Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-30- 12:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 752 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 51  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-03-09- 11:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Arnoldas rašė:
:cry: :cry: :cry: tarpinės gaila.

:)
Man tai asociacija su tokiu, tarpinės konteste žinoma :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-03-09- 12:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Loptar rašė:
Arnoldas rašė:
:cry: :cry: :cry: tarpinės gaila.

:)
Man tai asociacija su tokiu, tarpinės konteste žinoma :)

Man atrodo, kad šiuo konkrečiu atveju tavo vaizduotė buvo per laki - sugebėjo pagimdyti abejotinos prabos asocijaciją, kuri eiliniam forumo vartotojui yra nepasiekiama net ir spec. priemonių pagalba. ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-03-09- 12:29 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-04-12- 19:04
Pranešimai: 355
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
Loptar rašė:
Arnoldas rašė:
:cry: :cry: :cry: tarpinės gaila.

:)
Man tai asociacija su tokiu, tarpinės konteste žinoma :)

Man atrodo, kad šiuo konkrečiu atveju tavo vaizduotė buvo per laki - sugebėjo pagimdyti abejotinos prabos asocijaciją, kuri eiliniam forumo vartotojui yra nepasiekiama net ir spec. priemonių pagalba. ;)

Ir dabar manau, kad organinės peilio dalys su simbolika yra gerokai geriau už nenaturalius inkliūzus. Kodėl Kolegos, trispalve tarpinę prie gardos prilygina trispalviams maišiukams ir tušinukams, o kokio įleisto varinio leiblo ant kriaunų neprilygina tai masei prasto skonio ofisinių dovanų ir suvenyrų, kuriuose ant kokio stiklo ar lentelės uždedama bliesčionke "geriausias tas...", "47 metai tam..." etc.? Na bet užmiršta, Tomas parašė, kad nesigauna, tad ir viskas. Per balsavimą 7 prieš18 pasisakė už tarpinę. Taigi jos ir dėl to nebus. Žodžiu, nebus dėl to, kad neįmanoma ir dėl to, kad nenorima.

_________________
Kai nėra kitos išeities, reikia ieškoti kito įėjimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-03-09- 12:37 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-04-12- 19:04
Pranešimai: 355
Miestas: Vilnius
Loptar rašė:
Arnoldas rašė:
:cry: :cry: :cry: tarpinės gaila.

:)
Man tai asociacija su tokiu, tarpinės konteste žinoma :)

Sutinku. Būtent šitos asociacijos kilimo labiausiai ir bijau siūlydamas trispalvį intarpą. Mes tuos "iš ten" peilius tikrai pamename ir teigiamų emocijų tai nekelia. Todėl Kolegų pasisakymai šiuo klausimu, bent man, labai svarbūs.

_________________
Kai nėra kitos išeities, reikia ieškoti kito įėjimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-03-09- 12:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Arnoldas rašė:
Na jau na jau, per balsavimą ne vienas aš, o 7 pasisakė už tai, taigi vaizduotėx7 ir gimdymas (tas kur abejotinos prabos)x7. Man taip atrodo, Vincukui atrodo kitaip, skaitau Vincuko mintis ir, radęs klaidą savo matyme, keisčiau nuomone tuo tobulėdamas. A ne? Bet ir dabar manau, kad organinės peilio dalys su simbolika yra gerokai geriau už nenaturalius inkliūzus. Kodėl Kolegos, trispalve tarpinę prie gardos prilygina trispalviams maišiukams ir tušinukams, o kokio įleisto varinio leiblo ant kriaunų neprilygina tai masei prasto skonio ofisinių dovanų ir suvenyrų, kuriuose ant kokio stiklo ar lentelės uždedama bliesčionke "geriausias tas...", "47 metai tam..." etc.? Na bet užmiršta, Tomas parašė, kad nesigauna, tad ir viskas.

