Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-28- 17:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 131 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-01-31- 15:49 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-28- 11:50
Pranešimai: 682
Miestas: Kaunas
Silkinas rašė:
Pabandyk kokį Busse GV sulaužyti, nemanau, kad pavyks :)


Ar taip?
Tik pavyko, aišku, ne man ir čia GW - nesu gerai susipažinęs su Busse modelių asortimentu, bet apie GV net google nieko neranda :)

O šiaip, manau, Loki visiškai teisus - sulaužyt galimą bet kokį peilį, o ir ne tik peilį. ©"Сломать можно всё. Ваще всё. Кроме лома, конечно - лом, падла, гнёться."
Ką personažas jutūbinėjė nuorodoje ir daro - tikslingai laužo peilį. Su normaliu ir, netgi, neprofiliniu panaudojimu šie "testai" neturi nieko bendro.
Aš, aišku, nieko prieš nemokamai pamatyti kur peilio ribos, tik vietomis stebina metodika, pvz. overstraikai (kuriuos išgyventų, turbūt, 1 peilis iš 100) testo pradžioje ir tolesni veiksmai jau sulaužytu peiliu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: ek rašė: Silkinas rašė:
StandartinėParašytas: 2013-01-31- 15:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
ek rašė:
Silkinas rašė:
Pabandyk kokį Busse GV sulaužyti, nemanau, kad pavyks :)


Ar taip?
Tik pavyko, aišku, ne man ir čia GW - nesu gerai susipažinęs su Busse modelių asortimentu, bet apie GV net google nieko neranda :)

O šiaip, manau, Loki visiškai teisus - sulaužyt galimą bet kokį peilį, o ir ne tik peilį. ©"Сломать можно всё. Ваще всё. Кроме лома, конечно - лом, падла, гнёться."
Ką personažas jutūbinėjė nuorodoje ir daro - tikslingai laužo peilį. Su normaliu ir, netgi, neprofiliniu panaudojimu šie "testai" neturi nieko bendro.
Aš, aišku, nieko prieš nemokamai pamatyti kur peilio ribos, tik vietomis stebina metodika, pvz. overstraikai (kuriuos išgyventų, turbūt, 1 peilis iš 100) testo pradžioje ir tolesni veiksmai jau sulaužytu peiliu.

Taip tai GW , ne tą raidę paspaudžiau :) O kad taip galiuką nulaužti, tai reikia spaustuvuose įspaudus gerai pašokinėti atsistojus :)

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-01-31- 15:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Jei gerbiamas kolega Silkinas abejoja, mielai tai padarysiu su jo peiliu. ;-) Gaila bus, bet 'mokslo' labui... :-D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: loki rašė: Jei gerbiamas
StandartinėParašytas: 2013-01-31- 16:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
loki rašė:
Jei gerbiamas kolega Silkinas abejoja, mielai tai padarysiu su jo peiliu. ;-) Gaila bus, bet 'mokslo' labui... :-D

Gerai, kad yra gerų žmonių .

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Aš ir tuo džiaugiuosi...
StandartinėParašytas: 2013-01-31- 16:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Aš ir tuo džiaugiuosi... :-/ :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-01-31- 16:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
Sulaužyti aišku galima viską, tik šis modeliukas priverstų paprakaituoti, jei be spec priemonių. Rankomis kažin ar pavyktų.

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-01-31- 16:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Užsioftopinom. :) tuoj pradėsim spėliot kas būtų jeigu būtų, kas yra spec. priemonės (pirštinės? vamzdžio galas?)..
Pradžia buvo apie žiurkę. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-01-31- 16:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
Tai ir pastebėjau, kad žiurkė lūžo sunkiau nei spyderis. Visgi skylė mažesnė :)

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Mano mėgstamas peilis turi
StandartinėParašytas: 2013-01-31- 16:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
Mano mėgstamas peilis turi būti tvirtas. Velniai žino, kada ir kur jo gali prireikti. Kad ir siena kabarotis, kaip sakai, ar tą patį kanalizacijos dangtį kelti. Turėjau nuotykį, kai tarp rąstų ranką prisispaudžiau. Tai peilis į tarpą ir padėjo. Nuo to karto myliu tvirtus peilius. Beje buvo toks filmas, kur vaikinas ranką tarp akmenų prispaustą nusipjovė. Jis taip pat sakė, kad geriau peilį nekinietišką turėti.

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O man patinka peiliai kurie
StandartinėParašytas: 2013-01-31- 16:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
O man patinka peiliai kurie gerai pjauna.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: loki rašė: O man patinka
StandartinėParašytas: 2013-01-31- 16:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
loki rašė:
O man patinka peiliai kurie gerai pjauna.

