Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 18:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Kokio foruminio-2019 norėtumėte?
Apklausa baigėsi 2019-02-11- 1:01
Universalus VIRTUVINIS 52%  52%  [ 47 ]
Mažas VIRTUVINIS 1%  1%  [ 1 ]
Universalus KERTPEILIS (istorinis) 1%  1%  [ 1 ]
Universalus KERTPEILIS (modernus) 43%  43%  [ 39 ]
Didelis KERTPEILIS (istorinis) 1%  1%  [ 1 ]
Didelis KERTPEILIS (modernus) 1%  1%  [ 1 ]
REŽTUKAS su keičiamom geležtėm 0%  0%  [ 0 ]
Viso balsų : 90
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2019-02-09- 23:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-11-20- 1:19
Pranešimai: 205
Šalis: Lietuva
Miestas: Palanga
swerfot rašė:
Na, o aš jei kalbėčiau atvirai ir nuoširdžiai, tai pasakyčiau "eikit jūs nafig su virtuviniu".
Pirma: toks jau buvo, čia ne namų šeimininkių klubas, kad kas antrus metus virtuvinius daryt.
Antra: ko ko, bet virtuvinių peilių pasirinkimo tai tikrai netrūksta nei prekybos centruose, nei internete. Virtuvinis peilis yra turbūt pati banaliausia ir labiausiai nuvalkiota peilio "inkarnacija" kokią galima įsvaizduoti.


Na va, matot, taip pat konstruktyviai ir motyvuotai stumiama kertpeilio idėja.
Gal gražiau skambėtų taip:
"Gerbiami kolegos, būsiu atviras ir nuoširdus - virtuvinio idėja man nėra priimtina. Pasilikit ją sau.
Visų pirma - kartotųsi virtuvinio idėja forume, o namų šeimininkių poreikiai nėra mano supratimu prioritetiniai.
Be to, virtuvinių peilių apstu mažmeninėje prekyboje, o kertpeilių jaučiamas aštrus deficitas."
Tik nelabai supratau dėl inkarnacijos, šiaip tai reikštų dievybės įsikūnijimą žmoguje. Gal labiau tiktų terminas "reinkarnacija". Bet kokiu atveju diskutuotina kas pirmiau atsirado - virtuvinis ar kertpeilis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-09- 23:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-11- 19:20
Pranešimai: 226
Miestas: Kaunas
Katinas rašė:
Zilvinas rašė:
Man užkliuvo ne keli balsavimai, o tai, kad gali keisti balsavime savo nuomone kiek nori kartų. Jei bandai kažką pakritikuoti... Iškart pareina.... Kliedesiai, atitrūkęs nuo realybės, nesupranta foruminio koncepcijos, gali pirkti, gali nepirkti ir t.t. ir t.t. Tiek tos jūsų demokratijos.....


Jeigu nesupratai kodėl ir kaip buvo vykdamas balsavimas - tai jau tavo bėdos. Niekas tau pažingsniui nieko aiškint neprivalo. Nebent kas nors dega entuziazmu panaudot perteklinį laisvą laiką.

Zilvinas rašė:
Jei bandai kažką pakritikuoti... Iškart pareina.... Kliedesiai, atitrūkęs nuo realybės, nesupranta foruminio koncepcijos, gali pirkti, gali nepirkti ir t.t.

Jeigu kritika tokiame procese nėra konstruktyvi - jinai beprasmė. Kaip į tokią ją ir turi būt žiūrima. Jeigu jos turinys yra maždaug "man nepatiko, bet nepasakysiu ką ir kaip konkrečiai reikėjo padaryt kitaip", tai visa šitos nuomonės vertė yra absoliučiai nulinė bendrame kontekste. Ir priekaištai, kad į ją nepažiūrėta rimtai yra mažų mažiausiai nerimti.

Zilvinas rašė:
Tiek tos jūsų demokratijos.....


Nesuprantantiem kaip jinai veikia jos ir nereikia.


Tamsta tikras demokratijos tėvas :) Ką jau ten man nesuprantančiam suprasti...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 0:01 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2016-08-23- 19:21
Pranešimai: 655
Šalis: Lietuva
Miestas: Marijampole
swerfot rašė:
Na, o aš jei kalbėčiau atvirai ir nuoširdžiai, tai pasakyčiau "eikit jūs nafig su virtuviniu".
Pirma: toks jau buvo, čia ne namų šeimininkių klubas, kad kas antrus metus virtuvinius daryt.
Antra: ko ko, bet virtuvinių peilių pasirinkimo tai tikrai netrūksta nei prekybos centruose, nei internete. Virtuvinis peilis yra turbūt pati banaliausia ir labiausiai nuvalkiota peilio "inkarnacija" kokią galima įsvaizduoti.