Arnoldai, tu nesupratai: aš rašiau apie Loptar'o abejotinos prabos asocijaciją. Jeigu būtų tinkamos spalvos, aš pats pirmas (nu, ok, antras - po tavęs) agituočiau forumėnus balsuoti "už". :cool:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-03-09- 12:47 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-04-12- 19:04
Pranešimai: 355
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
Arnoldai, tu nesupratai: aš rašiau apie Loptar'o abejotinos prabos asocijaciją. Jeigu būtų tinkamos spalvos, aš pats pirmas (nu, ok, antras - po tavęs) agituočiau forumėnus balsuoti "už". :cool:

Taip taip, Kolega, supratau teisingai. Bet manau, Loptar teisus. Mūsų vėliavos spalvos tikrai ryškios ir todėl riba tarp trispalvio simbolio ir dryžuotų banditckų kriaunų gana siaura. Viskas priklauso nuo medžiagos pataikymo ir šį kartą nesigavo.

_________________
Kai nėra kitos išeities, reikia ieškoti kito įėjimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-03-09- 13:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-11-20- 1:19
Pranešimai: 205
Šalis: Lietuva
Miestas: Palanga
Mėginsiu balsuot.
1. Stabilizuota Lietuvoje augančio medžio mediena (ne ąžuolo), atsižvelgiant į Vlado ir Lino pastabas.
2. Už spalvotą tarpinę, net jei spalvos kiek ir skirsis.
3. Plienas - M390.
4. Dydis - kaip Tomo prototipe.
5. Kiaurymė rankosaičiui - kaip Tomo prototipe.

Dėl ąžuolo - peilio su ąžuoline rankena aktyviam naudojimui neturėjau, tačiau naudojamo ekstremaliomis sąlygomis ginklo buožė, pagaminta pagal šaulio sudėjimą iš ąžuolo, visiškai netiko, buvo išmesta. Į vietą buvo išdrožta buožė iš beržinės lentos, išvirta atrabotkėj, išdžiovinta, ir, ko gero, tarnauja iki šiandien.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-03-09- 13:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
<...>
Arnoldai, tu nesupratai: aš rašiau apie Loptar'o abejotinos prabos asocijaciją. Jeigu būtų tinkamos spalvos, aš pats pirmas (nu, ok, antras - po tavęs) agituočiau forumėnus balsuoti "už". :cool:

Aš tiesiog tyngiu ieškoti aiškesnio pavyzdžio, yra variantų ir su intarpais, ne tik kad su visa rankena :)
Pas, pvz., amerikonus irgi pilna pseudo-patriotinių nesamonių su vėliavom, kurios po kiek laiko nafik niekam nereikalingos ir neįdomios ir netgi iš vis nesuprantamos. Tai tapo vos ne kasdienybe ir nekelia jokių emocijų.
Aš visada už pragalvotą eleganciją su liekamąją verte (ant kiek įmanoma išpildyti). Kitaip ir darbo gaila ir žmonių, kurie voks voks ir suvoks vėliau, kad jo, reikėjo kitaip, kad džiugintų :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-03-09- 13:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Vytukas rašė:
Mėginsiu balsuot.
1. Stabilizuota Lietuvoje augančio medžio mediena (ne ąžuolo), atsižvelgiant į Vlado ir Lino pastabas.
2. Už spalvotą tarpinę, net jei spalvos kiek ir skirsis.
3. Plienas - M390.
4. Dydis - kaip Tomo prototipe.
5. Kiaurymė rankosaičiui - kaip Tomo prototipe.

Dėl ąžuolo - peilio su ąžuoline rankena aktyviam naudojimui neturėjau, tačiau naudojamo ekstremaliomis sąlygomis ginklo buožė, pagaminta pagal šaulio sudėjimą iš ąžuolo, visiškai netiko, buvo išmesta. Į vietą buvo išdrožta buožė iš beržinės lentos, išvirta atrabotkėj, išdžiovinta, ir, ko gero, tarnauja iki šiandien.

Tai balsuot reik balsapuslapiuose, o ne čia :/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-03-09- 19:18 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1726
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
Norejau Vlado paprasyti, kad ikeltu kartu 2013 formunio ir siemietinio prototipo nuotraukas keliais rakursais - siaip palyginimui.
Taip taip suprantu, kad anksciau ar veliau vilnieciai ir kaunieciai susistyguos prototipo ciupinejimui...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-03-10- 1:05 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10048
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:
Norejau Vlado paprasyti, kad ikeltu kartu 2013 formunio ir siemietinio prototipo nuotraukas keliais rakursais - siaip palyginimui.