O dėl to taip pat nesiginčijama. Aišku stiprumą ir gerą pjovimą sunkoka suderinti :(

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-01-31- 17:16 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-28- 11:50
Pranešimai: 682
Miestas: Kaunas
Silkinas rašė:
Mano mėgstamas peilis turi būti tvirtas. Velniai žino, kada ir kur jo gali prireikti. Kad ir siena kabarotis, kaip sakai, ar tą patį kanalizacijos dangtį kelti. Turėjau nuotykį, kai tarp rąstų ranką prisispaudžiau. Tai peilis į tarpą ir padėjo. Nuo to karto myliu tvirtus peilius.

Puiku. Aš taip pat mėgstu, štai ir dabar, sėdžiu prie kompo, o kuprinėj likęs nuo savaitgalio F1, kišenėj, kaip visada, TRC foruminis ;)
Aš nesutinku, ne su tvirto peilio koncepcija, o su spekuliacijomis, kuomet skylė lenktinio (t.y. jau susilpninto ir tvirtumo kontekste nepilnaverčio) peilio geležtėje pateikiama kaip didžiulis konstrukcinis trūkumas ir absoliutus blogis, visa tai motyvuojant kokiu idiotišku destrukciniu testu, kaip, kad pateiktas aukščiau.
Visiškai neatsižvelgiant nei į akivaizdžias aplinkybes (kaip kad lenktinio peilio paskirtis, geležtės storis, geometrija ir forma, numatomi jam darbai, ne tik naudojimo, bet ir patogaus nešiojimo patogumas ir iš to išplaukiantys kompromisai), nei į mažiau akivaizdžias (galimybė pjauti, storo ir tvirto peilio plonų ir aštrių ašmenų būklė po liuko kėlimo, metalo nuovargis ir mikroįtrūkimai po ekstremalių apkrovų).

Manau, kad kol savininko galva veikia, ir peilis joje tebėra peilis, o ne kuvalda ar montiruotė, skylė lenktiniame peilyje nėra joks apčiuopiamas funkcinis trūkumas. Neįsivaizduoju, "protingos užduoties lenktiniam peiliui" kurios neatlaikytų pvz. Delica, O Kershaw Leak po jos liktų sveikas.
Kitas klausimas kas kam gražiau ir patogiau. Pvz. aš fiziškai negaliu pakęsti "špeniokų" - žymiai mažiau patogu nei skylė, be to už visko kliūna ir drasko kišenes.

Silkinas rašė:
Beje buvo toks filmas, kur vaikinas ranką tarp akmenų prispaustą nusipjovė. Jis taip pat sakė, kad geriau peilį nekinietišką turėti.

Geras filmas. Pradžioje kaip tik yra yra užakcentuotas kadras, kaip herojus pagrabinėja spintelėje ir išeina iš namų taip ir neužčiuopęs ten gulėjusio Busse BFBM mažyčio Vikso, kuris ir būtų pakeitęs situaciją iš esmės. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Silkinas rašė: O kad taip
StandartinėParašytas: 2013-01-31- 17:20 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-28- 11:50
Pranešimai: 682
Miestas: Kaunas
Silkinas rašė:
O kad taip galiuką nulaužti, tai reikia spaustuvuose įspaudus gerai pašokinėti atsistojus :)


O ir kodėl nepašokinėjus, visai praktiškas testas - vdrug prireiks kada ant daugiabučio užlipt išorine siena, peilius tarp plytų galva įkalinėjant :D
Manau saugiau ir lengviau nulaužti be šokinėjimo, užtenka tarpdurio/kito plyšio ir kokių 1,5 m ilgio bei rankenos "kalibro" vamzdžio :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-01-31- 17:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
ek rašė:

Puiku. Aš taip pat mėgstu, štai ir dabar, sėdžiu prie kompo, o kuprinėj likęs nuo savaitgalio F1, kišenėj, kaip visada, TRC foruminis ;)


Panašūs pas mus pomėgiai, ir pas mane tokie pat darbininkai :) Galiu atrodyti užsispyręs, bet skylės ir tvirtumas tikrai nesuderinami dalykai, bet man. O, kad kiekvienam darbui savas peilis, ar kiekvienam žmogui savas peilio patogumas naudojant, aš nesiginčiju. Dėl to tokia peilių įvairovė ir yra. Sunku ir išsirinkti.

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-01-31- 17:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Skylės yra ir pas peilius su "špeniokais", tik mažesnio diametro. Pastarosios dar gauna ir papildomas apkrovas nuo geležtės fiksavimo vietoij stop pino ir t.t.
P.S. Per "špenioko" vietą trūkusių ir sulaužytų geležčių internete ne mažiau nei per Spyderio skylę. Tų pačių išgirtų Striderių. Taigi, ne viskas kas užplombuota, yra ne skylė... :-D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 131 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 31 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007