Na, kad jau pasiuntei į, tai pasisakysiu ir aš, be siuntimo :) . Manau, kad dauguma balsavusių už Lino peilį, tarp jų ir aš, balsavo ne todėl, kad neturi virtuvinio ar neranda jo nusipirkti prekybos centre, ar nesugeba susisiekti su Linu, ir užsisakyti jo peilį, ir ne todėl, kad jau neturi kur dėti kertpeilių, ir pavargo su jais bėgioti po Lietuvos girias, ir kapoti jais viską į kairę ir į dešinę... Balsavau už virtuvinį todėl, kad noriu turėti Lino FORUMINĮ peilį. Virtuvinis,grybavimo, žvejojimo, dantų rakinėjimo, ne taip ir svarbu, kokį būtų pasiūlęs, už .tokį balsavęs būčiau. Paprasčiausiai, laikas jau Linui būtų pagaminti foruminį, seniai laikas. Ir man, foruminio peilio projekte, svarbiau kas peilio gamintojas o ne kokia jo paskirtis ar panaudojimo galimybės :beer:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 0:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-11- 19:20
Pranešimai: 226
Miestas: Kaunas
Nerukau rašė:
swerfot rašė:
Na, o aš jei kalbėčiau atvirai ir nuoširdžiai, tai pasakyčiau "eikit jūs nafig su virtuviniu".
Pirma: toks jau buvo, čia ne namų šeimininkių klubas, kad kas antrus metus virtuvinius daryt.
Antra: ko ko, bet virtuvinių peilių pasirinkimo tai tikrai netrūksta nei prekybos centruose, nei internete. Virtuvinis peilis yra turbūt pati banaliausia ir labiausiai nuvalkiota peilio "inkarnacija" kokią galima įsvaizduoti.

Na, kad jau pasiuntei į, tai pasisakysiu ir aš, be siuntimo :) . Manau, kad dauguma balsavusių už Lino peilį, tarp jų ir aš, balsavo ne todėl, kad neturi virtuvinio ar neranda jo nusipirkti prekybos centre, ar nesugeba susisiekti su Linu, ir užsisakyti jo peilį, ir ne todėl, kad jau neturi kur dėti kertpeilių, ir pavargo su jais bėgioti po Lietuvos girias, ir kapoti jais viską į kairę ir į dešinę... Balsavau už virtuvinį todėl, kad noriu turėti Lino FORUMINĮ peilį. Virtuvinis,grybavimo, žvejojimo, dantų rakinėjimo, ne taip ir svarbu, kokį būtų pasiūlęs, už .tokį balsavęs būčiau. Paprasčiausiai, laikas jau Linui būtų pagaminti foruminį, seniai laikas. Ir man, foruminio peilio projekte, svarbiau kas peilio gamintojas o ne kokia jo paskirtis ar panaudojimo galimybės :beer:


Palaikau 100%. Turiu Lino peilį, nebūtų pirmas. Balsuoju todėl, kad Linas tikrai vertas pagaminti forumini peilį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 0:11 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Zilvinas rašė:
Man užkliuvo ne keli balsavimai, o tai, kad gali keisti balsavime savo nuomone kiek nori kartų.

Ir kas tame negerai? :/
Juk nuomonė - dalykas nepastovus. O balsavimas nėra momentinis. Todėl galimybė perbalsuoti kitaip - būtina.

Zilvinas rašė:
Jei bandai kažką pakritikuoti... Iškart pareina....

Pareina nekonstruktyvios ar neargumentuotos "kritikos"... kritika. ;) Kaip kolega @Vytukas sakė, tam ir yra diskusija.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 0:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-11- 19:20
Pranešimai: 226
Miestas: Kaunas
Zilvinas rašė:
Katinas rašė:
Zilvinas rašė:
Man užkliuvo ne keli balsavimai, o tai, kad gali keisti balsavime savo nuomone kiek nori kartų. Jei bandai kažką pakritikuoti... Iškart pareina.... Kliedesiai, atitrūkęs nuo realybės, nesupranta foruminio koncepcijos, gali pirkti, gali nepirkti ir t.t. ir t.t. Tiek tos jūsų demokratijos.....