Prašau:

Prikabintas failas:
2013-2018.jpg
2013-2018.jpg [ 182.89 KiB | Peržiūrėta 2703 kartus(ų) ]
Prikabintas failas:
2013-2018_2.jpg
2013-2018_2.jpg [ 182.04 KiB | Peržiūrėta 2703 kartus(ų) ]


O kas apsilankys Litexpo parodoje kovo 23-25 galės gyvai pačiupinėti. ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-03-10- 1:45 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-04- 12:31
Pranešimai: 286
Miestas: Marijampolė
pyfpafz rašė:
_Vladas_ rašė:
Tomas gavo ir nufotografavo spalvotas tarpines:

Prikabintas failas:
spalvos_3.jpg


Kaip matot, spalvos ne visai sutampa su mūsų vėliavos spalvomis. Ypač geltona. Bet kitokių nėra. 8(
Dabar bent jau žinosim, kaip iš tikrųjų atrodytų trispalvė. Ir daugumos sprendimas dėti ją ar ne - bus objektyvesnis. :)


Aš kuo toliau galvoju apie Trispalvę tarpinę tuo labiau man idėja atrodo prikolna. Nesu didelis Trispalvės gerbėjas, nes manau, kad LT vėliava turėtų būti istorinė mūsų vėliava, bet jei grįšim prie peilio tai naudoti Trispalvę ar ne priklausytų nuo to kokia heraldika ir kiek jos būtų apkrautas peilis ateityje.
Aišku pavyzdys tarpinių spalvų, kuris pateikiamas, atrodo NeKažką, bet ar nėra tinkamesnių spalvų tarpinių? Paskutinio pas Tomą daryto mano peilio tarpinės raudonos ir ta raudona atrodo tinkamesnė nei foto pateikta raudona tai ir klausimas ar nėra taip ir su kitom spalvom? :/

Mano žiniom - nėra.
Tavo peilio tarpinės 1 mm storio, mano pateiktoje trispalvėje 0,8 mm. Dėl to tavo ryški raudona čia neatsidūrė, o 1 mm storio geltona ir žalia - visiškai į pievas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-03-15- 1:46 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
Prabalsavau visais punktais :) P.s. Dėl trispalvės rankenoje jau buvau pasisakęs ir nuomonės nekeičiu :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-03-15- 12:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-11-20- 1:19
Pranešimai: 205
Šalis: Lietuva
Miestas: Palanga
Dėl trispalvės intarpo. Esu vyresnės kartos atstovas. Man trispalvė yra pats mieliausias mūsų valstybingumo simbolis. Ji buvo kategoriškai uždrausta. Net gi atsitiktinai sudėjus trispalvės derinį kokiam pešiny ar apsirengus trispalvės spalvom galima buvo susilaukti rimtų problemų. Mes naktimis rūsiuose siūdavom vėliavėles, slėpdavom jas, o vasario 16-ąją naktį iškeldavom sunkiai prieinamose vietose, neretai rizikuodami sveikata. Lipdavom ant kaminų, bokštų, į sunkiai įlipamus medžius ir pan. Ryte vaikščiodavom po miestą, matydavom kaip žmonės tyliai džiagdavosi, o milicija ir saugumas lakstė suprakaitavę ir nuiminėdavo mūsų antarybinę agitaciją. Vo čia tai būdavo tikra šventė. :D Vyti pavaizduot buvo sunku, o Gediminaičių stulpai kažkaip nebuvo toks populiarus ir vaizdingas antitarybinės agitacijos simbolis. Todėl ir balsavau už trispalvį intarpą. Mano supratimu jis yra dominuojantis simbolis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2018
StandartinėParašytas: 2018-03-15- 14:51 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10048
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vytukas rašė:
Todėl ir balsavau už trispalvį intarpą. Mano supratimu jis yra dominuojantis simbolis.

Būtų tinkamų spalvų G10 tarpinės - manau daugelis balsuotų už trispalvę. :ok:
Tačiau tinkamų spalvų dėja nėra, tad klausimas kiek kitoks: ar reikalinga tokia iškreiptų spalvų trispalvė tarpinė rankenoje:


_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 752 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 51  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007