Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Re: Nerukau bandymai

2019-02-11- 14:11

:hi: Na, o tokia forma jau teisingesnė? :D
IMG_4321.JPG

Re: Nerukau bandymai

2019-02-11- 14:18

Nerukau rašė::hi: Na, o tokia forma jau teisingesnė? :D

:liuks2: asmeniškai man taip, tokia labiau priimtina :liuks2:

Re: Nerukau bandymai

2019-02-11- 14:20

Desantas rašė:
Nerukau rašė::hi: Na, o tokia forma jau teisingesnė? :D

:liuks2: asmeniškai man taip, tokia labiau priimtina :liuks2:

Visiškai pritariu. +1

PS: dėžutėj pirmas iš dešinės bus "auksinė klasika". ;)

Re: Nerukau bandymai

2019-02-11- 14:25

Liuks!

Re: Nerukau bandymai

2019-02-11- 14:34

Norėjau paklaust dėl "herbo" (nežinau, kaip vadinasi iš tikrųjų ta dalis :) ) skylių. Ar čia specialiai toks užmanymas "herbą" įstatyti į kriaunas su pinais?
Bent man būtų kur kas gražiau jei "herbas" būtų tiesiog įklijuotas.
Paveikslėlis

Re: Nerukau bandymai

2019-02-11- 15:34

:liuks2:
Ir laukiam pirmo iš dešinės demonstravimo :D

Re: Nerukau bandymai

2019-02-11- 15:50

Nerukau rašė:
Maksas rašė:O kodėl nedaryti peilio su freimloku? Pagal sudėtingumą ir darbo sanaudas beveik tas pats kas ir frikcinis, tik jau kitas funkcionalas...

Galima daryti ir freimloką, kai nusibos slipjointai, gal pradėsiu, kol kas dar čia matau daug neišbandytų dalykų :D , dar daug ko išmokti reikia, ir ne viskas darbo sąnaudomis pamatuojama :/

Kur čia daugiau mokytis, sprendžiant iš rezultatų:)

Re: Nerukau bandymai

2019-02-11- 20:23

_Vladas_ rašė:PS: dėžutėj pirmas iš dešinės bus "auksinė klasika". ;)

Vytukas rašė::liuks2: Ir laukiam pirmo iš dešinės demonstravimo :D

:/ Dar nežinau kaip su juo bus, jau antrąkart į dėžutę įmestas, nesiseka man su juo 8(

Re: Nerukau bandymai

2019-02-11- 21:07

Lukas rašė:Norėjau paklaust dėl "herbo" (nežinau, kaip vadinasi iš tikrųjų ta dalis :) ) skylių. Ar čia specialiai toks užmanymas "herbą" įstatyti į kriaunas su pinais?
Bent man būtų kur kas gražiau jei "herbas" būtų tiesiog įklijuotas.
Paveikslėlis

Ta dalis vadinasi escutcheon arba shield (skydas).
Taip, čia specialiai toks užmanymas.
Ten ne "pinai" ( kaiščiai), o kniedės (rivets).
Tą dalį, save gerbiantys peiliadirbiai, visada prikniedina, ir tai yra kaip peilio privalumas, tik tos kniedės būna užpoliruotos ar kitaip paslėptos.
Aš nusprendžiau neiti "lengvu keliu" :E, ir pagaminti kniedės gražiomis sferinėmis galvutėmis, ir užkniedinti taip, kad jos išliktų nepažeistos ir gražios. Mano manymu, šita maža detalė netgi puošia peilį.
O, be to, tai galėtų būti naudojama, kaip priemonė streso nuėmimui, kaip karoliukai, rutuliukai, magnetukai... Susinervinai- ranką į švarko ar striukės kišenę, patrynei kniedžių galvutės nykščiu, ir ramus XD . Jeigu peilis kelnių kišenėje- geriau būtų taip nedaryti :nunu:

Re: Nerukau bandymai

2019-02-11- 21:39

Supratau, ačiū už paaiškinimą. :liuks:

Re: Nerukau bandymai

2019-02-12- 0:01

Nerukau rašė::hi: Na, o tokia forma jau teisingesnė? :D
IMG_4321.JPG

Teisinga ir ana buvo(jei paciam patinka).Mano akiai sitas variantas daug geresnis :) .

Re: Nerukau bandymai

2019-02-12- 8:55

Ir man šita geležtės forma gražesnė. Dailus peiliukas gausis.

Re: Nerukau bandymai

2019-02-12- 10:12

Man ankstesnė geležtė labiau patiko. Šita supaprastina labai peilį. Balsuoju už pirmą versiją :)

Re: Nerukau bandymai

2019-02-12- 13:59

Nerukau rašė::hi: Na, o tokia forma jau teisingesnė? :D
IMG_4321.JPG


Na dabar bendras vaizdas priimtinesnis akiai, bet jis kartu tapo ir nieko neišsiskiriantis. O anas jau buvo KITOKS.
Pvz paimkin kokį Chuck Gedraitis tai pas jį irgi yra neįprastų geležčių prie atrodytų visai paprastų formų rankenų, bet tai dėl to jis ir nėra pilkoji masė kuriai nuvalkiota klasika yra priimtiniausia. 8(

Re: Nerukau bandymai

2019-02-16- 22:04

:hi: Dar vienas lenktinukas:
Geležtė RWL-34, 88x 17x 2,75 mm, kietumas 62 HRC, grūdino Tomas.
Kriaunos nerūdeika, dykuminė olnėja, sulenkto peilio ilgis 108,5 mm.
Nr. 59
IMG_4337.JPG

IMG_4334.JPG

IMG_4330.JPG

IMG_4332.JPG

IMG_4336.JPG

IMG_4335.JPG

IMG_4343.JPG
Atsakymo rašymas