Jeigu nesupratai kodėl ir kaip buvo vykdamas balsavimas - tai jau tavo bėdos. Niekas tau pažingsniui nieko aiškint neprivalo. Nebent kas nors dega entuziazmu panaudot perteklinį laisvą laiką.

Zilvinas rašė:
Jei bandai kažką pakritikuoti... Iškart pareina.... Kliedesiai, atitrūkęs nuo realybės, nesupranta foruminio koncepcijos, gali pirkti, gali nepirkti ir t.t.

Jeigu kritika tokiame procese nėra konstruktyvi - jinai beprasmė. Kaip į tokią ją ir turi būt žiūrima. Jeigu jos turinys yra maždaug "man nepatiko, bet nepasakysiu ką ir kaip konkrečiai reikėjo padaryt kitaip", tai visa šitos nuomonės vertė yra absoliučiai nulinė bendrame kontekste. Ir priekaištai, kad į ją nepažiūrėta rimtai yra mažų mažiausiai nerimti.

Zilvinas rašė:
Tiek tos jūsų demokratijos.....


Nesuprantantiem kaip jinai veikia jos ir nereikia.


Tamsta tikras demokratijos tėvas :) Ką jau ten man nesuprantančiam suprasti...

Kai pavyzdys. Kai demokratai eina į rinkimus, kaip jie vyksta? Nesvarbu, kiek rinkimų turu ir kiek kandidatų. Kiekviename ture balsuoji viena karta, pasirinkdamas viena kandidatą. Ar aš neteisus ? Nebalsuoji gi mėnesį laiko, pirmadienį už baltus, antradienį už raudonus ir t.t.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 1:16 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
Zilvinas rašė:
Kai pavyzdys. Kai demokratai eina į rinkimus, kaip jie vyksta? Nesvarbu, kiek rinkimų turu ir kiek kandidatų. Kiekviename ture balsuoji viena karta, pasirinkdamas viena kandidatą. Ar aš neteisus ? Nebalsuoji gi mėnesį laiko, pirmadienį už baltus, antradienį už raudonus ir t.t.


Tu neteisus. Demokratinis procesas nurodo kokiu principu (balsų dauguma, balsuojant laisva valia ir t.t.) vadovaujantis iš kandidatų bus išrinktas laimėtojas (ir kaip išrinktasis turės vykdyt jam patikėtą postą, kas mūsų atveju nėra aktualu). Kiek rinkimo etapų bus ir kaip jie vyks - tai tik techninės detalės. Gali būt nors ir trys turai su tais pačiais kandidatais, leimėtoju sutartinai laikant tarkim tą kandidatą, kuris laimėtoju buvo išrinktas visus tris kartus. Toks procesas bus demokratiškas, o laimėtojas išrinktas demokratiškai. Taip tiesiog nedaroma dėl praktinių sumetimų, nes kas liečia politinius rinkimus - daugumai balsuotojų ateit tris kartus iš eilės yra per sunki užduotis (apie rinkimų organizavimo kainas ir t.t. nekalbu).
Foruminio peilio rinkimas su politiniais rinkimais palygintinas tik iš tolo. Politinio kandidato atveju turi būt sutarta tik dėl vieno dalyko - tinkamas jisai ar netinkamas. Foruminio peilio atveju turi būt sutarta dėl daugelio dalykų, šiuo atveju - pirma, koks tai turi būt peilis bendrai (kertpeilis, virtuvinis...), tada kokio būtent tipo tai turi būt peilis (virtuviniai, kertpeiliai gali būt skirtingų dydžių ir t.t.), tada iš kokių medžiagų forumiečiai norėtų, kad jų norimas peilis būtų pagamintas (modernus, autentiškas, praktiškas...). Tada koks dėklas (jeigu reikalingas) ir taip toliau. Viso to sutalpint į vieną balsavimo "turą" neįmanoma. Todėl belieka arba daryt jų daug, kad visi galėtų "pasakyt" ko konkrečiai jie norėtų. Arba pateikt tik kelis variantus, taip sumažinant forumiečių galimybę pasirinkt. Dabar gavosi, kad dalis piliečių pasimetė. Kitu atveju būtų priekaištai, kad "sprendimas nuleistas iš aukščiau, kodėl pasirinkti variantai, kurie man nepatinka, mūsų nuomonės niekas nepaklausė".

