes, šitą manau jau galiu parodyti :-)

Geležtė Mora, laminuotas anglinis plienas, rankena iš amūrinio kamštenio ir raudonmedžio

 

 

Bandymas pagaminti Japonišką

2014-01-10- 0:34

Bandymas pagaminti Japonišką Gyuto peilį, geležtė nupirkta, plienas laminuotas, šerdis iš baltojo popieriuaus plieno, rankenos priekis pagamintas iš Bocote medienos, tada kydex intarpas ir Merbou medis

P.S. Aštrus ir labai patogus :-)

 

 

Geležtė pagaminta Indus

2014-01-10- 0:36

Geležtė pagaminta Indus Valley, 192 sluoksniai, užgrūdinta 60 HRC. Mediena - klevas, patamsintas su beicu.

 

 

..man paskutinis peiliukas

2014-01-10- 20:52

..man paskutinis peiliukas labiausiai išoriškai patiko..

Ir rankoj jis labai smagiai

2014-01-11- 1:22

Ir rankoj jis labai smagiai guli :-)

Geležtė japoniška, laminuota,

2014-01-14- 0:54

Geležtė japoniška, laminuota, baltojo popieriaus plienas, rankena iš amūrinio kamštenio

 

  

nuostabus darbeliai, truksta

2014-01-15- 23:44

nuostabus darbeliai, truksta tik aprangos...

Pastarasis yra per didelis

2014-01-17- 8:32

Pastarasis yra per didelis peilis rankena, palyginti su ašmenimis. Taip pat pageidautina, kad būtų padarytas bolsteris. ( У последнего ножа слишком большая рукоять, в сравнении с клинком. Так же желательно, делать больстер)

Dėl bendro vaizdo, jog

2014-01-18- 0:51

Dėl bendro vaizdo, jog lyginant su geležte rankena per didelė - visiškai sutinku, gal dėl patyrimo stokos, bandžiau suderinti mažą geležtę 85mm su nemaža savininko ranka...
Gal tokioj sutuacijoj kokia gudrybė yra? :-)
Ka praranda peilis neturintis bolsterio?

extrasens rašė: nuostabus

2014-01-18- 0:54

extrasens rašė:nuostabus darbeliai, truksta tik aprangos...


Pagal facebook nuorodą, spėju jog galima kreiptis pagalbos šiuo klausimu? :-)
Pats dėklo dar nebandžiau daryti...

Semionas rašė: Gal tokioj

2014-01-18- 1:46

Semionas rašė:Gal tokioj sutuacijoj kokia gudrybė yra? :-)


Yra - nedaryti masyvios atramos pirštui. Čia viskas sprendžiama per dizainą.

Semionas rašė:Ka praranda peilis neturintis bolsterio?


Praranda dalį konstrukcijos stiprumo, nes teoriškai didesnė tikimybė, kad rankena suskils. Praktiškai, jeigu peilis nepatirs stiprių šoninių apkrovų, metalinė priekinė atrama nebūtina.

Keletas peiliai su trumpais

2014-01-20- 9:44

Keletas peiliai su trumpais ašmenimis, galima rasti čia arba mano temoje.

http://www.knives.lt/sites/default/files/IMG_5273.jpg
http://www.knives.lt/sites/default/files/IMG_4874.jpg

Ačiū už patarimus Dar vienas

2014-01-20- 19:43

Ačiū už patarimus

Dar vienas peiliukas
Geležtė - laminuotas japoniškas mėlynojo popieriaus anglinis plienas, rankena pagaminta iš akrilo ir alyvmedžio

 

Graziai gavosi, tik rankena

2014-01-20- 20:21

Graziai gavosi, tik rankena as pastorinciau i jos pabaiga ( kaip anksciau buvusiam Gyuto peili ). Manau butu patogiau naudojant peili. Bet cia tik mano subjektyvi nuomone. Peiliai a-lia Japan liuks *2thumbs* .

Peiliukas smagus, dėl

2014-01-20- 21:17

Peiliukas smagus, dėl storėjomo į galą - sutinku, manau būtų ir patogiau ir gražiau...
Pirmą kartą naudojau alyvmedį - labai patiko su juo dirbti, jei kam įdomu, rekomentuoju :-)
Rankeną impregnavau tungų aliejumi, poliravau plieno vilna - nerelealus rezultatas :-)
Atsakymo rašymas