Kadangi, kaip minėjau, nuspręst reikia dėl daugelio dalykų, tai analogija su politiniais rinkimais būtų maždaug tokia - pirma balsuojama už partijas, siekiant iš krūvos išrinkt kelias, kurios balsuojančiųjų nuomone turėtų petekt į kitą turą. Tada balsuojama, kuri iš atrinktų partijų turėt patekt į "finalą". O tada balsuojama kurie iš tos partijos narių galėtų būt tolimesniais kandidatais. Ir galų gale - kuris iš tų kandidatų bus pats pačiausias.
Politinių rinkimų prasme tokia sistema būtų neadekvati ir idiotiška, bet mes čia renkam ne politikus, kurių rinkimo esmė yra "išrinks arba neišrinks", o peilius, kurie gali turėt skirtingas savybės, parametrus ir t.t. dėl kurių visų reikia bendrai sutart balsuojant.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 1:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-11- 19:20
Pranešimai: 226
Miestas: Kaunas
Katinas rašė:
Zilvinas rašė:
Kai pavyzdys. Kai demokratai eina į rinkimus, kaip jie vyksta? Nesvarbu, kiek rinkimų turu ir kiek kandidatų. Kiekviename ture balsuoji viena karta, pasirinkdamas viena kandidatą. Ar aš neteisus ? Nebalsuoji gi mėnesį laiko, pirmadienį už baltus, antradienį už raudonus ir t.t.


Tu neteisus. Demokratinis procesas nurodo kokiu principu (balsų dauguma, balsuojant laisva valia ir t.t.) vadovaujantis iš kandidatų bus išrinktas leimėtojas (ir kaip išrinktasis turėt vykdyt jam patikėtą postą, kas mūsų atveju nėra aktualu). Kiek rinkimo etapų bus ir kaip jie vyks - tai tik techninės detalės. Gali būt nors ir trys turai su tais pačiais kandidatais, leimėtoju sutartinai laikant tarkim tą kandidatą, kuris laimėtoju buvo išrinktas visus tris kartus. Toks procesas bus demokratiškas, o laimėtojas išrinktas demokratiškai. Taip tiesiog nedaroma dėl praktinių sumetimų, nes kas liečia politinius rinkimus - daugumai balsuotojų ateit tris kartus iš eilės yra per sunki užduotis (apie rinkimų organizavimo kainas ir t.t. nekalbu).
Foruminio peilio rinkimas su politiniais rinkimais palygintinas tik iš tolo. Politinio kandidato atveju turi būt sutarta tik dėl vieno dalyko - tinkamas jisai ar netinkamas. Foruminio peilio atveju turi būt sutarta dėl daugelio dalykų, šiuo atveju - pirma, koks tai turi būt peilis bendrai (kertpeilis, virtuvinis...), tada kokio būtent tipo tai turi būt peilis (virtuviniai, kertpeiliai gali būt skirtingų dydžių ir t.t.), tada iš kokių medžiagų forumiečiai norėtų, kad jų norimas peilis būtų pagamintas (modernus, autentiškas, praktiškas...). Tada koks dėklas (jeigu reikalingas) ir taip toliau. Viso to sutalpint į vieną balsavimo "turą" neįmanoma. Todėl belieka arba daryt jų daug, kad visi galėtų "pasakyt" ko konkrečiai jie norėtų. Arba pateikt tik kelis variantus, taip sumažinant forumiečių galimybę pasirinkt. Dabar gavosi, kad dalis piliečių pasimetė. Kitu atveju būtų priekaištai, kad "sprendimas nuleistas iš aukščiau, kodėl pasirinkti variantai, kurie man nepatinka, mūsų nuomonės niekas nepaklausė".

Kadangi, kaip minėjau, nuspręst reikia dėl daugelio dalykų, tai analogija su politiniais rinkimais būtų maždaug tokia - pirma balsuojama už partijas, siekiant iš krūvos išrinkt kelias, kurios balsuojančiųjų nuomone turėtų petekt į kitą turą. Tada balsuojama, kuri iš atrinktų partijų turėt patekt į "finalą". O tada balsuojama kurie iš tos partijos narių galėtų būt tolimesniais kandidatais. Ir galų gale - kuris iš tų kandidatų bus pats pačiausias.
Politinių rinkimų prasme tokia sistema būtų neadekvati ir idiotiška, bet mes čia renkam ne politikus, kurių rinkimo esmė yra "išrinks arba neišrinks", o peilius, kurie gali turėt skirtingas savybės, parametrus ir t.t. dėl kurių visų reikia bendrai sutart balsuojant.


Pagaliau Vladas sudėjo taškus ant i :,,Ir kas tame negerai? :/
Juk nuomonė - dalykas nepastovus. O balsavimas nėra momentinis. Todėl galimybė perbalsuoti kitaip - būtina. "
Tik dabar supratau, kad tai yra,, balsavimas su perbalsavimo funkcija". Maniau, kad paprastai perbalsavimas vyksta, kai nėra kvorumo arba niekas nesurinko daugumos. Todėl siūlau likti kiekvienam prie savo demokratijos. Dėkingas Katinui, kuris nusileido iš olimpo ir naudojo savo "perteklinį laiką", mokindamas mane - žemės kirmina - demokratijos pagrindų. :) Visiems kitiems - ,, netarkite demokratijos vardo be reikalo" :) Labos nakties :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 1:58 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
Zilvinas rašė:
Dėkingas Katinui, kuris nusileido iš olimpo ir naudojo savo "perteklinį laiką", mokindamas mane - žemės kirmina - demokratijos pagrindų. :) Visiems kitiems - ,, netarkite demokratijos vardo be reikalo" :) Labos nakties :)


Matau, kad pastangos buvo beprasmės. Labos nakties :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 10:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-12-27- 20:56
Pranešimai: 196
Miestas: Kaunas
Sutinku su Zilvinu- tie perbalsavimai kazkokia nesamone. Prabalsavai ir turetu buti taskas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 10:30 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vytukas rašė:
swerfot rašė:
Na, o aš jei kalbėčiau atvirai ir nuoširdžiai, tai pasakyčiau "eikit jūs nafig su virtuviniu".
Pirma: toks jau buvo, čia ne namų šeimininkių klubas, kad kas antrus metus virtuvinius daryt.
Antra: ko ko, bet virtuvinių peilių pasirinkimo tai tikrai netrūksta nei prekybos centruose, nei internete. Virtuvinis peilis yra turbūt pati banaliausia ir labiausiai nuvalkiota peilio "inkarnacija" kokią galima įsvaizduoti.


Na va, matot, taip pat konstruktyviai ir motyvuotai stumiama kertpeilio idėja.
Gal gražiau skambėtų taip:
"Gerbiami kolegos, būsiu atviras ir nuoširdus - virtuvinio idėja man nėra priimtina. Pasilikit ją sau.
Visų pirma - kartotųsi virtuvinio idėja forume, o namų šeimininkių poreikiai nėra mano supratimu prioritetiniai.
Be to, virtuvinių peilių apstu mažmeninėje prekyboje, o kertpeilių jaučiamas aštrus deficitas."
Tik nelabai supratau dėl inkarnacijos, šiaip tai reikštų dievybės įsikūnijimą žmoguje. Gal labiau tiktų terminas "reinkarnacija". Bet kokiu atveju diskutuotina kas pirmiau atsirado - virtuvinis ar kertpeilis.

Pasakei lygiai tą patį ką aš, tik ale "švelniau". Kritikos konstruktyvumas nuo to nė kiek nesikeičia.
O dėl idėjos "inkarnacijos", tai matyt nežinai žodžio reikšmės.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 11:25 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-04-12- 19:04
Pranešimai: 357
Miestas: Vilnius
Noreciau pastebeti, kad, nepriklausomai nuo pasirinktos forume demokratijos realizavimo budo ir formos, pacios demoratijos, kaip politines ir teisines sitemos, kaip valdymo formos tikslai yra pasiekti: zodzio laisve, t.y laisve tureti savo nuomone ir ja viesai reiksti yra uztikrinta; teise rinkti ir but isrinktam uztikrinta; kiekvieno forumiecio balsas yra iskaiciuojamas ir jis lemia; balsavimas yra tiesioginis. Todel kvieciu sugryzti prie paties dalyko, del kurio ir paleisti demokratiniai sprendimo priemimo mechanizmai-butent, foruminio rinkimai.
Taigi, arba utilitarinis virtuvinis, taigi-tiesiog peilis, bet Lino, arba pazintinis projektas-unikali baltu istorinio peilio reikarnacija XXI a.

_________________
Kai nėra kitos išeities, reikia ieškoti kito įėjimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 19:05 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
Na ką liko 6 valandos balsavimui, arba persigalvojimui.

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 19:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
Na ką liko 6 valandos balsavimui, arba persigalvojimui.

Ką siūlai? Perbalsuot, ar palikt, kaip yra? :E


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 19:46 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
Vincukas rašė:
Desantas rašė:
Na ką liko 6 valandos balsavimui, arba persigalvojimui.

Ką siūlai? Perbalsuot, ar palikt, kaip yra? :E

Tiesiog primenu :time: tiems kurių traukinys nelaukia :E

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007